Ankara Göz Çevresi Bakım

Göz Çevresi Bakım Ankara Güzellik Merkezleri

GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI

"Ankara'daki Göz Çevresi Bakım salonları listelenmiştir. Ankara Göz Çevresi Bakım merkezlerini inceleyiniz."

Gözlerin çevresinde ki cilt tabakası duygularımızı ve ifademizi yansıtmamıza yardımcı olan ve kişiselliğimizi ön plana çıkaran yüzümüzün oldukça önemli bir kısmıdır ve göz çevresi bakımı da ayrı bir öneme sahiptir. Bu bölgenin iyi bakılması, gelecekte de oldukça fazla yarar gösterir. Özellikle zaman içerisinde bu bölgede ki cilt dokusunun çeşitli nedenlerle yıpranması ve buruşması önemli kozmetik ve psikolojik ...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Göz Çevresi Bakım

Sıla Zengin Güzellik Salonu Bağlıca
Zeynep Gökgöz Güzellik Gölbaşı
toplam 78 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Göz Çevresi Bakım Ankara Güzellik Merkezleri

GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI

"Ankara'daki Göz Çevresi Bakım salonları listelenmiştir. Ankara Göz Çevresi Bakım merkezlerini inceleyiniz."

Gözlerin çevresinde ki cilt tabakası duygularımızı ve ifademizi yansıtmamıza yardımcı olan ve kişiselliğimizi ön plana çıkaran yüzümüzün oldukça önemli bir kısmıdır ve göz çevresi bakımı da ayrı bir öneme sahiptir. Bu bölgenin iyi bakılması, gelecekte de oldukça fazla yarar gösterir. Özellikle zaman içerisinde bu bölgede ki cilt dokusunun çeşitli nedenlerle yıpranması ve buruşması önemli kozmetik ve psikolojik etkilere neden olur.

Göz çevresinde ki deri vücudumuzda ki herhangi bir bölgedekinden 10 kat daha incedir. Yaşlandıkça esnekliğini kaybeden cildimiz, vücudun ürettiği kolajen miktarının da azalmasına bağlı olarak ortaya çıkan yaşlılık izlerini ilk olarak bu bölgede göstermeye başlar. Bunun yanı sıra güneş ışınları, beslenme koşulları ve diğer çevresel etmenler de göz çevresinin görünüşüne doğrudan etki eder. Bunlar dışında hayatımız boyunca karşılaştığımız stres faktörleri, göz kırpma refleksimiz, gülüşümüz, ağlamamız bu ince deri tabakası üzerine her zaman ufak izler bırakır ve yaşlandıkça da bu izler derinleşir ve buruşmalar da görülebilir. Tüm bunlara ek olarak bazı kişilerde ise bazı olumsuz etmenler, kendisini bu bölgede ki şişlikler halinde de gösterebilir hatta renk koyuluğu bile fark edilebilir.

Tüm bunların sonucunda, göz çevresinde ki deriyi bu kadar hassas yapan genel bir özelliği ise yüzdeki ve vücudumuzda ki deri yüzeyinden çok daha farklı bir hassasiyete sahip olmasından kaynaklanır. Göz çevresi bakımının da tam ve doğru olarak uygulanabilmesi için bu farklılığın tam olarak bilinmesi ve buna en uygun önlemlerin alınıp gerektiğinde doğru bakımın uygulanması gerekir.