Ankara Dermaroller

Dermaroller Ankara Güzellik Merkezleri

DERMAROLLER

"Ankara'daki Dermaroller merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara Dermaroller merkezlerini inceleyiniz."

Cildinizi bir avuç ufak iğne ile yoğurma fikri pek iç açıcı gözükmese de, aslında Dermaroller yönteminin sağladığı faydaları düşündüğünüzde, bunun pek de imkânsız bir şey olmadığını anlayabiliyorsunuz. Bahsedilmeye çalışıldığı gibi dışardan bakıldığında ufak bir işkence aletine benzeyen dermo roller aleti gerçekte son dönemde cilt tedavilerinde uygulanan
En etkili ve yaratıcı çözümlerden birisi olmuştur. ...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Dermaroller

VIP+ Dermaroller

toplam 22 sonuç bulundu.
1 - 22 arası gösteriliyor.
Dermaroller Ankara Güzellik Merkezleri

DERMAROLLER

"Ankara'daki Dermaroller merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara Dermaroller merkezlerini inceleyiniz."

Cildinizi bir avuç ufak iğne ile yoğurma fikri pek iç açıcı gözükmese de, aslında Dermaroller yönteminin sağladığı faydaları düşündüğünüzde, bunun pek de imkânsız bir şey olmadığını anlayabiliyorsunuz. Bahsedilmeye çalışıldığı gibi dışardan bakıldığında ufak bir işkence aletine benzeyen dermo roller aleti gerçekte son dönemde cilt tedavilerinde uygulanan
En etkili ve yaratıcı çözümlerden birisi olmuştur.

Arkasında ki teknolojiye ve tekniğe de bakıldığında insanı fazla şaşırtmayan bu alet, belki kırışıklıklara ve yaşlanmaya karşı fazla etkili olamasa da, sadece akneli ciltler üzerine yarattığı etkiler göz önüne alındığında bile ne kadar önemli bir buluş olduğu ortaya çıkmış oluyor. Peki, öyleyse bu dermo roller tam olarak nedir?

Dermaroller aslında yaşlanma etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir alettir. Uygulanan cildin kalınlaşmasını ve canlanmasını sağladığı için de mevcut çizgiler ve kırışıklıklar gözle görülür şekilde azalabilmektedir. Bunun gerçekleşmesini sağlayan sihir ise ciltteki hücrelerin kolajen üretiminin artmasıdır. Bu sayede, yüzde ki ifadeler sonucu oluşan, gülme çizgileri ve alın kırışıklıkları azaltılmaktadır.

Dermaroller yöntemi, cildinizin ihtiyaç duyduğu bakıma göre seçilen farklı uzunlukta ki iğnelerin uygulanması ile gerçekleştirilir. Buna göre derin izler ve kırışıklıklar için 0,5 mm 'lik iğneler kullanılırken, sadece cildin biraz canlanması istenilen durumlarda 0,2 veya 0.25 mm 'lik iğneler kullanılır. Burada unutulmaması gereken önemli bir nokta ise bu yöntemin kullanıldıkça etkisini daha fazla gösteriyor olmasıdır.

HOLLYWOOD (Dermaroller YÜZ BAKIMI)

"Ankara'daki Hollywood (Dermaroller Yüz Bakımı) salonları listelenmiştir. Ankara Hollywood (Dermoroller Yüz Bakımı) salonlarını inceleyiniz."

Yıllar boyunca bütün Hollywood ünlülerinin gizlice kullandığı dermoroller yüz bakımı, onların sahip olduğu tüm ufak yüz kusurları, kesikleri, çizikleri ve kırışıklıkları için en iyi çözüm oldu.

Dermoroller yüz bakımının en iyi yönü ise elde edilen sonuçların tamamen doğal ve kalıcı bir görünümle elde edilmesi oldu. Böylece başka insanlar gençliğinizi ve güzelliğinizi nasıl sürekli böyle koruyabildiğinizi asla anlayamazdı.

