Ankara Ameliyatsız Kol Germe

Ankara Güzellik Salonları Ameliyatsız Kol Germe

AMELİYATSIZ KOL GERME

Ameliyatsız kol germe işlemleri içerisinde birbirinden değişik yöntemler bulunmaktadır. Hepsinin tek amacı ameliyata karşı olan insanlara kolaylık sağlamaktır. Ameliyatsız kol germe işlemleri acısız olması ve iz bırakmadan gerçekleştirildiğinden ameliyata olan bakış açısını değiştirmiştir. Ameliyatsız kol germe sayesinde ciltte herhangi bir iz, leke, yara oluşturmadan kozmetik açıdan estetiklik artırılma...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Ameliyatsız Kol Germe

VIP Ameliyatsız Kol Germe

toplam 18 sonuç bulundu.
1 - 18 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Ameliyatsız Kol Germe

AMELİYATSIZ KOL GERME

Ameliyatsız kol germe işlemleri içerisinde birbirinden değişik yöntemler bulunmaktadır. Hepsinin tek amacı ameliyata karşı olan insanlara kolaylık sağlamaktır. Ameliyatsız kol germe işlemleri acısız olması ve iz bırakmadan gerçekleştirildiğinden ameliyata olan bakış açısını değiştirmiştir. Ameliyatsız kol germe sayesinde ciltte herhangi bir iz, leke, yara oluşturmadan kozmetik açıdan estetiklik artırılmaktadır.

Vücudun çeşitli bölgelerinde meydana gelen sarkmalar en fazla kollarda meydana gelmektedir. Özellikle de kadınlar kollarda oluşan gevşeme, derinin kendini bırakması, sarkması gibi sorunlardan şikâyetçi olmaktadır. İnsanlar arasında ameliyat bu tür sorunlarda kesin çözüm olarak görülse de aslında eksik bir düşüncedir. Ameliyatsız kol germe teknikleri giderek gelişmekte ve yaygın kullanılan çözümler arasına girmeye başlamıştır. Bunlar:

Velasmooth cihazı: deri altında oluşan yağ tabakasını parçalayıp vücuttan atılmasını sağlarken geride kalan cildin gevşek yapısını da germektedir.

Kremler: doktorun tavsiye edeceği kremlerin düzenli kullanılması cildin ihtiyacı olan protein, nem ve yumuşaklık gibi faktörleri kazandırmaktadır. Böylece cildin her zaman elastik yapısı korunmuş olacaktır. Genellikle toparlayıcı kremler idealdir. Ameliyatsız kol germe işlemleri için önerilen başarılı bir yöntemdir.

Egzersizler: düzenli ve her gün yapılan kol hareketleri Ameliyatsız kol germe işlemleri içerisinde en başarılı olandır. Egzersiz çalışmalarında ağırlık kaldırarak hem kasları güçlendirmek hem de ciltte meydana gelen sarkmaları önlemek amaçlanır. Evde kolay yapılabilecek bir egzersiz çalışması şöyledir. Mesela su dolu şişeyi iki elinizin arasına alıp başınızın üzerine kaldırın. Dirseklerden iyice gerin. Daha sonra ağırlığı başın arkasına arkaya indirip kaldırarak kol kasların çalışmasını sağlıyoruz. Su şişesi yerine çeşitli ağırlık malzemelerinden dambıl da çalışmada kullanılabilir.

Diyet ile fazla kilolardan kurtulma: Aşırı kilo her zaman sağlık sorunu da beraberinde getirmiştir. Dolayısı ile fazla kilo fit ve formdaki görüntünün bozulmasına neden olur. Kontrollü kilo verme Ameliyatsız kol germe işlemlerinden bir diğeridir.

Fitness: çeşitli hareketleri içermesi açısından fitness oldukça faydalı bir egzersiz çeşididir. Kolları çalıştırırken vücudun başka bölümlerini çalıştırmaktadır. Ancak bir seferde yapılan fitness egzersizleri ile sonuç alınamaz. Uzun süreli yapılması ile vücut yavaş yavaş forma girer ve sadece kollarda değil tüm vücut tekrar fit bir görüntüye ulaşır.

Vshape: kollarda herhangi bir kesik atılmadan, acı ya d ağrı hissedilmeden Ameliyatsız kol germe işlemlerinden en popüler olandır. Bu işlemde kullanılan cihaz belirli seviyelerde radyo frekansları yaymaktadır. Hem üst tabaka hem alt tabakaya etki etmesi sağlanır. Böylece cildin özelliğini kaybederek gevşeme oluşan yüzeyler toparlanır. Ameliyatsız kol germe işlemleri için kol bölgesinden başka bölgeler içinde kullanılabilme özelliği mevcuttur.

Ameliyatsız kol germe işlemleri sayesinde sıcak aylarda kadınlarda daha yaygın görülen estetik olarak görüntüyü etkileyen sorunların başında kollarda meydana gelen gevşemiş deriler, aşırı kilo almaya bağlı yağ tabakalarıdır. Ankara gibi büyük şehirler de gelişmiş hastanelerde modern teknolojinin kullanılması sayesinde ameliyat çözüm olmaktadır. Cerrahi operasyonlar için Ankara gibi modern ve gelişmiş şehirler tercih edilmesi doğru bir seçimdir. Başarı oranı çok yüksek olan cerrahi operasyonlardan sonra geride ameliyat iz ya da yarası kalması büyük bir sorundur. Dolayısı ile ameliyat her ne kadar çözüm olsa da aslında bir o kadar da tercih edilmeyen bir yöntemdir. Ameliyatsız kol germe işlemlerinde iz bırakmayan uygulamalar olması ile herkes bu çözümlere odaklanmış durumdadır. Başarı oranın yüksek olması yaz mevsimlerin de rahat geçirilmesini sağlamaktadır. Çünkü kalın kıyafetlerin arkasına saklanmak yerine Ameliyatsız kol germe işlemleri sayesinde fit bir görüntü ile dilediğiniz kıyafeti giyebilirsiniz.