Ankara Saç Kesim Analizi

Saç Kesim Analizi Ankara Güzellik Merkezleri

KİŞİYE ÖZEL SAÇ KESİM ANALİZİ

"Ankara'daki Kişiye Özel Saç Kesim Analiz salonları listelenmiştir. Ankara Kişiye Özel Saç Kesim Analiz salonlarını inceleyiniz."

Kişiye özel saç kesim analizi, özellikle yeni bir saç stilini kendiniz için bulmaya çalışıyorsanız ve saç tellerinizin yapısına, saç tipine ve yüz hatlarınıza uygun olan bir model arayışı içindeyseniz, yanlış bazı kararlar vermenizi önlemek adına gerçekleştirilen bir takım işlemleri içermektedir. Şunu bilmek gerekir ki, saçınız ister kıvırcık, ister düz olsun,...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Saç Kesim Analizi Ankara Güzellik Merkezleri

KİŞİYE ÖZEL SAÇ KESİM ANALİZİ

"Ankara'daki Kişiye Özel Saç Kesim Analiz salonları listelenmiştir. Ankara Kişiye Özel Saç Kesim Analiz salonlarını inceleyiniz."

Kişiye özel saç kesim analizi, özellikle yeni bir saç stilini kendiniz için bulmaya çalışıyorsanız ve saç tellerinizin yapısına, saç tipine ve yüz hatlarınıza uygun olan bir model arayışı içindeyseniz, yanlış bazı kararlar vermenizi önlemek adına gerçekleştirilen bir takım işlemleri içermektedir. Şunu bilmek gerekir ki, saçınız ister kıvırcık, ister düz olsun, ince telli veya zor şekil alıyor olsun, mutlaka bu analizler sonucunda size uygun bir saç modeli ortaya çıkmış olur.

Saç modelleri, yüz hatlarımızla direk ilişkilidir. Genel itibariyle de uyulması gereken kurallardan biri saç kesiminizi yüz hatlarınıza ters düşecek şekilde belirlemektir. Örneğin köşeli bir çehreye sahipseniz, saç kesiminiz bu hatlarınızı dengeleyecek şekilde daha yumuşak katlar halinde veya dalgalı bir şekilde kesilmelidir. Dolayısıyla yüz hatlarınızı biliyor olmak oldukça önem taşır. Bunun için yapılan incelemeler öncelikle yüz hatlarınızı kesin bir şekilde belirlemek üzerine kurulur.

Bir sonraki aşama ise saç tipinizi ve dokusunu keşfetmektir. Saç dokunuz yumuşak, ipeksi, ince, kabarık ve kıvırcık bir yapıda olabilir. Tabi ki saç kesiminizi de buna uygun olarak belirlemeniz gerekir. Örneğin kısa ve katlı bir kesim ince telli, düz saçlarda işe yarayabilir ancak, kalın ve kıvırcık saçlarda hoş durmayacaktır.

İyi bir saç kesimi öncelikle iyi olan yönlerinizi ortaya çıkarmalı ve dikkati buraya çekmelidir. Elbette kendinizi iyi hissettirmeli ve özgüveninizi artırıcı bir etki göstermelidir.