Ankara Peeling-Cavipeel (Kavitasyonlu)

Peeling-Cavipeel (Kavitasyonlu) Ankara Güzellik Merkezleri

CAVIPEEL (KAVİTASYONLU PEELING)

"Ankara'daki Cavitation Peeling (Kavitasyonlu Peeling) merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara Cavitation Peeling (Kavitasyonlu Peeling) merkezlerini inceleyiniz."

Cavipeel (Kavitasyonlu Peeling), ultrason etkisi kullanılarak gerçekleştirilen bir peeling uygulamasıdır. Bilindiği üzere, kavitasyon uygulamaları da oldukça modern teknolojilere sahip olan ve cilde temas etmeden, herhangi bir acıya veya ağrıya neden olmadan, cilt üzerinde ki kozmetik iyileştirmeleri ...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Peeling-Cavipeel (Kavitasyonlu)

VIP+ Peeling-Cavipeel (Kavitasyonlu)

VIP Peeling-Cavipeel (Kavitasyonlu)

toplam 6 sonuç bulundu.
1 - 6 arası gösteriliyor.
Peeling-Cavipeel (Kavitasyonlu) Ankara Güzellik Merkezleri

CAVIPEEL (KAVİTASYONLU PEELING)

"Ankara'daki Cavitation Peeling (Kavitasyonlu Peeling) merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara Cavitation Peeling (Kavitasyonlu Peeling) merkezlerini inceleyiniz."

Cavipeel (Kavitasyonlu Peeling), ultrason etkisi kullanılarak gerçekleştirilen bir peeling uygulamasıdır. Bilindiği üzere, kavitasyon uygulamaları da oldukça modern teknolojilere sahip olan ve cilde temas etmeden, herhangi bir acıya veya ağrıya neden olmadan, cilt üzerinde ki kozmetik iyileştirmeleri gerçekleştirip, gerekli durumlarda da cildin içerisine doğru ihtiyaç duyduğu vitaminleri ve mineralleri zerk edebilen bir uygulamadır.

Cavipeel yöntemi de yine aynı ultrason tekniğinin cilt yüzeyine uygulanması ile gerçekleştirilir. Bu yöntemde cilt üzerine tutulan ultrason cihazı deri yüzeyinin en üst tabakasına etki ederek burada mikroskobik boyutlarda çatlaklar ve kabuklar oluşturarak bu deri tabakasının içini hava ile doldurup, küçük baloncuklar yaratmayı başarır. Ardından yine aynı cihazın etkisi ile patlatılan bu kabarcıklar aslında cilt yüzeyinde ki ölü derinin soyularak uzaklaşmasını sağlamış olur.

Elbette bu anlatılan bütün işlemler cildiniz üzerinde saniyeler içerisinde gerçekleştirilmiş olup, yeni ve canlı cilt dokusu ortaya çıkarılmış olur. Eğer istenirse veya uzmanınız tarafından ihtiyaç olduğuna kanaat getirilirse, bu yöntem ile birlikte cilt yüzeyinin içerisine çeşitli vitaminler ve mineraller de uygulanabilir.

Cavipeel (Kavitasyonlu Peeling) uygulamasının avantajlarından bir kaçı ise cildi sterilize ederek, mikroplardan uzaklaştırmış olması, yenilenen epidermis tabakası ile birlikte kırışıklıkların da belirginliğini kaybetmesi hatta yara izlerine bile aynı etkiyi yaratabilmesidir.
Elbette bütün bunlar dışında cildin sıkılaşması ve uygulanacak farklı kozmetik bakımlar için de cildi hazır duruma getirmesi başkaca önemli faydalarıdır.