Ankara Ozon Sauna

Ozon Sauna Ankara Güzellik Merkezleri

OZON SAUNA

"Ankara'daki Ozon Sauna salonları listelenmiştir. Ankara Ozon Sauna salonlarını inceleyiniz."

Ozon sauna herhangi bir arınma programının en önemli kısımlarından bir olmalıdır. Ozon saunanın ter bezlerini ve kan dolaşımını harekete geçirerek, terleme yoluyla vücudunuzda ki toksinleri dışarıya atmasına yardımcı olması sadece cildinizin değil, bedeninizin de genel sağlık durumu açısından oldukça önemlidir. Sauna gibi bir ortamda, sıcağın ve buharın etkisiyle açılan gözeneklerinizden, ozon moleküllerinin de giriş yapabilmesi b...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

toplam 6 sonuç bulundu.
1 - 6 arası gösteriliyor.
Ozon Sauna Ankara Güzellik Merkezleri

OZON SAUNA

"Ankara'daki Ozon Sauna salonları listelenmiştir. Ankara Ozon Sauna salonlarını inceleyiniz."

Ozon sauna herhangi bir arınma programının en önemli kısımlarından bir olmalıdır. Ozon saunanın ter bezlerini ve kan dolaşımını harekete geçirerek, terleme yoluyla vücudunuzda ki toksinleri dışarıya atmasına yardımcı olması sadece cildinizin değil, bedeninizin de genel sağlık durumu açısından oldukça önemlidir. Sauna gibi bir ortamda, sıcağın ve buharın etkisiyle açılan gözeneklerinizden, ozon moleküllerinin de giriş yapabilmesi bu temizlenme ve arınma durumuna büyük katkıda bulunur.

Vücut sıcaklığının dışarıdan böylesi bir etkiyle artırılıp, terlemeye neden olması ve vücudunuz içerisine giren ozon sayesinde, başta lenf sistemi olmak üzere, bedeninizde arındırma işlemlerini gerçekleştiren dalak ve karaciğer gibi organlarında toksinlerden arındırılması çok daha kolay ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Ozon saunası sayesinde kanınızda ki laktik asidin de uzaklaşmasıyla kendinizi çok daha rahatlamış hissedeceksiniz ve kaslarınızın hareket kabiliyetinin de önemli ölçüde arttığına şahit olacaksınız. Ayrıca ozon sayesine etkisiz hale gelen toksinleri vücudunuzdan uzaklaştırmak çok daha kolay bir hale gelecek.

Bir başka iyi yanı ise ozonun damarları genişletici etkisi sayesinde, organlarınız daha iyi bir kan akışıyla karşılaşmış olacaklar. Yine dışarıdan sisteminize dâhil olan çok çeşitli bakteri veya virüsler varsa onlarda etkisiz hale gelecekler ve bedeninizin arınma sistemi aracılığıyla uzaklaştırılacaklardır.

Ozon sauna uygulamalarının bir diğer olumlu yönü ise farklı detoks programlarının içerisine dâhil edilebilmesidir. Bu sayede detoks uygulamalarından da en fazla etkiyi sağlamış olursunuz.