Ankara Cilt Soyma T.C.A

Cilt Soyma T.C.A Ankara Güzellik Merkezleri

CİLT SOYMA TCA

"Ankara'daki Cilt Soyma TCA merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara Cilt Soyma TCA merkezlerini inceleyiniz."

Cilt soyma TCA yöntemleri, özel bir kimyasal solüsyon yardımıyla, cildin en üst tabakasında bulunan bölümünün kimyasal bir reaksiyon sonucunda soyulmasını sağlayarak, bu tabakanın uzaklaşmasını ve altından gelecek olan yeni ve pürüzsüz yüzeyin oluşumunu teşvik eden bir uygulamadır. Çok ince kırışıklıklar, cildinizde ki renk tonu farklılıkları, ufak lekeler insanları olduğundan daha yaşl...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Cilt Soyma T.C.A

VIP+ Cilt Soyma T.C.A

VIP Cilt Soyma T.C.A

toplam 17 sonuç bulundu.
1 - 17 arası gösteriliyor.
Cilt Soyma T.C.A Ankara Güzellik Merkezleri

CİLT SOYMA TCA

"Ankara'daki Cilt Soyma TCA merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara Cilt Soyma TCA merkezlerini inceleyiniz."

Cilt soyma TCA yöntemleri, özel bir kimyasal solüsyon yardımıyla, cildin en üst tabakasında bulunan bölümünün kimyasal bir reaksiyon sonucunda soyulmasını sağlayarak, bu tabakanın uzaklaşmasını ve altından gelecek olan yeni ve pürüzsüz yüzeyin oluşumunu teşvik eden bir uygulamadır. Çok ince kırışıklıklar, cildinizde ki renk tonu farklılıkları, ufak lekeler insanları olduğundan daha yaşlı gösterebilir. Cilt soyma TCA yöntemi ise bu özelliklere sahip tabakayı cildinizden uzaklaştırarak, yeni bir deri yüzeyinin oluşmasını sağlayabilir.

Buna bağlı olarak da genel itibariyle 3 farklı tip cilt soyma TCA yöntemi bulunur. Bunlardan birincisi çok yüzeysel olarak gerçekleştirilen peeling işlemidir. Burada amaç en üstteki epidermis tabakasını soymak ve böylece daha parlak ve taze bir cildin ortaya çıkarmaktır. Bu uygulamayla ayrıca akne izlerinden de belirli ölçüde kurtulmak mümkün olmaktadır.

İkinci tip uygulama ise orta derinlikte bir cilt soyma işlemini kapsar. Bu uygulama da yine akne izlerinin, hafif kırışıklıkların ve lekelerin daha net bir şekilde kaybolmasını sağlar. Ortalama olarak bir hafta veya 10 gün içerisinde de yeni cilt tabakası tamamen ortaya çıkmış olur.

Derin cilt soyma TCA uygulaması olarak adlandırılan üçüncü yöntemde ise daha fazla süren iyileşme süreci ve bazı yan etki risklerine rağmen kırışıklıklar üzerinde çok daha etkili bir peeling gerçekleştirilmektedir.

Genel olarak da ne kadar derin bir uygulamayı tercih ederseniz, sonuçları da o kadar etkileyici olacaktır. Fakat tabii ki yeni derinin oluşma süresi de buna göre uzayacak veya kısalacaktır.