Ankara Maske - Peel of

Maske - Peel of Ankara Güzellik Merkezleri

PEEL OF MASKE

peel of maske, günlük cilt bakım uygulamalarında bugünlerde popüler bir üründür. peel of maske sayesinde temiz ve kusursuz cilde dönüşmesini sağlıyor. peel of maske, her cilt tipine uygun, piyasada çeşitli markalara ait ürünleri bulmak çok kolay.

Peel Of Maske Nedir?

Siyah renkte olup, ciltte oluşan ya da oluşabilecek çeşitli sorunlara karşı uygulanmaktadır. Mesela tıkanan gözenekleri açmak ...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

toplam 8 sonuç bulundu.
1 - 8 arası gösteriliyor.
Maske - Peel of Ankara Güzellik Merkezleri

PEEL OF MASKE

peel of maske, günlük cilt bakım uygulamalarında bugünlerde popüler bir üründür. peel of maske sayesinde temiz ve kusursuz cilde dönüşmesini sağlıyor. peel of maske, her cilt tipine uygun, piyasada çeşitli markalara ait ürünleri bulmak çok kolay.

Peel Of Maske Nedir?

Siyah renkte olup, ciltte oluşan ya da oluşabilecek çeşitli sorunlara karşı uygulanmaktadır. Mesela tıkanan gözenekleri açmak için ideal bir bakım ürünüdür. Cilde sürdükten sonra biraz kurumasını bekleyip dikkatli bir şekilde maskeyi ciltten soymak gerekir. Maske kalkarken cilde nüfuz eden zararlı maddeleri de beraberinde kaldırmaktadır. Özellikle siyah nokta denilen gözeneklerin tıkanarak cildin nefes almasını zorlaştıran, aynı zamanda cildin görüntüsünü de bozan kimyasal atıklar ciltten kaldırmanın etkili yoludur.

Peel Of Mask Çevirisi

İngilizce terim olan Peel Of Mask Çevirisi soyulabilir maske anlamına gelmektedir. Son yıllarda güzellik ve kozmetik sektöründe büyük yankı uyandıran bu ürün kadın ya da erkeklerin kullanımına sunulmaktadır.

peel of maskenin kullanım şeklini bilmek gerekir. Çünkü ürünü cilde uygularken adım atlamak işlemin etkisini azaltacaktır. İşte adım adım peel of maske nasıl kullanılır? Sorusunun yanıtı; ciltteki kozmetik ürünleri silmek gerekir. Ardından ılık suyu, yüz temizleme ürünleri ile güzelce arındırmak gerekir. Maskeyi yüze uygularken çok kalın sürmemek gerekir. Dudaklar ve gözlere bu ürünü temas ettirmemek gerekir. Dolayısı ile bu bölgelerin çevresine sürmek uygun olur. 10 ila 15 dakika bekledikten sonra çok sıcak olmayan su ile cildi durularken yuvarlak hareketler çizin. Böylece cildin tahriş olması önlenir. Cilt tipine göre haftanın bir ya da iki günü uygulamak yeterli olacaktır. İster ciltten çıkarırken soyun ister ılık su ile durulayarak çıkarın. Farklı yapıdaki bu maskelerin kullanım şekli markadan markaya değişmektedir. Maskeyi cilde uygularken parmak uçları ile hafif masaj yapmak deri altındaki dolaşımın uyarılmasında etkili olacaktır. Aynı zamanda dinlendirici etkisi ile kişiye masaj keyfi yaşatacaktır.

peel of maskenin özellikleri şunlardır: maskenin içerisinde çok minik tanecikler bulunmaktadır. Bu tanecikler sayesinde cildin gerek ölü deriden arındırılmasında gerek gözenek açmak için idealdir. İçerisindeki vitamin, mineral değerleri cildi besler. Ciltte kalıcı hasarlar oluşturan sivilce sorununu çözmek için kullanılabilir. Yorgun bir cilt görüntüsünden kurtulmada etkilidir. Böylece parlak ve canlı bir cilde dönüşür. Düzenli uygulandığında ciltte oluşacak hafif çizgilerin düzelmesine de yardımcı olmaktadır. Özellikle ağız çevresi, göz çevresi. Geniş yapılı gözeneklerin küçülmesini sağladığından cilt sarkmalarını da önlemektedir.

Bakım ürünlerini tercih ederken doğal ve bitki özlü içeriklerin yer aldığı ürünlerin kullanılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bu tür ürünlerin renkleri koyu olmaktadır. Mesela siyah. Siyah maske, peel of maskenin bir çeşididir. Siyah oluşu polifenollerden kaynaklanıyor. Güneş ışığı görmeden toprağın iç kısımlarında yüzlerce yıl varlığını sürdürmüş bu yapılar cildi beslemede oldukça etkilidir. Magnezyum, kalsiyum, potasyum, çinko, … Pek çok mineral ve tuz bu ürün içerisinde yer almaktadır.

peel of maskenin gözle görülebilir etkileri için haftanın belirli günlerinde düzenli uygulamak gerekir. Yaklaşık 15 kullanımda pürüzsüz bir cilde kavuşulmaktadır. 1. Kullanım; cildin arındırılmasını sağlar. 5.kullanım; yoğun sivilceler yerini tek tük sivilce bırakır. Gözenekler tamamen açılmıştır. Cilt rahat nefes alıyor. İz, yara vb. pürüzlerin etkileri hafiflemektedir. 9. Kullanım; ciltteki yorgunluk belirtileri yerini canlı bir görüntüye bırakıyor. 13, 15. Kullanımda; dudak çevresi, göz çevresi alın gibi hassas yüzeylerde oluşan hafif çizgiler düzelmekte. Cilt gerginleşmiş. Geniş yapılı gözenekler büzülmüş. Kısacası genç bir cilde dönüşmüştür.