Ankara Makyaj - Gece Makyajı

Makyaj - Gece Makyajı Ankara Güzellik Merkezleri

MAKYAJ – GECE MAKYAJI

Makyaj – gece makyajı trendi her dönem değişmektedir. Makyaj – gece makyajı trendinde bu yıl metalik tonlar ön plandadır. Parti, davet ya da gece gezmeleri için ideal makyaj uygulaması, püf noktaları, moda tonları ve daha fazlası Makyaj – gece makyajı trendinde bulabilirsiniz.

Gece Makyajı Nedir?

Büyük titizlik ile yapılan, Koyu renk tonları ve daha geniş kozmetik ürünü, re...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Makyaj - Gece Makyajı

VIP+ Makyaj - Gece Makyajı

Sedna Form GOP

VIP Makyaj - Gece Makyajı

Gold Makyaj - Gece Makyajı

toplam 27 sonuç bulundu.
1 - 27 arası gösteriliyor.
Makyaj - Gece Makyajı Ankara Güzellik Merkezleri

MAKYAJ – GECE MAKYAJI

Makyaj – gece makyajı trendi her dönem değişmektedir. Makyaj – gece makyajı trendinde bu yıl metalik tonlar ön plandadır. Parti, davet ya da gece gezmeleri için ideal makyaj uygulaması, püf noktaları, moda tonları ve daha fazlası Makyaj – gece makyajı trendinde bulabilirsiniz.

Gece Makyajı Nedir?

Büyük titizlik ile yapılan, Koyu renk tonları ve daha geniş kozmetik ürünü, renk seçeneği ve ince ayrıntının olduğu Makyaj – gece makyajıdır. Günlük ve rutin yapılan makyajdan oldukça farklıdır. Çünkü bu makyaj tipi beliğin ve çok renklidir. Sıradan kullanım için uygun değildir. Çünkü metal renkler, sim, pul içerikli kozmetik ürünleri ile makyaj yapılır.

Havanın kararması, kusurları hafifletse bile yapılacak makyaj tipi gidilecek organizasyona ve gece – gündüz durumuna uygun olması şıklığı artıracaktır. Çünkü ortamı aydınlatmak için kullanılacak ışıklar kıyafet ve makyaj üzerinde oldukça etkilidir.

Gece Makyajı 2018

Dipliner ve Eyeliner ürünlerinin daha belirgin ve şekilli kullanılması, metalik ve simli fondötenlerin ön planda olduğu parlatıcı rujlar ile dudaklar daha belirgin olduğu makyaj trendi; Gece Makyajı 2018.

Kirpik diplerinden doğru çekilen ve kuyruk kısmı da kısa yapılan göz makyajında kullanılan Eyeliner yerini daha kuyruklu ve daha kalın çizgilere bırakmaktadır. Göz farında kullanılacak kozmetik ürünleri daha dikkat çekici renkler ön plana çıkıyor. Ancak göz farklarında tercih edilen dikkat çekici renkler rujları bastırmamalıdır. Birbirini dengeleyici renk tonları ile makyajda bütünlük yakalanmalıdır. Hangi dönem olursa olsun yapılan makyajda bütünlük asla kaybedilmemelidir.

Doğal Gece Makyajı

Açık ve nude diye adlandırılan tonlar Doğal Gece Makyajı için ideal renklerdir. Makyaj – gece makyajı denildiğinde kahverengi, siyah, lacivert, bordo gibi koyu tonlar akla gelse de klasik makyaj da uygulanmaktaydı. Ancak son yıllarda bu tarz makyaj değişime uğrayarak Doğal Gece Makyajı trendi başladı. Sürülen fondöten cildi parlatmadan bütün kusurları kapatan özelliklerde seçilirken şeftali ya da bakır tonlarındaki farlar ile göz makyajı yapılır. Kirpikler uzun, kıvrık ve hacimli görünmesi için maskara uygulamak şarttır. Allık uygularken de fazla abartı ve yoğun kozmetik ürünler kullanılmamalıdır. Tozpembe uygulanması doğru bir seçim olacaktır.

Doğal Gece Makyajı için en önemli püf noktası makyajın kalıcılığıdır. Her ne kadar hafif tonlar kullanılıyorsa da akmayan, bulaşmayan, silinmeyen kozmetik ürünleri tercih edilmelidir. Mesela ruj. 17 saat kalıcı ruj gece boyu sürekli yeniden sürme derdine son vermektedir.

Gece Makyajı Püf Noktaları

Yaz aylarının etkisi ya da kapalı ortam davetlerinde; ortamın sıcaklığına, nemine göre makyajın akması, dağılması gibi olumsuzlukların yaşanılması kaçınılmazdır. Bu duruma karşı makyaj bazı hayat kurtarıcı rol üstlenmektedir.

Makyaj tamamen bitince makyaj sabitleyici sprey de makyajı sabitleyen önemli bir üründür.

Kirpikler her makyaj tarzında önemlidir. Dolayısı ile belirgin olması gerekir. Maskara ve rimel kat ve kat sürülmesi gerekir. Kat ve kat derken abartı söz konusu değildir. 2 kat hatta 3 kat uygulanması kirpiklerin dolgun görünmesini sağlar.

Farları gözlere gelişi güzel uygulamak yerine tekniğine göre uygulandığında görüntü daha iyi olur. Yani parlak farları göz kapağına yoğun ve tamamına sürülmesi durumunda komik bir görüntü oluşur. Ancak göz kapağına açıktan koyuya doğru aynı rengin tonlarına kullanmak ve kaşın altına doğru boya yayılabilir. Gözlerin başlangıç noktasına açık bir far görüntüyü tamamlar.

Fondöten uygulanırken cilde homojen yayılması gerekir. ayrıca cilt üzerine sürülürken parmak uçları ya da yumuşak makyaj süngerleri fondötenin dalgalı duruşunu önler.