Ankara G5 Masajı

G5 Masajı Ankara Güzellik Merkezleri

G5 MASAJI

G5 Masajı nedir? G5 Masajı nasıl yapılır? G5 Masajı yan etkileri nelerdir? G5 Masajı, diğer masaj uygulamalarından oldukça farklıdır. Uygulama esnasında masajı yapan özel bir cihaz kullanılmaktadır. G5 Masajı da ismini bu cihazdan almıştır. G5 Masajı uygulaması lokal incelme ve sıkılaşma sağlamaktadır. devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium G5 Masajı

VIP+ G5 Masajı

toplam 31 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
G5 Masajı Ankara Güzellik Merkezleri

G5 MASAJI

G5 Masajı nedir? G5 Masajı nasıl yapılır? G5 Masajı yan etkileri nelerdir? G5 Masajı, diğer masaj uygulamalarından oldukça farklıdır. Uygulama esnasında masajı yapan özel bir cihaz kullanılmaktadır. G5 Masajı da ismini bu cihazdan almıştır. G5 Masajı uygulaması lokal incelme ve sıkılaşma sağlamaktadır. G5 Masajı uygulaması esnasında cihazın yaydığı sürekli ve süratli titreşimlerin yanı sıra sıkıştırma gibi hareketler ile bölgeye etki etmektedir. Böylece bölgede oluşmuş inatçı yağ tabakasının parçalanıp vücuttan atılmasını hızlandırma işlemi; G5 Masajı uygulamasıdır.

Gün içerisinde yoğun iş hayatı vücudun kasılmasına bağlı olarak kasların gerginleşmesine sebep olmaktadır. Çeşitli sebepler ile oluşan, önemli sağlık sorunlarından biri olan spazmlar G5 Masajı uygulaması ile iyileştirilmektedir. Kasların rahatlamasını sağlayarak kişinin üzerindeki yorgunluğu alır. Ayrıca ödem atma da G5 Masajı etkili bir yöntemdir. G5 Masajı sayesinde titreşim ve sıkıştırma hareketleri sayesinde dolaşım sistemi harekete geçer. Böylece, kan dolaşımının yavaşladığı bölgelerde hızlı bir akış başlar. Kan dolaşımının hızlanması o bölgede dokuların, liflerin hatta organların da canlanması demektir. İç sistemde bu tür etkiler oluşturan G5 Masajı fiziksel görüntüye de büyük katkıları söz konusudur. Mesela hızlanan dolaşım sistemi sayesinde cildin ihtiyacı olan oksijen, nem vb. ihtiyaçları karşılandığından parlak ve canlı bir görüntüye kavuşur. Sindirim sisteminin hızlanması sayesinde şişlikler iner.

G5 Masajı sayesinde vücuttaki zararlı kimyasalların atılmasını kolaylaştırır. Bu durumda kişinin sağlığını koruması için önemli bir adımdır. Teknolojinin getirdiği rahatlık göz ardı edilemeyecek bir gerçekliktir. Ancak hareketsiz yaşam gibi ciddi bir sorunu da beraberinde getirmiştir. Hareketsiz yaşam nedeni ile insanlarda kalıcı olan bir yorgunluk hissedilmeye başlandı. Bu yorgunluk dinlenerek vücuttan atılmaya çalışılsa da başarı oranı oldukça düşüktür. G5 Masajının etkisi vücudu dinlendirmede etkilidir. G5 Masajı uygulaması vücudun her bölgesine uygulanabilecek şekilde cihaz tasarımı mevcuttur. Bölgesel olsa bile her bölgeye uygulanması sayesinde sorunlara çözüm olmaktadır. Mesela göbek çevresi, karın, kollar, bacaklar, basen, kalça, baldır vb.

G5 Masajı esnasında masajı hareketlendirmek için krem sürülür. Kremlerin bitki özlü olması işlemin etkisini artırmaktadır. G5 Masajı hangi amaçla yapıldığına göre bölgeye o işlemin etkisini artıracak kremler sürülür. Mesela zayıflama amacı ile yapılan G5 Masajında yağların yakımını hızlandıran kremlerin uygulanması.

G5 Masajı Kimlere Uygulanmaz

G5 Masajı uygulamasının faydaları saymakla bitmez. Ancak herkese faydası var mı? Ya da G5 Masajı kimlere uygulanmaz? Çocuklara uygulanması sakıncalıdır. Anne adaylarına uygulanmaz. Kalp hastalığı olan kişilere, alerjisi olan insanlara G5 Masajı uygulamasını doktorlar ya da uzmanlar önermiyor.

G5 Masajı Göbek Eritme

Beslenme programı, diyet listesi, spor gibi çeşitli aktiviteler ile istenen kiloya ulaşanların yüzü tam anlamı ile gülmüyor. Çünkü her ne kadar fazla kilolardan kurtulmuş olsa da bölgesel olarak inatçı yağ tabakalarının vücuttan atılmadığı sorunu devam eder. İşte bu sorunun çözümü G5 Masajı uygulamasında saklıdır. Titreşimler, ses frekansları, iterek sıkılaştırma, zayıflatıcı- yağ eritici kremler. Bütün bu özellikler G5 Masajı uygulamasında etkili birer adımı ifade eder. G5 Masajı göbek eritme ile vücuttaki en zor yağın eritildiği bölgedir. Çünkü bu bölgede oluşan yağlanma zaman içerisinde kütle halini alır. Ne diyet işe yarar ne de spor. Ancak G5 Masajı uygulaması sayesinde G5 Masajı göbek eritme için ideal bir yöntemdir. İşlem öncesi ve sonrasında kişinin su tüketimine ağırlık vermesi gerekir. Yaklaşık 3 litre su gün boyu tüketmesi gerekir. Çünkü yağları vücuttan arındırma işlemini hızlandırması gerekir.