Ankara Biorezonans ile Aura Çakra Temizliği

Biorezonans ile Aura Çakra Temizliği Ankara Güzellik Merkezleri

BİOREZONANS İLE AURA ÇAKRA TEMİZLİĞİ

Biorezonans ile aura çakra temizliği nedir? Biorezonans ile aura çakra temizliği nasıl yapılır? Biorezonans ile aura çakra temizliği yararları nelerdir? Biorezonans ile aura çakra temizliği sonrasında yaşananlar nelerdir? Biorezonans ile aura çakra temizliği; kişinin enerji alanını ve enerjisini yüks...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamamıştır. Lütfen tekrar arama yapınız.
Biorezonans ile Aura Çakra Temizliği Ankara Güzellik Merkezleri

BİOREZONANS İLE AURA ÇAKRA TEMİZLİĞİ

Biorezonans ile aura çakra temizliği nedir? Biorezonans ile aura çakra temizliği nasıl yapılır? Biorezonans ile aura çakra temizliği yararları nelerdir? Biorezonans ile aura çakra temizliği sonrasında yaşananlar nelerdir? Biorezonans ile aura çakra temizliği; kişinin enerji alanını ve enerjisini yükseltmeye dönük bir terapi işlemidir. Biorezonans ile aura çakra temizliği, bireylerde pozitif enerjiye bağlı olarak duygusal hislerin yükselmesi sayesinde fiziksel ve psikolojik iyileşmelerde beraberinde gelir. Ayrıca sezgilerin gücü artar, algı açılır.

İnsan vücudu yaşamını sürdürürken içinde bulunduğu ruh hali, duygusal hisler gibi unsurların etkisi ile etrafa elektromanyetik dalgalar salar. Her seferinde salınan dalga boyu farklıdır. Mesela hasta bir kişide elektromanyetik dalgalar düşükken sağlıklı kişiler de dalga boyu yüksektir. Dalga boylarını etkileyen psikolojik ya da hissi duygular kadar zararlı mikroorganizmalarda etkili olmaktadır. Biorezonans ile aura çakra temizliği ile salınan elektromanyetik dalgaları kontrol eden bir cihaz ile gerçekleştirilir.

Biorezonans ile aura çakra temizliği nasıl yapılır? İnsanların hasta olmasına neden olan zararlı elektromanyetik dalgalar belirlenir. Ardından cihaz yardımı ile absorbe edilir. Bu cihaz yardımı ile zararlı olan elektromanyetik dalgalar pozitife çevrilir. Elektrotlar vasıtası ile tekrar kişinin vücuduna gönderilir. Böylece vücudun sistemi tetiklenir. Yavaşlayan sistem kendine gelir ve yenilenme süreci başlar. Biorezonans ile aura çakra temizliği sayesinde vücut kendini güçlendirmeye ve iyileşmeye başlar.

Biorezonans ile aura çakra temizliğinden başka tedavi yöntemleri içinde kullanıldığını görebiliriz. Mesela alerji, obezite, kanser, sigarayı bırakma, depresyon vb. pek çok hastalık için geliştirilen alternatif tıp dünyasında yeni bir yöntemdir. Hastalıkların tedavisi içi medikal ya da cerrahi müdahale gibi yöntemler yaygın uygulansa da bazı sorunlara çare olmakta yetersizdir. Mesela Biorezonans ile aura çakra temizliği, ilaç ya da tıbbi operasyon ile müdahale edilerek tedavi edilmez. Bazen de vücut artık kimyasallara karşı bağışıklık kazanır. Ağır ilaçlar, tıbbi cihazlar karşısında hastalıklar bağışıklık kazandığından tedavisi hayli zorlaşır.

Avrupa ülkelerinde Biorezonans ile aura çakra temizliği oldukça popüler bir uygulamadır. Ancak ülkemizde yeni yeni tanınmaya başlanmaktadır. Acı, sızı, ağrı, yara, bere ya da zararları olmayan Biorezonans ile aura çakra temizliği son derece güvenilir bir yöntemdir. Uygulama kitlesi oldukça geniştir. Başta çocuklar, hamileler sonra kadın erkek fark etmeksizin herkesin güvenle uygulatacağı bir yöntemdir.

Atmosferde gözle göremediğimiz zararlı ve çok sayıdaki elektromanyetik dalgalardan vücudu arındırmak gerekir. Kullandığımız elektronik cihazlar bu dalga boylarını fazlası ile yayar. Tablet, bilgisayar, akıllı saatlerin yanı sıra evde kullandığımız buz dolabı, mikser vb. ev araç gereçleri… şehir yaşamının son yıllarda popülerlik kazanması elektromanyetik dalgaların seviyesini kat ve kat artırmaktadır. Bu yüksek seviyedeki elektromanyetik dalgalar vücudun işleyişine de etki etmektedir. Vücudun dolaşımını yavaşlatır, hücre yenilenmesini bozar. Artık vücut kendi kendine onarım, iyileştirme yetisini kaybeder. Ayrıca stres, bunalım gibi sağlık sorunlarına da etki eder. Biorezonans ile aura çakra temizliği, sadece hasta kişilere uygulanmaz. Aynı zamanda hastalıklardan korunmak için de alınabilecek en başarılı bir tedbirdir. Tıpkı banyo yapmak gibi. Banyo yapınca zararlı mikroorganizmalardan kurtulurken Biorezonans ile aura çakra temizliği ile zararlı elektromanyetiklerden kurtulma söz konusudur.

Sanatçılar, sporcular, dansçılar, oyuncular performanslarını yükseltmek için Biorezonans ile aura çakra temizliği terapisine sıkça başvurmaktadır. Çalışma süreleri uzatılıp, motivasyonu artırmada oldukça etkili bir yöntemdir. Böylece ortamdaki baskıyı alt edebilme, zorlu çalışma koşulları, uzun ve yorucu çalışma koşullarında dayanıklılığı artırma hedeflenir.