Ankara Cilt Analizi

Cilt Analizi Ankara Güzellik Merkezleri

CİLT ANALİZİ

"Ankara'daki Cilt Analizi merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara Cilt Analizi merkezlerini inceleyiniz."

Cilt analizleri, herhangi bir yüz bakımını uygulamaya karar verdiğinizde veya cildiniz ile ilgili rahatsızlık duyduğunuz sorunların tespitinde kullanılan bir yöntemdir. Cilt analizleri ile elde edilmek istenen amaç, kişinin kendisi için en doğru teşhisi yapabilmesidir. Ayrıca deriniz ile ve yüzünüz ile ilgili her uygulama öncesi mutlaka yapılması gerekmektedir. Hatta bazı uzmanlar daha siz şikây...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Cilt Analizi

VIP+ Cilt Analizi

toplam 66 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Cilt Analizi Ankara Güzellik Merkezleri

CİLT ANALİZİ

"Ankara'daki Cilt Analizi merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara Cilt Analizi merkezlerini inceleyiniz."

Cilt analizleri, herhangi bir yüz bakımını uygulamaya karar verdiğinizde veya cildiniz ile ilgili rahatsızlık duyduğunuz sorunların tespitinde kullanılan bir yöntemdir. Cilt analizleri ile elde edilmek istenen amaç, kişinin kendisi için en doğru teşhisi yapabilmesidir. Ayrıca deriniz ile ve yüzünüz ile ilgili her uygulama öncesi mutlaka yapılması gerekmektedir. Hatta bazı uzmanlar daha siz şikâyetlerinizi bile söylemeye başlamadan gözleri veya elleriyle bile olsa cildinizi analiz etmeye hemen başlar.

Böyle bir durumda kaldığınızda da cilt analizleri için kontrol edilen durumların başında cildinizin yağ içeriği ve yağ tipi olmaktadır. Ardından kuruluğu, yaşlılığı ve parlaklığı kontrol edilir. Eğer varsa kızarıklıklar ve çatlakların nedenleri araştırılıp, cevaplar bulunmaya çalışılır ve yaşınız ile kırışıklıklarınız arasında ki ilişki ortaya çıkarılarak, doğru bir şekilde cildinize bakım yapıp yapmadığınız ortay çıkmış olur.

Aynı zamanda eğer ilk kez bir cilt analizi yaptırıyorsanız, o zaman da bazı formları doldurmanız istenebilir. Bu formlar da ise sizin ile ve yaşadığınız çevresel koşullar ve yaşam biçiminizle ilgili cevaplar elde edilmek istenir. Aynı zamanda bazı özel ve direkt sorularla dış görünümünüzle alakalı tam olarak ne istediğiniz tespit edilmeye çalışılır.

Tüm bu işlemlerden sonra ise artık muayene masasına uzanarak, yüzünüze yansıtılan parlak bir ışık yardımıyla cildiniz fiziksel yöntemlerle incelenmeye başlanır. Bu aşamada ise uzmanların dikkat ettiği unsurlar, cildinizin ne kadar pürüzsüz olduğu, bazı bölgelerde olması gerektiğinden daha fazla bir kuruluk gözlenip gözlenmediği ve genel olarak da cilt sıkılığı incelenir. Bu aşamalar sonucunda da kendiniz için en uygun cilt bakımı tespit edilmiş olur.