Ankara Makyaj-Porselen Makyaj

Makyaj-Porselen Makyaj Ankara Güzellik Merkezleri

MAKYAJ - PORSELEN MAKYAJ

Makyaj-porselen makyaj uygulaması; ışığın loş olduğu ortamlarda yüz hatlarını ve mimiklerini belirgin hale getirmek, ciddi cilt sorunlarını kapatmak için yapılan makyaj çeşididir. Makyaj-porselen makyaj uygulamasının kullanım alanı oldukça geniştir. Mesela sinema, televizyon, tiyatro, sahne, kokteyl gibi alanlarda tercih edilmektedir. Ancak günlük kullanım için bu makyaj tarzı yanlış seçimdir. Çünkü kullanılan kozmetik ürünleri ve ku...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Makyaj-Porselen Makyaj

Lola Beauty Çukurambar

VIP+ Makyaj-Porselen Makyaj

toplam 40 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Makyaj-Porselen Makyaj Ankara Güzellik Merkezleri

MAKYAJ - PORSELEN MAKYAJ

Makyaj-porselen makyaj uygulaması; ışığın loş olduğu ortamlarda yüz hatlarını ve mimiklerini belirgin hale getirmek, ciddi cilt sorunlarını kapatmak için yapılan makyaj çeşididir. Makyaj-porselen makyaj uygulamasının kullanım alanı oldukça geniştir. Mesela sinema, televizyon, tiyatro, sahne, kokteyl gibi alanlarda tercih edilmektedir. Ancak günlük kullanım için bu makyaj tarzı yanlış seçimdir. Çünkü kullanılan kozmetik ürünleri ve kullanılan makyaj tekniklerinin yoğun olması makyajın abartılı olmasına neden olmaktadır. Böylece günlük kullanımda fazla dikkat çekici olacaktır.

Makyaj-porselen makyaj uygulamasında cildi gereğinden fazla matlaştırır, kusurlar sıfıra indirilir. Göz, dudak ve yanak için uygulanan makyaj teknikleri de yoğun renkler ile belirginleştirilir. Yani canlı ve doğal görünüm bu makyaj stilinde geri plana atılır.

Porselen Makyaj Malzemeleri

Ciltte yer alan derin iz, leke ve yara gibi sorunları yok etmek için çeşitli kozmetik ürünleri kullanmak gerekir. Fondöten, şeffaf pudra, kapatıcı gibi ürünlerdir. Böylece cilt üzerinde makyaj ürünlerini sabitlemek, ciltte net bir duruş sağlamak için bu ürünler önemlidir. Göz makyajında dumanlı, kedigözü gibi değişik ve koyu makyaj teknikleri kullanılır. Takma kirpikler de göz makyajının bir parçasıdır. Rimel ve maskara bu makyaj için yeterli değildir. Eyeliner, far, highlighter gibi kozmetik ürünleri de bu makyaj tarzında kullanılır. Dudak kalemi, ruj, parlatıcı gibi ürünler ile dudak makyajı için gereklidir.

Porselen Makyaj Kaç Gün Kalır?

Makyaj yapıldığı andan sonra çeşitli sebeplerden dolayı akmaya başlar. Bu durumda kötü bir görüntü oluşur. Ter, nem, su gibi faktörlerden çabuk etkilenen kozmetik ürünleri olduğu gibi duya dayanıklı ürünler de bulunmaktadır. Ancak bu ürünler belli bir saatten sonra etkisini kaybederek makyaj akmaya başlar. İşte bütün bu sorunlara çözüm olarak Makyaj-porselen makyaj stili ortaya çıkmıştır. Peki, Porselen Makyaj Kaç Gün Kalır? Yaklaşık 2 gün gibi uzun süre dayanmaktadır. Nem, su gibi faktörler karşısında akmadan cilt yüzeyinde kalmaktadır. Yani ilk sürüldüğü andaki yapısını korumaktadır.

Porselen Makyaj Fiyatları 2019

Kusursuz bir görüntü ve uzun süreli dayanıklı bir Makyaj-porselen makyaj uygulaması isteniyorsa yüksek kaliteli kozmetik ürünleri ve profesyonel kişiye ihtiyaç vardır. Dolayısı ile bu iki temel faktör Porselen Makyaj Fiyatları 2019 da dalgalanmalara neden olmaktadır. Yani net bir ücret belirtmek yanlış olacaktır. Piyasa genelinde yapılan geniş çaplı araştırmalar sonucunda ortalama ücretler belirlenmiştir. Ortalama 549,90 TL ila 835 TL arasında değişmektedir.

Makyaj-porselen makyaj şu sebeplerden dolayı tercih edilmektedir:

Bu makyaj stilinde cilt ürünlerinde mat özellikte olanlar kullanılır. Dolayısı ile sonunda mat görünüm oluşur. Karma ve yağlı cilt tipine sahip olan kişiler tercih edebilir.

Sinema, dizi gibi sahne sektörü için sıkça kullanılan bu makyaj tarzı özel günler de de tercih edilebilir. Mesela nişan, düğü, mezuniyet, kına gibi.

Makyaj uzmanları tarafından yapılır. Böylece kusursuz bir görünüm elde edilir. Bu işlem kalıcı olduğundan herhangi bir yanlış ya da hata gibi riskler uygulamayı mahveder. Dolayısı ile Makyaj-porselen makyaj uygulamasının yaptırılmasına karar verildiyse işin uzmanlarından yardım alınmalıdır.

Makyaj-porselen makyaj uygulamasında da renk uyumu oldukça önemlidir. Gerek kullanılan kozmetik ürünlerinin birbiri ile uyumu gerekse kişinin ten rengi ile kozmetik ürünlerinin uyumuna dikkat edilmesi gerekir. Makyaj-porselen makyaj uygulaması abartılı bir makyaj tarzıdır. Ancak renk tonları birbiri ile uyumludur. Ayrı renk tonları kullanılması durumunda komik ve basit bir görüntü oluşur. Gece davetleri, kokteyl gibi ciddi ve şık ortamlarda Makyaj-porselen makyaj uygulaması saatler boyunca kişinin rahat etmesini sağlar.