Ankara Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama Ankara Güzellik Merkezleri

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Bölgesel zayıflama, belirli bir bölgede ki yağ dokusunun azaltılması ve sarkan derinin yeniden sıkılaştırılarak eski haline döndürülmesi işlemidir. Bu noktada ise kullanılan en iyi yöntemler radyo frekansları tarafından sağlanmaktadır. Çünkü bu yöntemler işe yaradıkları kadar güvenilir ve sağlıklıdır. Burada kullanılan radyo frekansının amacı ise uygulama yapılan bölgeyi ısıtıp, hücreler içerisinde ki yağın yakılmasını sağlamak ve hücrelerin yeniden kolajen üretimini harekete geçirmektir. Bu sayede cild...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Bölgesel Zayıflama

Zeynep Gökgöz Güzellik Gölbaşı
Sıla Zengin Güzellik Salonu Bağlıca
toplam 65 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Bölgesel Zayıflama Ankara Güzellik Merkezleri

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Bölgesel zayıflama, belirli bir bölgede ki yağ dokusunun azaltılması ve sarkan derinin yeniden sıkılaştırılarak eski haline döndürülmesi işlemidir. Bu noktada ise kullanılan en iyi yöntemler radyo frekansları tarafından sağlanmaktadır. Çünkü bu yöntemler işe yaradıkları kadar güvenilir ve sağlıklıdır. Burada kullanılan radyo frekansının amacı ise uygulama yapılan bölgeyi ısıtıp, hücreler içerisinde ki yağın yakılmasını sağlamak ve hücrelerin yeniden kolajen üretimini harekete geçirmektir. Bu sayede cildiniz elastik ve sıkı bir form almış olur.

Aynı şekilde durum selülit tedavisi olduğunda da uygulanan yöntem ve etkisi aynı olmaktadır. Uygulama yapılan bölgede ki selülitler de aynı şekilde bu radyo frekansından etkilenirler ve aynı tepkiyi verirler. Ayrıca uygulamanın sonucunda bölgede ki kan akışının ve dolaşımın hızlanması sonucunda bu bölgenin tedavisi ve sıkılaşması da oldukça çabuk sağlanmış olur.

Bölgesel zayıflama uygulamaların en büyük avantajı ise mevcut cilt sarkmaları veya selülitler genetik faktörlere, hormon düzensizliklerine, kan dolaşımında ki düzensizliklere, zayıf bağ dokulara, aşırı derece de alkol tüketimine, zayıf beslenmeye, hareketsizliğe ve psikolojik faktörlere bağlı olsa bile olumlu etkisini gösterebilmesidir.

Görüldüğü gibi genel itibariyle sadece belirli bir bölge üzerine odaklaşan bu uygulamalarda hedef alınan dokular her zaman derinin hemen altında bulunan hücreler oluyor ve kullanılan teknoloji sayesinde de her zaman olumlu sonuç elde edilebiliyor. Aynı zamanda uygulanan bu radyo frekansı yöntemi de ilgili kurumlar tarafından onaylanmış cihazlarla gerçekleştiriliyor.