Ankara Kaş Boyama

Kaş Boyama Ankara Güzellik Merkezleri

KAŞ BOYAMA

"Ankara'daki Kaş Boyama salonları listelenmiştir. Ankara Kaş Boyama salonlarını inceleyiniz."

Eğer saçlarınızın ve kaşlarınızın renginin aynı olmasını istiyorsanız, kaşlarınız yılların etkisiyle artık gri çıkmaya başladılarsa ve doğal renklerinde olmasını diliyorsanız veya görünümünüzde daha farklı ve cesur şeyler denemek istiyorsanız, kaşlarınızı boyamak tüm bunları elde etmenize yardımcı olacaktır. Kaş boyam ile ilgili dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise doğru ürünleri kullanmak ve kaşlarınıza kalıcı zararlar verme...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Kaş Boyama

Sıla Zengin Güzellik Salonu Bağlıca
Zeynep Gökgöz Güzellik Gölbaşı
toplam 70 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Kaş Boyama Ankara Güzellik Merkezleri

KAŞ BOYAMA

"Ankara'daki Kaş Boyama salonları listelenmiştir. Ankara Kaş Boyama salonlarını inceleyiniz."

Eğer saçlarınızın ve kaşlarınızın renginin aynı olmasını istiyorsanız, kaşlarınız yılların etkisiyle artık gri çıkmaya başladılarsa ve doğal renklerinde olmasını diliyorsanız veya görünümünüzde daha farklı ve cesur şeyler denemek istiyorsanız, kaşlarınızı boyamak tüm bunları elde etmenize yardımcı olacaktır. Kaş boyam ile ilgili dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise doğru ürünleri kullanmak ve kaşlarınıza kalıcı zararlar vermekten uzak durmak olmalıdır. Ancak dikkatli ve doğru şekilde uygulandığında kaş boyama uygulamaları size düşündüğünüzden çok daha iyi bir görünümü de beraberinde getirecektir.

Kaş boyam için kullanılan ürünler doğal veya sentetik karışımlardan elde edilebilmektedirler. Tıpkı saç boyalarında olduğu gibi etkilerini artırmak ve kullanımlarını kolaylaştırmak adına hidrojen peroksit içerebilmektedir. Bu sayede kaş boyaları 4 ile 8 hafta arasında ki sürelerde kalıcılığını devam ettirebilmektedir. Böylece makyajınız sırasında kaşlarınızı şekillendirmek veya renklendirmek için harcadığınız zamanınız size kalır.

Genel itibariyle kaş boyalarının ne kadar kullanışlı olduklarını keşfettikten sonra geriye kendiniz için uygun olan rengi seçmek kalır. Bu seçimi gerçekleştirirken de elbette bazı konulara dikkat etmek seçiminize yardımcı oluşacaktır. Öncelikle kaş boyama için tercih edeceğiniz boyanın saç renginizle uyumlu olmasını isteyebilirsiniz. Bu yüzden birebir aynı rengi yakalamaya çalışmak yerine farklı tonlarda ki boyaları tercih etmeye çalışmak da aklınızda olmalıdır. Ancak yine de tam olarak hangi rengi seçeceğinize karar veremediyseniz, genellikle mevcut saç renginizden daha açık bir ton olan rengi seçmek başlangıç için yeterli olacaktır.