Ankara Dekolte Bakımı

Dekolte Bakımı Ankara Güzellik Merkezleri

DEKOLTE BAKIMI

"Ankara'daki Dekolte Bakımı merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara Dekolte Bakımı merkezlerini inceleyiniz."

Çoğu kadın gençlik yıllarından itibaren temizleyici ve nemlendiricilerle tanışırlar, ancak kaçı bu güzellik alışkanlığına boyun ve dekolte bölgesini dahil eder? Cildin bu bölgesi oldukça incedir ve yaşlanma belirtilerini yüzünüzden veya ellerinizden çok daha önce göstermeye başlayabilirler. Ancak doğru şekilde gerçekleştirilen bir dekolte bakımı genç görünümünüzü çok daha uzun yıllar korumanız...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Dekolte Bakımı

VIP+ Dekolte Bakımı

toplam 46 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Dekolte Bakımı Ankara Güzellik Merkezleri

DEKOLTE BAKIMI

"Ankara'daki Dekolte Bakımı merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara Dekolte Bakımı merkezlerini inceleyiniz."

Çoğu kadın gençlik yıllarından itibaren temizleyici ve nemlendiricilerle tanışırlar, ancak kaçı bu güzellik alışkanlığına boyun ve dekolte bölgesini dahil eder? Cildin bu bölgesi oldukça incedir ve yaşlanma belirtilerini yüzünüzden veya ellerinizden çok daha önce göstermeye başlayabilirler. Ancak doğru şekilde gerçekleştirilen bir dekolte bakımı genç görünümünüzü çok daha uzun yıllar korumanızı sağlar.

Dekolte bakımında dikkat edilen en önemli nokta, konu daha hassas bir cilt yapısı üzerine geldiğinden, burada uygulanan ürünlerin ve terapilerinde belirli bir yoğunlukta ve hassasiyette olmasıdır. Özellikle dekolte bölgesinin doğal olarak daha az yağ salgılaması, bu bölgenin iyi bir şekilde nemlendirilmesini gerektirir. Bu yüzden vücut bakım kremlerini dekolte bölgenizden aşağıda, yüz kremlerinizi ise dekolte bölgenize kadar kullanmalısınızdır. Bunun yanı sıra, güneşin zararlı ışınlarının da dekolte bölgeniz için faydalı olmadığını unutmamak gerek. Bunun için de dekolte bölgenizi mümkün olduğunca direkt gün ışığından korumalısınız. Elbette V yakalı kıyafetler bunu zorlaştırabilir, fakat böyle durumlarda en azından yüksek koruyuculu güneş kremlerini tercih etmelisiniz.

Gündüzleri, güneşin en etkili olduğu saatlerde cildinizi ve dekolte bölgenizi korumanız kadar bu bölgeye uygulayabileceğiniz bakım kürleri de oldukça önem taşımaktadır. Bu amaçla yapılan özel bakım kremlerini ve peeling uygulamalarını tercih ederek, dekoltenizin ölü hücrelerden arınıp, daima nemli kalmasını ve bu sayede her zaman sağlıklı ve sıkı görünmesi mümkün olur.