Ankara Boyun Toparlama

Boyun Toparlama Ankara Güzellik Merkezleri

BOYUN TOPARLAMA

Boyun toparlama estetiği sayesinde cilde sıkılık kazandırılmaktadır. Boyun toparlama estetiğine ilgi oldukça yoğundur. Son yıllarda insanların sosyal medya da aktif olmaları Boyun toparlama estetiği için hastanelere başvuranların sayısı giderek artmaktadır. Boyun toparlama estetiği sonrasında fotoğrafların daha düzgün ve güzel çıktığına inanılmaktadır. Bir fotoğraf karesinde ilk yüz, so...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Boyun Toparlama

Lola Beauty Çukurambar
toplam 54 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Boyun Toparlama Ankara Güzellik Merkezleri

BOYUN TOPARLAMA

Boyun toparlama estetiği sayesinde cilde sıkılık kazandırılmaktadır. Boyun toparlama estetiğine ilgi oldukça yoğundur. Son yıllarda insanların sosyal medya da aktif olmaları Boyun toparlama estetiği için hastanelere başvuranların sayısı giderek artmaktadır. Boyun toparlama estetiği sonrasında fotoğrafların daha düzgün ve güzel çıktığına inanılmaktadır. Bir fotoğraf karesinde ilk yüz, sonra boyun bölgesi incelenmektedir. Dolayısı ile bu bölgelerde sorun varsa fotoğrafların kalitesi de bu sorunlardan dolayı düşer.

Boyun toparlama estetiği gerek cerrahi müdahale gerektiren gerekse çeşitli bakım ürünleri ile tedavisi mümkündür. Bu yöntemlerden bazıları kalıcı çözüm olurken bazıları geçici çözüm sunmaktadır.

Boyun toparlama estetiği uygulamalarının yapılabilmesi için şu sorunlardan bir veya birkaçının mevcut olması gerekir: boyun bölgesinde yağ kütlelerinin oluşması, boyun bölgesindeki cildin sıkılığını kaybetmesi, boyun bölgesinde derin kırışıklıklar, boyun bölgesinde kasların gevşeyerek belirgin bir hal alması, boyun ve dekolte bölgesine kadar uzanan kırışıklıklar.

Boyun toparlama estetiği çeşitli sebeplerden dolayı ihtiyaç durumuna gelmiş olabilir. Mesela hızlı ve aşırı kilo alma ya da kilo verme, irsî durum, cildin elastik yapısını kaybetmesi, zararlı güneş ışınları, yaş, cinsiyet gibi faktörler boyun bölgesinde yukarıda saydığımız çeşitli sorunların oluşmasını tetiklemekte ya da hızlandırmaktadır.

Boyun toparlama estetiği oluşan çeşitli sorunlar için önemlidir. Hem görüntü açısından hem de kişinin simasını etkilemekte ve yüz hatlarının değişmesine etki edecek derece de ciddi boyutlara ulaşabilir. Dolayısı ile sadece yüzü sıkılaştırma işlemi bazen yetersiz kalabilir. Boyun toparlama estetiği ile desteklendiği sürece görüntü ve sorunlar düzeltilebilir.

Boyun toparlama estetiği işlemleri şunlardır: AWT ile boyun sıkılaştırma, Boyun toparlama estetiği fokuslu ultrason cihazı ile, boyun yağlarının eritilmesi mezoterapi ilaç takviyesi ile, Boyun toparlama Radyofrekans cihazı ile, boyun bölgesindeki kırışıklıkların Botoks yöntemi ile tedavi edilmesi, hyluronik asit ile Boyun toparlama estetiği, kök hücre ve bitkisel kök hücre tedavisi, Liposuction, lazerli cihazlar (lipoliz, smart ve slim lipo), dermaroller, Dermapen.

Yukarıda belirtilen Boyun toparlama estetiği işlemleri arasında cerrahi müdahale ile saatler süren uygulamalar olduğu gibi yarım saatte tamamlanacak kadar basit uygulamalar da yer almaktadır. Mesela lazerli uygulama, ultrason cihazlar, mezoterapi gibi işlemler çok kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Hem de neşter, enjeksiyon gibi kesici aletler ile iz bırakmadan tedavi imkanı sağlamaktadır. Bu işlemlerin özelliği cihazların gönderdiği frekansların cildi tetiklemesidir. Birkaç seans sonrasında hücreler canlılık kazanarak Boyun toparlama işlemi gerçekleştirilir. Mezoterapi yöntemi boyun bölgesine özel ilaç ve mineral takviyesi ile tedavi edilmektedir. Bu işlem için çok ince yapılı iğneler kullanılmaktadır.

Boyun toparlama estetiği sonrasında yaşınız ileriye değil geriye doğru ilerleyecektir. Yaşlanma belirtileri yüz bölgesi kadar boyun bölgesinden de anlaşılmaktadır. Çünkü yüz bölgesi ve boyun bölgesi yaşlanma belirtilerinin görüldü en hassas yapılı cilde sahiptir.

Boyun toparlama estetiği işlemi herkese uygulanabilir. Özellikle 50 yaş ve üzeri kişilerde ciltte meydana gelen deformasyon bu işlem için ideal yaştır. Cildi eski yapısına kavuşturmak için önceleri ameliyatlı işlemler önerilmekteydi. Ancak teknolojinin ilerleyerek tıp dünyasına kazandırdığı yeni yöntemler sayesinde ameliyat işlemini geri plana atmıştır. Ameliyat işlemi esnasındaki ve sonrasındaki risklerde ortadan kalkmış oldu. Yeni nesil Boyun toparlama estetiği işlemleri sayesinde insanlar günlük işlerine kaldığı yerden devam etmektedir. Ayrıca yara, bere, leke, iz gibi sorunlarda lazerli, ultrason cihazları kullanılarak yapılan Boyun toparlama estetiği işlemlerinde söz konusu değildir. Sadece bir günlük gibi hafif kızarıklık oluşuyor. Bu durum geçici olduğundan son derece konforlu uygulamalardır.