Ankara Ultrasound Lifting

Ultrasound Lifting Ankara Güzellik Merkezleri

ULTRASOUND LIFTING

"Ankara'daki Ultrasound Lifting salonları listelenmiştir. Ankara Ultrasound Lifting salonlarını inceleyiniz."

Pek çok kişi botoks, kimyasal peeling ve lazerler ile cildin yenilenebildiğini duymuştur. Ancak bu uygulamalar her ne kadar ince çizgiler, kırışıklıklar, güneş lekeleri ve kılcal damar çatlaklarını düzeltmede kullanılsa da cildi sıkılaştırmak veya sarkmaları düzeltmek için genellikle ameliyat içeren yöntemler gerekebiliyor. Ancak artık yüzünüzde ki sarkmaları ve buruşuklukları giderm...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Ultrasound Lifting

toplam 1 sonuç bulundu.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Ultrasound Lifting Ankara Güzellik Merkezleri

ULTRASOUND LIFTING

"Ankara'daki Ultrasound Lifting salonları listelenmiştir. Ankara Ultrasound Lifting salonlarını inceleyiniz."

Pek çok kişi botoks, kimyasal peeling ve lazerler ile cildin yenilenebildiğini duymuştur. Ancak bu uygulamalar her ne kadar ince çizgiler, kırışıklıklar, güneş lekeleri ve kılcal damar çatlaklarını düzeltmede kullanılsa da cildi sıkılaştırmak veya sarkmaları düzeltmek için genellikle ameliyat içeren yöntemler gerekebiliyor. Ancak artık yüzünüzde ki sarkmaları ve buruşuklukları gidermek için bu ameliyatlı yöntemlere karşı bir alternatifiniz de var. Bu yöntemin adı ise kullanılan ultrasound teknolojine bağlı olarak Ultrasound Lifting olarak bilinmektedir.

Ultrasound Lifting uygulamasında kullanılan teknoloji bir doktorun anne karnında ki bebeğin durumunu kontrol ettiği ultrason teknolojisi ile aynıdır. 30 veya 60 dakika boyunca sürecek olan seanslarda, kullanılan ultrason cihazları yardımıyla normalde ancak ameliyatla ulaşılabilen alt deri tabakalarına artık bu cihaz yardımıyla herhangi bir kesiğe ihtiyaç olmadan ulaşılabilmektedir. Direkt olarak gönderilen ultrason ses dalgaları cildinizin yeniden yapılandırılmasına yardımcı olacaktır. Olması gereken yapı meydana getirildiğinde ise tüm bu işlemlerin sonucunda uyarılmış olan hücreler zaten kolajen üretimini artıracakları için 3 veya 4 seans sonrasında lifting etkisinin kalıcılığını sağlamanız kolaylaşacaktır.

Ultrasound lifting uygulaması özellikle ameliyat olmaktan çekinen kişiler için en uygun yöntemlerden birisidir. Uygulamalar sonrası etkilerini en kısa zamanda görür ve herhangi bir iyileşme sürecinden geçmek durumunda kalmazsınız. Bu uygulama sayesinde özellikle çene bölgenizde ki sarkmalar giderilip, göz çevresi daha gergin bir hal almaktadır.