Peki, öyleyse Hollywood tarafından da kullanılan dermoroller yüz bakımı nasıl işe yarıyor? Bunun için dermoroller yüz bakımı aleti üzerinde ki onlarca küçük iğnenin olduğunu bilmeniz gerekir. Böylelikle bir silindir üzerine sabitlenmiş bu çok küçük iğneler yüzünüzde hafifçe gezdirildiği sürece derinin yüzeyinde mikro masaj etkisi sağlamaktadır. Gerek görülürse anestezi özelliği olan bazı kremler de doktorunuzun tercihine bağlı olarak öncelikle yüzünüze sürülüp, ardından bu silindir yardımı ile masaja devam edilebilmektedir. Bu masaj sırasında oluşan mikro gözenekler ise metabolizmanızın kendini koruma ve yenileme özelliği sayesinde o bölgede ki çukurları kapatmak için yeni hücre oluşturması ile kapanmaktadır. Bunun sonucunda ise cildinizin en üst tabakasında ki deriniz her zaman genç ve yeni kalır. Çünkü yeni oluşan bu hücreler kolajen bakımından zengin ve esnektir.

Yüzünüz dışında ise Hollywood tarafından da kullanılan dermoroller yüz bakımı vücudunuzun farklı bölgelerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Uygulama yapılan her bölgede ise kırışıklıklar azalır, akne veya yaralar nedeniyle oluşan izler görünürlüğünü kaybeder, büyük gözenekler kapanır, yanıklar veya ameliyatlar nedeniyle oluşmuş olan izler belirginliğini yitirir, hatta cildiniz de ki pigmentasyon miktarı artar. Ayrıca başka bir etkisi de sarkmaları toparlaması, yağlı ciltlerdeki aşırı yağlanmayı gidermesi ve genel itibariyle de tüm derinizin pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlamak olarak özetlenebilir.

ND CELL (DERMAROLLER BOYUN DEKOLTE BAKIMI)

ND Cell, Dermaroller ile gerçekleştirilen boyun ve dekolte bakımı uygulamasıdır. Bu uygulama cildinizin yenilenmesinin en doğal yoldan gerçekleşmesini sağlayan önemli bir uygulamadır. Cildinizde ki kolajen üretimini artırır, güneş lekelerini yok eder. Akne izlerinin silinmesine yardımcı olur ve kırışıkların görünürlüğünü önemli ölçüde azaltır. Aynı zamanda farklı uygulamalarda cildinize uygulanan serumların veya solüsyonların, en iyi şekilde cilde nüfuz etmesini sağlar.

ND Cell Dermaroller aleti, üzerinde bulunan onlarca mikro iğneden meydana gelen bir silindirden ibarettir. Bu silindir cildiniz üzerinde çok fazla bastırılmadan gezdirilerek, kan dolaşımının harekete geçmesi teşvik edilir. Bu sayede vücudunuz kendisini tedavi etmeye başlamış olur. Uygulamanın olumlu etkileri ise 6 hafta içerisinde kendini göstermeye başlar. Uygulamaya ne kadar çok devam ederseniz ve bu işlemleri düzenli olarak uygularsanız, etkisi ve kalıcılığı da o kadar fazla olacaktır.

ND Cell Dermaroller uygulaması, cildinizin kendini yenileme ve kopyalama özelliğinden faydalanmaktadır. Bir bakıma bu yönüyle de cildinizi yeniden programlamanıza yardımcı olur. Kullanılan mikro boyuttaki iğneler hasarlı cilt dokusu üzerinde gezdirilir ve bu sayede mevcut dokunun yıpratılması amaçlanır. Çünkü uygulama sonrasında buraya hücum eden kan hücreleri yeniden bu dokuları onarmaya çalışacaktır fakat bu sefer dokular içerisinde yüksek miktarda keratin içereceği için daha doğru ve olması gerektiği haliyle onarılacaktır.

ND Cell Dermaroller uygulamaları öncesinde cildiniz iyice temizlenip, herhangi bir acı hissetmenizi önleyecek jeller sürülür. Uygulama kısa sürede gerçekleştirilir ve gündelik hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.