Ankara Ameliyatsız Karın Germe

Ameliyatsız Karın Germe Ankara Güzellik Merkezleri

AMELİYATSIZ KARIN GERME

Ameliyatsız karın germe yöntemleri sayesinde yılların izlerini silmek mümkündür. Ameliyatsız karın germe yöntemlerinin en büyük avantajları ameliyat izi yok, ağrı ya da acı hissedilmeden gerçekleştirilmektedir. Ameliyatsız karın germe yöntemleri sayesinde ülkemizde yeni bir sektör doğmuştur. Estetik ameliyatları yerini neşter, enjeksiyon, narkoz vb. malzemelere ihtiyaç duyulmadan gerçekleştir...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Ameliyatsız Karın Germe

VIP+ Ameliyatsız Karın Germe

VIP Ameliyatsız Karın Germe

toplam 21 sonuç bulundu.
1 - 21 arası gösteriliyor.
Ameliyatsız Karın Germe Ankara Güzellik Merkezleri

AMELİYATSIZ KARIN GERME

Ameliyatsız karın germe yöntemleri sayesinde yılların izlerini silmek mümkündür. Ameliyatsız karın germe yöntemlerinin en büyük avantajları ameliyat izi yok, ağrı ya da acı hissedilmeden gerçekleştirilmektedir. Ameliyatsız karın germe yöntemleri sayesinde ülkemizde yeni bir sektör doğmuştur. Estetik ameliyatları yerini neşter, enjeksiyon, narkoz vb. malzemelere ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilmektedir. Mesela Ameliyatsız karın germe yöntemleri.

Ameliyatsız karın germe yöntemleri şunlardır:

Doğal ve etkili maske çeşitleri

Karın korseleri

Mezoterapi

Masaj: masaj yaparken çeşitli yağlardan yararlanılmaktadır. Yağların doğal ve bitki özlü olması sayesinde organik bir çözüm önerisidir. Karın bölgesinde oluşan yağ kütleleri doğru ve bilinçli yapılan masaj teknikleri ile parçalanır. Ayrıca doğru hareketler sayesinde karın bölgesinde kan dolaşımını hızlandırır. Dolaşımı ve sindirimi harekete geçirir. Ameliyatsız karın germe yöntemlerinin en rahatlatıcı etkiye sahiptir. Çünkü masaj esnasında güzel kokulu esanslarında kullanılması rahatlamayı da sağlar.

Mezoterapi: çeşitli mineral, vitamin ve amino asitlerin oluşturduğu bir karışım maddesinin sarkma veya gevşeme oluşan bölgeye şırınga ile gönderilmesidir. Böylece bu madde yağ kütlesini eritmesini amaçlar. İçeriğinde yer alan yardımcı maddeler derinin toparlanmasında görev alır.

Kuantum: bu işlem için kullanılan cihaz titreşim özelliğe sahiptir. Yani karın bölgesinde titreşim hareketleri sayesinde oluşan yağları çözmek, tembelleşen dolaşım ve sindirim sistemini yeniden harekete geçirmeyi hedeflemektedir.

Liposuction: herhangi bir kesik ya da çizik olmadan yapılan işlem için diğer seçenektir. Bu yöntemde lazer ışınları önemlidir. Cildin alt tabakasına ulaşarak yağlar ile mücadele etmek için etkilidir.

Endoskopik yağ alma: Ameliyatsız karın germe yöntemleri arasında şimdiye kadar oldukça pratik ve kolay yöntemlerden bahsettik. Bu yöntem çok ileri seviyedeki hastalara müdahale için kullanılmaktadır. Çok küçük bir noktadan karın bölgesindeki yağları çekerek vücudun arındırılması sağlanmaktadır. Ancak ameliyat gibi riskli, kesme, dikme vb. işlemlerden hiçbiri uygulanmaz. İşlem sonrasında hasta günlük işlerine devam edebilir.

Ameliyatsız karın germe yöntemlerinin her biri beslenme ve diyet programları ve hafif tempolu egzersizler ile desteklenmesi halinde yüzde yüz sonuç alınmasını sağlar. Aksi durumda yağlanma tekrar oluşur ve zaman içerisinde yağ kütlesine dönüşmesine neden olur. Ciltte gevşeme, sarkma kısacası estetik görüntünün bozulması kaçınılmazdır. Ameliyatsız karın germe yöntemleri henüz yeni oluşan yağlanma için etkilidir. Çok ilerlemiş vakalarda doktorun tavsiyesi doğrultusunda ameliyat işlemine başvurulması gerekir.

Ameliyatsız karın germe yöntemleri kadar hangi dönemlerde yapılması gerektiği de önemli bir noktadır. Tıp dünyasında her estetik işleminin bir zamanı vardır. Ameliyatsız karın germe yöntemleri için bahar ve yaz ayları ideal bir zamandır. Böylece tatil mevsiminin açıldığında hazır olmanın rahatlatıcı etkisi paha biçilmezdir.

Ameliyatsız karın germe yöntemleri sayesinde aylarda hastanelerde yatma, bedenin kendini toplamasını bekleme gibi zorlu süreçlerin etkisini hafifletmek için geliştirilmiştir. Ankara gibi yoğun ve stresli bir şehirde ameliyat işlemlerinin yerini Ameliyatsız karın germe yöntemleri daha çok terci edilmektedir. Çünkü Ankara da iş hayatı durmaksızın devam ettiği için ameliyatlı işlemler, ameliyatlı estetik operasyonlarına zaman ayırmak neredeyse imkânsızdır. Alternatif arayanlar Ameliyatsız karın germe yöntemleri sayesinde hayata ara vermeden kaldığın yerden devam edebilme fırsatı sağlamaktadır.

Doğum yapan kadınlarda zamanla bağlı olarak karın bölgesinde yer alan büyüklü küçüklü kas grupları sıkılığını yitirmektedir. Dolayısı ile kaslar eskisi gibi sıkı olmadığından gevşeme meydana gelmektedir. Ameliyatsız karın germe yöntemleri kas gruplarını tetikleyerek çalışmasını sağlamaktır. Aynı zamanda fazla yağlardan da kurtulmak mümkündür. Ameliyatsız karın germe yöntemlerinin her biri zaman içerisinde sarkmalara bağlı olarak genişleyen ya da büyüyen göbeği, karnı yeniden toparlamaktır.