Ankara Hydra Facial

Hydra Facial Ankara Güzellik Merkezleri

HYDRA FACİAL

Hydra facial tekniği nedir? Hydra facial tekniği ile cilde nasıl bir işlem uygulanır? Hydra facial tekniğinin avantajları nelerdir? Hydra facial tekniği; genç ve güzel görünmek için ideal bir bakım uygulamadır. Hydra facial tekniğinin avantajı bütün cilt bakım uygulamaları tek bir cihaz ile tek seansta yapılmaktadır. Hayal edilen aydınlık ve pürüz...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Hydra Facial

Lola Beauty Çukurambar
toplam 67 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Hydra Facial Ankara Güzellik Merkezleri

HYDRA FACİAL

Hydra facial tekniği nedir? Hydra facial tekniği ile cilde nasıl bir işlem uygulanır? Hydra facial tekniğinin avantajları nelerdir? Hydra facial tekniği; genç ve güzel görünmek için ideal bir bakım uygulamadır. Hydra facial tekniğinin avantajı bütün cilt bakım uygulamaları tek bir cihaz ile tek seansta yapılmaktadır. Hayal edilen aydınlık ve pürüzsüz bir cilt cerrahi müdahale gerektirmeden yapılmaktadır. Yeni nesil medikal kozmetik uygulamalardan biri olan Hydra facial tekniği ve diğerlerinin en büyük özelliği bıçak altına yatmadan aynı etkiyi veren teknolojinin ve tekniklerin geliştirilmiş olmasıdır.

Güzelleşmek ve genç görünmek için yapılan işlemler hiç bu kadar keyifli ve acısız olmamıştı. Hydra facial tekniğinde ne enjeksiyon kullanılıyor ne de neşter. Sadece cildi emerek içine çeken vakum cihazı vardır. Uygulama yapılan kişi işlem esnasında son derece rahat ve keyiflidir. Çünkü masaj etkisi de oluşturmaktadır.

Hydra Facial Makinesi

Hydra facial tekniğinde vücudun her bölgesi için ayrı bir cihaz ya da başlık kullanılması gerekir. Dolayısı ile Hydra Facial Makinesinde bu özellikler bir arada bulunacağı gibi ayrı cihazlar olarak da karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca kullanımı uzmanlık gerektirmektedir. Teknik bilginin yanı sıra teknoloji de aynı cihazda bulunmaktadır. Mesela Hydra facial cilt bakımı için kullanılan cihaz derinin gözeneklerini en ince ayrıntısına kadar arındırır. LED maske ile cildi rahatlatma parlaklık kazandırma için ideal aparatlardan bir tanesidir. Vortex – fusion sistemi kullanılarak Hydra Facial Makinesi tasarlanmıştır.

Hydra Facial Fiyat

Hydra Facial Fiyat ortalama olarak 69,90 TL ila 400 TL arasındadır. Ancak bu ücret yarım saatlik bir Hydra facial cilt bakımı için belirlenmiştir. Şehirden şehre, kliniğe göre fiyatlar değişmektedir. En yakın Hydra facial cilt bakımı hizmetini veren kliniğe başvurarak net rakamlar elde edilebilir.

Hydra Facial Fırsat

Cilt bakım uygulamalarının fırsat ve avantajları uygulamayı yaptıracak kişilerde büyük memnuniyet ile karşılanmaktadır. Bunun temel sebebi Hydra Facial Fırsat da olduğu gibi fiyatlar aşağı çekilen uygulama olmasıdır. Yani indirimli ücretler ekonomik hale geldiğinden her bütçe için geçerli hale gelmektedir. Böylece uygulama her bütçe için uygun hale gelir.

Hydra facial cilt bakımı 4 adımdan oluşur. İlk adım dezenfeksiyondur. Yani gözenekler açılır, cildin nefes alması sağlanır. Bunun için vakum başlığı devreye girer. İkinci adım Hydra peeling. Yani cildi soyma. Ancak bunu yaparken hassas cihaz başlığı (elmas partiküllü) kullanılarak her türlü iz yok edilir. Üçüncü adım serum takviyesi. Ciltte eksik olan maddeleri içeren bir ilaç ya da cildi onarıcı etkisi yüksek olan bir ilaç hazırlanarak cilde verilmesidir. Ancak her sorun için ayrı ve özel olarak hazırlanır. Mesela nemini kaybeden cilt ve derin olmayan kırışıklıklar için hyaluronik asit verilir. Ciltte yağ dengesizliğini gidermek için yağ düzenleyici ilaç verilir. Son adım diğer ilk üç adımda ve öncesinde cildin kurumasından dolayı nem takviyesi oluşur. Bunun için hyaluronik asit başta olmak üzere e vitamini gibi pek çok madde eklenir. Ayrıca LED tedavisi de Hydra facial cilt bakımının önemli bir adımıdır. Mesela her LED rengi bir tedavide kullanılır. Yani kırmızı LED ışık ciltteki lifleri tetikler ve cildin toparlanmasını sağlar. Mavi LED ışık sivilce akne izlerini silmek için idealdir. Kırmızı LED ışık ayrıca yüzeysel çizgileri düzeltmek için kullanılır.

Hydra facial cilt bakımı sırdan, basit uygulamaların yerini almayı başarmıştır. Artık günlük cilt bakımı için insanlar Hydra facial cilt bakımı uygulamasını tercih etmektedir.