Ankara Göz Çevresi Roller Bakım

Göz Çevresi Roller Bakım Ankara Güzellik Merkezleri

GÖZ ÇEVRESİ ROLLER BAKIM

Göz çevresi roller bakım uygulaması sayesinde en hassas bölgede etkili bir gençleşme ve güzelleşme işlemidir. Göz çevresi roller bakım uygulaması ile kırışıklık, kaz ayakları, ciltte çökme ya da göz altında torba gibi göz çevresinde oluşan her türlü soruna karşı uygulanabilir. Göz çevresi roller bakım uygulaması, kadın erkek fark etmeksizin cildinde meydana gelen hasar ve yıpranmaların iyile...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Göz Çevresi Roller Bakım

toplam 45 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Göz Çevresi Roller Bakım Ankara Güzellik Merkezleri

GÖZ ÇEVRESİ ROLLER BAKIM

Göz çevresi roller bakım uygulaması sayesinde en hassas bölgede etkili bir gençleşme ve güzelleşme işlemidir. Göz çevresi roller bakım uygulaması ile kırışıklık, kaz ayakları, ciltte çökme ya da göz altında torba gibi göz çevresinde oluşan her türlü soruna karşı uygulanabilir. Göz çevresi roller bakım uygulaması, kadın erkek fark etmeksizin cildinde meydana gelen hasar ve yıpranmaların iyileştirilmesi için kullanılır. Göz çevresi roller bakım uygulaması medikal kozmetik uygulaması son derece güvenli bir uygulamadır. Çünkü bu işlemde kullanılan özel alet ve ilaç sayesinde yan etkileri, riskler minimize edildiğinden kullanım kolaylığı da sağlar.

Göz çevresi roller bakım uygulamasında kullanılan çok küçük ve ince yapılı iğnelerin bulunduğu başlığa sahip cihaz ile işlem yapılır. Deri yüzeyinde cihazın iğnelerinin açtığı minik boşluklardan ilaç gönderilir. Böylece derinin ihtiyacı olan maddeler bu işlem esnasında deriye nakledilir. Böylece çok hassas yapıda olan gözün çevresinde bulunan cildi yeniden canlandırmak ve fonksiyonel hale getirilmesi sağlanır.

Dermaroller Göz Altı Morlukları

Göz çevresi küçük bir bölge olması ve hassas yapıda olması nedeni ile çok çabuk yıpranmalar ve renk değişimleri meydana gelir. Genellikle yaşın ilerlemesi çoğu sorunun temel sebebi olarak görülse de aslında cildin yıpranması için pek çok sebep vardır. Yetersiz beslenme, ruh hali, kullanılan ilaç, genetik yapı vb. gibi durumlar cildin yapısına etki etmektedir. Dermaroller göz altı morluklarının iyileştirilmesi sağlanmaktadır. Genetik yapı, yaşlanma belirtileri, kozmetik ürünlerin yoğun kullanılması gibi durumlar neticesinde göz altında koyu halkalar oluşur. Estetik açıdan rahatsızlık veren bu görüntüyü Dermaroller Göz Altı Morluklar için çoğu uzman önermektedir. Ayrıca Dermaroller Göz Altı Morlukları başka uygulamalar ile birleştirildiğinde etkisi daha da artmaktadır. Mesela göz altı ışık dolgusu vb.

Bu tedavi için 7 seansa kadar işlem yapılmaktadır. Bir seansın süresi yarım saat kadar sürer. Seanslar arası yaklaşık on beş gün gibi ayarlanması gerekir.

Derma Roller

Göz çevresi, eller, boyun, yüz, gıdı gibi vücudun çeşitli hassas bölgeleri için geliştirilmiş, bu bölgeler gibi hassas yapıdaki yeni teknolojik bakım cihazı; Derma roller. Başlığında silidir mevcuttur. Bu silindire sabitlenen çok sayıdaki özel kaplamalı ve ince yapılı iğneler mevcuttur. Ciltte oluşan soruna yönelik ilaç konulabilecek hazne sayesinde cilde doğrudan iletilir. Böylece hasarlar tedavi edilir.

Derma roller cihazının piyasada temini oldukça kolaydır. Evde uygulama kolaylığı sağladığı gibi bu işlem için hizmet veren klinikler de mevcuttur.

Göz Altı Derma Roller Kaç Mm?

Cildin yapısı vücudumuzun her bölgesinde farklı kalınlıktadır. Dolayısı ile bakım uygulamaları yapılmadan önce bu husus dikkate alınması gerekir. Daha verimli ve doğru uygulama için gereklidir. Mesela Göz çevresi roller bakım uygulaması ya da Göz Altı Derma Roller da işlem için seçilecek cihazın başlığındaki iğnelerin kalınlığı ve uzunluğu değişmektedir. Göz çevresi roller bakım uygulaması ya da Göz Altı Derma Roller kullanılacak cihazda 0,25 mm yapılı iğne başlığı kullanılmalıdır. Çünkü hücreleri tetiklemek, yenilenme sürecini başlatmak ve ilaç ya da kremlerin cilde çabucak etki etmesini sağlamak için.

Yüz bölgesi ve saç dipleri için kullanılması gereken cihaz özelliği 0,5 mmdir. Derin olmayan çizgileri onarmak ve bakım yapmak için idealdir.

Göz çevresi roller bakım uygulaması 35 yaş ve sonrası için ideal bir uygulamadır. Cilt tamamen fonksiyonunu kaybetmeden ve derin yıpranma belirtileri oluşmadan müdahale edilmesini kolaylaştırır. Böylece yaş ilerledikçe Göz çevresi roller bakım uygulaması ile kırışıklık, lekelerin etkisi azaltılmaktadır.