Ankara Ameliyatsız Bacak Germe

Ameliyatsız Bacak Germe Ankara Güzellik Merkezleri

AMELİYATSIZ BACAK GERME

Ameliyatsız bacak germe işlemi deride çeşitli sebepler (doğum yapma, hareket sayısının sınırlı olması, kilo verme, yaşlanma, beslenme alışkanlıkları, su tüketiminin yetersiz olması vb.) sonucunda meydana gelen sarkmalar veya bacağın fit görüntüsünü kaybetme problemleri yavaş yavaş görülmeye başladıysa ideal bir yöntemdir. Ameliyatsız bacak germe işlemi ancak deride oluşan dokunun elastik yapısını kaybetmesi, hücrelerin yaşlanmaya başlama...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Ameliyatsız Bacak Germe

VIP+ Ameliyatsız Bacak Germe

toplam 37 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Ameliyatsız Bacak Germe Ankara Güzellik Merkezleri

AMELİYATSIZ BACAK GERME

Ameliyatsız bacak germe işlemi deride çeşitli sebepler (doğum yapma, hareket sayısının sınırlı olması, kilo verme, yaşlanma, beslenme alışkanlıkları, su tüketiminin yetersiz olması vb.) sonucunda meydana gelen sarkmalar veya bacağın fit görüntüsünü kaybetme problemleri yavaş yavaş görülmeye başladıysa ideal bir yöntemdir. Ameliyatsız bacak germe işlemi ancak deride oluşan dokunun elastik yapısını kaybetmesi, hücrelerin yaşlanmaya başlaması ile sıkılığını kaybetme durumu henüz yeni başlamışsa başarılı sonuçlar alınır. Ameliyatsız bacak germe işlemi ileri seviyedeki problemlerde ameliyatı gerektirir. Tabi ameliyat kararını verecek olan doktordur. Eğer hasta iğne, neşter kısacası ameliyattan korkuyorsa Ameliyatsız bacak germe yöntemleri ya da teknikleri ile başarılı sonuçlar alınabilir.

Ameliyatsız bacak germe yöntemleri şunlardır:

Liposuction (lazerli); herhangi bir neşter müdahalesine gerek kalmadan lazer ışınları ile bacakların kaybettiği sıkı görüntüye kavuşturmaktadır. Başarı oranı yüzde otuz beşe kadar çıkmaktadır. Liposuction işlemi kısa vadede yarar sağlar. Zamanı dolduğunda bacaklarda oluşan sorunlar yeniler.

Bacak egzersizleri; sporun sağlığa faydasını bu konuda da görmekteyiz. Çünkü spor sayesinde bacaklarda oluşan ve oluşabilecek bütün sorunlara karşı önlem almanın garanti yöntemidir. Sadece bacakların sıkılaşması için değil aynı zamanda yoğun olan yağ kütlelerini yok etmek için de etkili olmaktadır. Ameliyatsız bacak germe yöntemleri içerisindeki temel egzersizler şunlardır. Çömelme: aynı anda iki bölümü yani kalça ve tüm bacakları çalıştırmayı sağlar. Bu hareket herkes için etkili sonuç vermektedir. Özellikle kasları güçlendirmek ve yağ yakmayı hızlandırır. Diz çökme: bacaklarda ve kalçanın elastik yapısını artırmaya yöneliktir. Zorlu bir hareket olması sayesinde kasları, kemikleri çalıştırmaya zorlar. Sumo çömelmesi: yukarıdaki yöntemler genellikle bacakların iç kısmını sıkılaştırmayı amaçlarken bu yöntem bacakların dış kısmını çalıştırdığından burada sıkılaşma sağlar. Bacak kaldırma: bacakları yukarı kaldırarak karın bölgesini çalıştırmayı sağlar. Böylece bacak bölgesi sıkılaşırken karın bölgesinin de çalıştırılmasına fırsat veren bir yöntemdir. Köprü: vücudun üç bölümünün eş zamanlı çalışması için idealdir. Karın bölgesi, bacaklar ve kalça bölgesi. Kemikleri güçlendirmek, kasları çalıştırarak çeviklik kazandırmak için sadece bacak bölgesinin çalışması yeterli olmaz. Yukarıdan başlayarak yani bel bölgesindeki ağırlığı çeşitli egzersizler ile azaltmak gerekir.

Zaman içerisinde vücudun çeşitli bölgelerinde meydana gelen cilt deformasyonu sorunları kadınların ve erkeklerin sorunudur. Genellikle yaşın ilerlemesi ile sıklaşan bu sorun olarak görülse de genç yaşlarda da cildin deformasyona uğramasına neden olacak çok neden vardır. Mesela büyük şehirlerdeki yaşam. Ankara gibi şehirlerde insanlar yoğun iş hayatına bağlı olan stresli, yorgun geçirilen günler, teknolojinin de etkisi ile hareket alanlarının sınırlandırılması gibi faktörler gençlerde de ciltte gevşeme, sarkma gibi sorunları da beraberinde getirmiştir. Ancak Ameliyatsız bacak germe yöntemleri sayesinde acısız, ağrısız, neştersiz çözümlerdir. Böylece her yaş gurubuna uygulanacak yöntemler sorunların ilerlemeden hemen müdahale edilmesini sağlamaktadır.

Ameliyatsız bacak germe yöntemleri dışında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar da vardır. Bu noktalara dikkat edildiği sürece cildin gevşemesi önlenebilir. Hızlı ve aşırı kilo vermeyi denemeyin. Bunun için yapılan diyetler kilo verme sürecini hızlandırır. Yağların birden vücuttan atılması cildin alt tarafının boşalması yani sarkması demektir. Uv ışınlarına cildi maruz bırakmamak gerekir. Uv ışınları sadece cildin üst tabakasını değil alt tabakasına ulaşarak buradaki sistemin bozulmasına neden olur. Sigara ve alkolden uzak durmak gerekir. Beslenme alışkanlıkları doğal ve yeterli olarak ayarlanmalıdır. Bol su ve sıvı tüketimine önem verilmelidir. Dört gününüzü spor yapmaya ayırın. Eğer o kadar zamanınız yoksa ritimli yürüyüşler devam ettirilmelidir.