Ankara Peeling-Lazer Karbon Peeling

Ankara Güzellik Salonları Peeling-Lazer Karbon Peeling

LAZER KARBON PEELING

"Ankara'daki Lazer Karbon Peeling salonları listelenmiştir. Ankara Lazer Karbon Peeling salonlarını inceleyiniz."

Yaşa ve çevreye bağlı faktörler cildiniz üzerinde çok yıkıcı etkilere neden olabilirler. Size bu konuda yardım edecek uygulama ise Lazer Karbon Peeling olacaktır. Lazer Karbon Peeling uygulaması cildinizin en üst tabakasında bulunan deri tabakasını uzaklaştırır, kolajen üretimini teşvik eder ve ortaya çıkan yeni tabaka çok daha genç ve esnek bir cilde sahip olmanızı sağlar...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Peeling-Lazer Karbon Peeling

toplam 1 sonuç bulundu.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Peeling-Lazer Karbon Peeling

LAZER KARBON PEELING

"Ankara'daki Lazer Karbon Peeling salonları listelenmiştir. Ankara Lazer Karbon Peeling salonlarını inceleyiniz."

Yaşa ve çevreye bağlı faktörler cildiniz üzerinde çok yıkıcı etkilere neden olabilirler. Size bu konuda yardım edecek uygulama ise Lazer Karbon Peeling olacaktır. Lazer Karbon Peeling uygulaması cildinizin en üst tabakasında bulunan deri tabakasını uzaklaştırır, kolajen üretimini teşvik eder ve ortaya çıkan yeni tabaka çok daha genç ve esnek bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Lazer karbon peeling uygulaması, çok ince bir tabaka halinde yüzünüzü kaplayan karbon tabakasına odaklanır. Karbon tabakası daha koyu renkli olduğu için lazer ışığını daha çok emer. Bütün bu işlemler sırasında da ayrıca mevcut gözenekler daralır ve cilt saha sıkı bir hal de almış olur. Aynı zamanda meydana gelen ısının da etkisiyle bağ dokuların faaliyetleri de artırılmış olur. Hemen ardından cildiniz üzerinden uzaklaştırılan karbon tabakasıyla birlikte bütün bu ölü deriler ve toksinler cildinizden uzaklaştırılmış olur.

Lazer karbon peeling uygulamaları özellikle kırışıklıklar, akne izleri ve genişlemiş gözeneklerin daraltılmasında oldukça etkilidir. Bu uygulamanın sonuçlarının hemen fark edilmesi ve herhangi bir iyileşme dönemine ihtiyaç duyulmaması da Lazer karbon peeling yöntemini oldukça cazip hale getiren bir başka özelliğidir.

Aynaya her baktığınızda kendinizi iyi ve güzel hissetmek ise sağlayacağı bir diğer etki olacaktır. Tercih ettiğiniz estetik ve güzellik merkezinde, kendi ihtiyaçlarınıza uygun olması halinde gerçekleştirilebilecek lazer karbon peeling ile istediğiniz sonuçları en hızlı şekilde elde edebileceksiniz.