KALICI OJENİZİN NE RENK OLMASINI İSTERDİNİZ?

blog yazısı ekle !

KALICI OJENİZİN NE RENK OLMASINI İSTERDİNİZ?

KALICI OJENİZİN NE RENK OLMASINI İSTERDİNİZ? – KALICI OJE

Bakımlı elleri güzelliğin ve feminen bir görünümün olmazsa olmazı. Tabi ki bakımlı eller denilince akla gelen ilk şey tırnaklar ve tırnaklar denilince de oje geliyor insanın aklına. Biz kadınların en büyük sorunlarından biri sürdükten sonra bozulan ojeler. Bununla da kalmıyor ne yazık ki; çünkü ojeler dökülüyor ve bu da gerçekten çok çirkin bir görüntünün ortaya çıkmasına yol açıyor. Yani güzelleşmek ve bakımlı olmak için sürülen oje tüm bu nedenlerle aniden tam tersi bir etki yapıyor. Ama artık oje ile ilgili olumsuz deneyimler tarihe karışıyor, çünkü artık kalıcı oje uygulaması var!

Ankara'daki tüm Kalıcı Oje yapılan Güzellik Salonları için tıklayınız
Ankara Kalıcı Oje


Kalıcı oje ile merak ettikleriniz

Hayatımıza giren her yenilik gibi kalıcı oje ile ilgili de merak ettiğimiz birçok konu var. İşte kalıcı oje ile ilgili en çok merak edilenler ve cevapları.

Kalıcı oje ne renk olur?

İşte en çok merak edilen konu; kalıcı oje ne renk olur? Bu sorunun cevabı kırmızı oje düşkünlerinin de mor ojeden vazgeçemeyenlerin de, ille de pembe diyenlerin de gönlüne su serpecek. Evet, aklınıza gelebilecek her renk kalıcı oje var! Yani favori renginizde kalıcı oje sürdürebilir ve muhteşem tırnakların tadını çıkarabilirsiniz.

Kalıcı oje ne kadar süre ile kalıyor?

İşte en çok merak edilen ikinci konu, kalıcı ojenin ne kadar kaldığı. Kalıcı oje sürüldükten sonra tam 2 hafta yani 14 gün boyunca ilk günkü yeni sürülmüş görünümünü koruyor ve çıkmıyor.

Kalıcı ojeden sıkılırsam çıkarabilir miyim?

Tabi ki! Kalıcı ojenin ismindeki kalıcı ibaresi sizi yanıltmasın, kalıcı ojeden sıkıldığınız zaman tabi ki çıkarma şansına sahipsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bir pamuğa aseton dökmek ve pamuğu 5 dakika boyunca tırnağınızın üzerinde bekletmek. Ardından aynı normal ojeyi siler gibi silerek çıkarabilirsiniz kalıcı ojeleri.

Nerede yaptırabilirim?

İşte geldik en önemli soruya; kalıcı ojenin nerede yaptırılabileceğine. Kalıcı oje uygulaması yaptırmak için Ankara'da bulunan güzellik salonlarına gitmeniz ve renginizi seçmeniz yeterli! Güzellik uzmanı tarafından sürülen kalıcı ojeniz ile tam 14 gün boyunca mükemmel görünen tırnaklara sahip olmanız işte bu kadar kolay!