Ankara Hollywood Bakımı

Hollywood Bakımı Ankara Güzellik Merkezleri

HOLLYWOOD BAKIMI

Hollywood bakımı, dünya starlarınca yaptırması ve sık tercih edilmesinden dolayı bu ismi alan güzellik estetik içeren bir uygulamadır. Hollywood bakımı birden fazla ve farklı tekniklerin bir araya getirilerek kısa bir sürede uygulandığı popüler olan güzellik uygulamasıdır. Hollywood bakımının bütün tekniklerinde hiçbir cerrahi müdahale kullanılmamaktadır. Kısa bir sürede şu teknikler ile yenileme ve gençleş...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Hollywood Bakımı

Neslim Güngen Beauty Mamak
Lola Beauty Çukurambar
toplam 56 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Hollywood Bakımı Ankara Güzellik Merkezleri

HOLLYWOOD BAKIMI

Hollywood bakımı, dünya starlarınca yaptırması ve sık tercih edilmesinden dolayı bu ismi alan güzellik estetik içeren bir uygulamadır. Hollywood bakımı birden fazla ve farklı tekniklerin bir araya getirilerek kısa bir sürede uygulandığı popüler olan güzellik uygulamasıdır. Hollywood bakımının bütün tekniklerinde hiçbir cerrahi müdahale kullanılmamaktadır. Kısa bir sürede şu teknikler ile yenileme ve gençleşme süreci başlar:

Altın iğne tekniği ile cilde bakım uygulaması (kaz ayakları, sigara çizgileri vb. çizgiler düzeltilir, cildin neme ve ışıltısına yeniden kavuşur. Gözenekler arındırılır. Sarkma ve gevşemeler toparlanarak cilt gerginleştirilir.

Yüz hatlarını belirginleştirmek için kullanılan saf oksijen tekniği ile cildin solgun görüntüsünden kurtulup canlanması sağlanıyor. Bunun için dolaşım sistemini hızlı çalışmasını sağlayan saf oksijendir. Cilde yoğun işlemler uygulanırken nem ihtiyacı ortaya çıkar. Dolayısı ile her teknik aynı zamanda uzun süreli nemli kalmasını sağlar cildin.

Somon DNA tekniği ile maske ile cildi dinlendirme ve yenilemenin son aşamasıdır. Yukarıdaki iki uygulama ile beraber yapıldığında hızlı sonuç alınmasını sağlar. Işıltılı cilt görünümünün yanı sıra esnek yapısına geri döner.

Kırmızı halı, ödül törenleri gibi medyanın ve birbirinden ünlü yıldızların aynı gecede bir araya geldiği büyük organizasyonlarda ünlüler geceye Hollywood bakımı ile hazırlanmaktadır.

Snowcell Bakımı Nedir?

Kontrolsüz ve hızlı olarak üretilen melanin pigmentinin neden olduğu lekelerin cilt yüzeyinden temizlenmesi işlemine Snowcell bakımı denir. Böylece cilt daha net bir görüntü kazanır. Snowcell bakımı son teknoloji uygulamalarından biri olması sebebi ile her dönemde uygulanabilir. Yani yaz kış gibi mevsimlerden etkilenmez.

Her ciltte genetik faktör, güneş ışığının zararlı etkileri gibi durumlar sonucunda kahverengi lekeler oluşur. Bu lekelere doğru ve zamanında tedavi uygulanmazsa kalıcı cilt sorunlarına dönüşür. Ciltteki lekeler artıyor ve giderek koyulaşıyorsa önce doktora başvurmalı ardından Snowcell bakımı yaptırılmalıdır.

Genosys Hollywood Bakımı

Cilde yaşlanma karşıtı ve lekeleri yok edici bakım için uygulanan Genosys Hollywood Bakımının diğer uygulamalardan farkı kullanılan teknolojidir. Yani bu uygulama için LED ışıklar kullanılarak cilt sorunlarını giderme hedeflenir. Özellikle yeşil renkli LED işlemin etkisini artırmaktadır. Bu tür bakım uygulaması Hollywood bakımının farklı bir türüdür.

Hollywood peel nedir?

Hollywood peel iki farklı şekilde yapılır. İlki enzim peelingi diğeri ise lazer peeling'dir. İlk uygulamada doktorların sıkça önerdiği bir uygulamadır. Lekelerin giderilmesi için idealdir. Ölü tabadan arındırılır. Ayrıca hücreleri kendine getirir. Mesela enzimleri tetikler. Böylece derinin renginin koyulaşması önlenir. İkinci uygulamada cildin koyulaşması önlenir, çizgileri iyileştirir ve dokuları onarır. Böylece ciltte birden fazla etki oluşturur. Cilde hacim kazandırır.

Dermapen Snowcell

Özel iğneli cihaz sayesinde hücreleri tetikleyen cilt bakım uygulaması; Dermapen snowcelldir. Ciltte küçük gözenekler açılır içerisine özel ilaç (vitamin, mineral karışımı) enjekte edilir. Bu ilaç derinin altındaki hücrelere etki eder. Böylece hücreler dirilir ve fonksiyonlarını yürütür hale gelir. Ciltte uzun vadede onarım süreci başlatılmış olunur.

Hollywood bakımı herkesin yaptırabileceği bir gençlik güzellik uygulamasıdır. Yani kadın erkek fark etmeksizin cildinde çeşitli sorunlar yaşayan ya da cilt bakımı ile sağlığını korumak isteyen kişiler yaptırabilir. Hollywood bakımı başarılı sonuçlarından ve idollerin yaptırmasından dolayı güzelliğini beğendiği sanatçılar gibi görünmek isteyen kişiler tarafından da yaptırılmaktadır. Yani kısa sürede Hollywood bakımı bir akıma dönüşmüştür. Hollywood bakımında ağrı, sızı, iz, yara vb. etkiler olmadığından güvenli bir uygulamadır. Bu durum insanları daha da cesaretlendirmektedir. Güzelleşme ve gençleşmenin yeni sırrı; Hollywood bakımı.