Ankara Meme Estetiği

Meme Estetiği Ankara Güzellik Merkezleri

MEME ESTETİĞİ

Meme estetiği, göğüslerin büyütülmesi – küçültülmesi, dikleştirilmesi amacı ile yapılan işlemlerin genel adıdır. Meme estetiği, göğüslerde doğuştan gelen ya da sonradan oluşan problemlerin çözümünü sağlar. Meme estetiği yaptıran hasta sadece estetik açıdan iyileşme sağlamaz. Aynı zamanda psikolojik açıdan da iyileşme yaşar. Mesela göğüsün büyük ya da küçük olması, aşağı doğru düşük olması gibi sorunlar kişinin h...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamamıştır. Lütfen tekrar arama yapınız.
Meme Estetiği Ankara Güzellik Merkezleri

MEME ESTETİĞİ

Meme estetiği, göğüslerin büyütülmesi – küçültülmesi, dikleştirilmesi amacı ile yapılan işlemlerin genel adıdır. Meme estetiği, göğüslerde doğuştan gelen ya da sonradan oluşan problemlerin çözümünü sağlar. Meme estetiği yaptıran hasta sadece estetik açıdan iyileşme sağlamaz. Aynı zamanda psikolojik açıdan da iyileşme yaşar. Mesela göğüsün büyük ya da küçük olması, aşağı doğru düşük olması gibi sorunlar kişinin hayatının her aşamasında sorun ile karşılaşmasına neden olmaktadır. Yani kıyafet tercih ederken sıkıntı yaşanması veya kişinin duruşunda bozukluklar ortaya çıkmaktadır.

Kadınlar göğüslerinde meydana gelen sorunlar Meme estetiği ile başarılı sonuçlar elde edilerek yüksek tatmin sağlamaktadır. Modern tıp sayesinde kullanılan tekniklerde cilt üzerinde iz, leke, yara, bere oluşturmadan pürüzsüz bir işlem geçirmek mümkün. İşlemin ardından aylar boyunca yatakta yatıp iyileşmeyi beklemeye de son, operasyonun ardından maksimum 3 gün dinlendikten sonra hayata kaldığın yerden devam edebilirsin. Meme estetiği ile kişi yeni göğüs formunu, büyüklüğünü, sıkılığını seneler boyunca kullanma konforu sağlamaktadır. Avrupa ülkelerinde binlerce kadın Meme estetiği ile göğüslerindeki kusurları düzelttirmektedir. Bu işlemin ardından istenilen büyüklükte, sıkı ve kalkık göğüslere kavuşmak mümkün. Bu formdaki göğüsler kadınların güzelliğine doğrudan etki etmektedir.

Göğüslerdeki bozukluklar sadece estetik açıdan sorunlara yol açmaz. Aynı zamanda kişide yeni hastalıkların oluşmasına neden olabilir. Mesela sırt ağrıları, fıtık (boyun, bel)… Diyet ya da spor yapmaya bağlı olarak bölgesel zayıflamanın mümkün olmaması (göğüslerin küçülmemesi ya da dikleşmemesi) sebebi ile kontrolsüz şişmanlama durumu.

Göğüs Estetiği Fiyatı 2019

Meme estetiği ya da göğüs estetiği için uygulanacak her teknik, protez türü, uyuşturma şekli fiyatlarda dalgalanmalara neden olmaktadır. Aynı zamanda ameliyatı yapacak doktora, hastane ya da klinik seçimi de ücretler değişmektedir. Göğse ya da memeye nasıl bir işlem yapılacağı kişiden kişiye değiştiğinden fiyatlarda her kişideki soruna göre şekillenmektedir. Fiyatı belirlendikten sonra hasta Meme estetiğinin ardından sonuçlardan memnun kalması önemlidir.

Göğüs Estetiği İyileşme Süreci

Bu süreç kişiden kişiye, geçirilen operasyona bağlıdır. Maksimum 4 gün iyileşme süresi göğüs başı ve göğüs altına yapılan işlemler için geçerlidir. Eğer işlem kol altlarına kadar uzanıyorsa iyileşme süresi 2 ya da 3 gün sürer. Göğüs Estetiği İyileşme Süreci en fazla 4 gün kadar sürmektedir. Bu süreçte kızarıklık, ödem, şişlik, morarma gibi yan etkiler görülmesi olağan bir durumdur. Bu sürenini iyi geçirilmesi yan etkilerin de düzelmesini sağlayacaktır. Önemli olan hastanın bu süreci nasıl geçirdiğidir. Dinlenerek kendini yormaması bu sürenin kısalmasında etkili olmaktadır.

Göğüs Dikleştirme Öncesi Sonrası

Göğüs dikleştirme işlemi için hastanın uygun olup olmadığının tespit edilmesi gerekir. Bunun için doktor muayene ederek hastanın durum analizi yapılır. Eğer hasta işlem için uygunsa yani sorunlar operasyon gerektiren nitelikte ise modern tıptaki tekniklerden bir ya da bir kaçı kullanılır. Göğüs Dikleştirme Öncesi Sonrası tıbbi açıdan başarılı tamamlanan tedavi kişinin mutlu olmasını da sağladı mı? İşte bu soru çok önemlidir. Yani hastanın beklentilerini karşılaması işlemlerin yüzde yüz başarılı sonuçlanmasını sağlamaktadır.

Göğüs Askı Ameliyatı

Vücuda herhangi bir kimyasal ya da yapay malzeme girmeden vücutta oluşan deformasyonları yine kişinin kendi vücudundan alınan dokular ile tamiri mümkün hale gelmektedir. Modern tıp sayesinde çoğu hastalığın tedavisinde bu yöntem kullanılmaktadır. Göğüs Askı Ameliyatı da bunlardan biridir. Memedeki sıkılığı sağlamak için kişinin vücudundan alınan doku sayesinde göğüs yukarı kaldırılmaktadır. Bu sayede işlemin güvenilirliği oldukça yüksektir. İşlem sonrasında yara, bere en aza indirilmektedir.