Ankara Selülit Bakımı

Selülit Bakımı Ankara Güzellik Merkezleri

SELÜLİT BAKIMI

"Ankara'daki Selülit Bakımı salonları listelenmiştir. Ankara Selülit Bakımı salonlarını inceleyiniz."

Ne yazık ki çoğu kadın hayatının bir döneminde selülit problemi ile karşılaşmaktadır. Yapılan istatistikler 18 yaşını geçmiş kadınların %85'inin selülit problemi yaşadığını göstermektedir. Daha da kötüsü, tamamen metabolizmanızın işleyemediği ve östrojen hormonunun da etkisi altında basen bölgenizde birikmeye başlayan bu yağların ortaya çıkması kilonuz ile de bağlantılı değil. Hangi yaşta ve hangi kilo...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Selülit Bakımı

toplam 66 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Selülit Bakımı Ankara Güzellik Merkezleri

SELÜLİT BAKIMI

"Ankara'daki Selülit Bakımı salonları listelenmiştir. Ankara Selülit Bakımı salonlarını inceleyiniz."

Ne yazık ki çoğu kadın hayatının bir döneminde selülit problemi ile karşılaşmaktadır. Yapılan istatistikler 18 yaşını geçmiş kadınların %85'inin selülit problemi yaşadığını göstermektedir. Daha da kötüsü, tamamen metabolizmanızın işleyemediği ve östrojen hormonunun da etkisi altında basen bölgenizde birikmeye başlayan bu yağların ortaya çıkması kilonuz ile de bağlantılı değil. Hangi yaşta ve hangi kiloda olursanız olun selülit problemini yaşayabiliyorsunuz.

Elbette böyle bir durum, kırışıklıklardan ve yaşlılık çizgilerinden sonra kadınların karşılaşmaktan en çok korktuğu bir güzellik sorunu haline gelmektedir. Bu da pek çok kişinin ve kurumun sizlere selülit tedavisiyle alakalı ürünler satmaya çalışacağı anlamına geliyor. Ancak selülit tedavisinin sadece tek bir ürünün kullanımıyla tedavi edilme özelliğinin olmaması bu iş için tercih edilebilecek bir selülit bakımını gerektiriyor.

Selülit bakımı öncelikle sizleri selülit ve nasıl meydana geldiği konusunda bilinçlendirmeyi amaçlıyor. Bu sayede kendi özel hayatınızda da ufak bazı püf noktalarına dikkat ederek, selülitlerden kalıcı olarak kurtulma şansınızı artırmış oluyorsunuz.

Selülit bakımı için en önemli şeylerin başında bol su tüketimi geliyor. Elbette tek başına su içmek selülitlerinizi bulunduğu yerden uzaklaştırmaya etki etmiyor ancak metabolizmanızın aktif kalmasını sağlayıp toksinlerden kurtulmasını kolaylaştırıyor. Ayrıca az su tüketiminin de
selülit oluşumunu teşvik ettiği biliniyor.

Selülit bakımı için önemli olan bir diğer unsur ise uygulayacağınız detoks programı olmaktadır. Sizlere tavsiye edilen egzersizlere ek olarak vücudunuzu toksinlerden arındırmanıza yardımcı olacak bu programla selülitlerinizden kurtulmanız mümkün olacak.