Ankara Estetik Kulak Ameliyatı

Estetik Kulak Ameliyatı Ankara Güzellik Merkezleri

ESTETİK KULAK AMELİYATI

"Ankara'daki Epilasyon Depilasyon Kurs merkezleri aşağıda listelenmiştir. Ankara Epilasyon Depilasyon Kurs merkezlerini inceleyiniz."

Kulaklarda oluşabilecek estetik bozukluklar pek çok farklı nedenden dolayı ortaya çıkabilir. Doğuştan itibaren yetersiz kıkırdak gelişimi nedeniyle de bazı kişiler düşük veya normalden daha ufak kulaklara sahip olabilirler. Köpek ısırması, kazalar ve benzeri travmatik sebeplerden ötürü de çeşitli kulak deformasyonları yaşanmış olabilir. Kulaklarda ola...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Estetik Kulak Ameliyatı

toplam 1 sonuç bulundu.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Estetik Kulak Ameliyatı Ankara Güzellik Merkezleri

ESTETİK KULAK AMELİYATI

"Ankara'daki Epilasyon Depilasyon Kurs merkezleri aşağıda listelenmiştir. Ankara Epilasyon Depilasyon Kurs merkezlerini inceleyiniz."

Kulaklarda oluşabilecek estetik bozukluklar pek çok farklı nedenden dolayı ortaya çıkabilir. Doğuştan itibaren yetersiz kıkırdak gelişimi nedeniyle de bazı kişiler düşük veya normalden daha ufak kulaklara sahip olabilirler. Köpek ısırması, kazalar ve benzeri travmatik sebeplerden ötürü de çeşitli kulak deformasyonları yaşanmış olabilir. Kulaklarda olan bir deformasyon, özellikle çocuklar üzerinde çok olumsuz izler bırakabilir. Kulakların normalden daha sarkık durması onun arkadaşları arasında dalga geçilmesine ve bu duruma karşı bir hassasiyet geliştirmesine neden olabilir. Fakat bilinmesi gerekir ki, günümüzde gerçekleştirilen estetik kulak ameliyatları bu sorunları tamamen ortadan kaldırıp, kişinin kendi özgüvenini kazanmasına da yardımcı olmaktadır.

Aslında doğumdan itibaren kulaklarımızın kendi formunu alması oldukça karmaşık bir aşamadır. Eğer bu süreç çeşitli sebeplerden ötürü yarım kalırsa veya olumsuz etkilenirse o zaman kulağın üst bölümü aşağıya doğru sarkabiliyor.

Bazı durumlarda ise kişi doğduğu andan itibaren bir kulak asimetrisine sahip olabiliyor ve bir kulağı diğerinden daha büyük gelişmiş olabiliyor. Bu durumlarda da yine estetik kulak ameliyatları ile olması gereken denge sağlanabiliyor.

Estetik kulak ameliyatlarının pek çoğu operasyon sırasında gerçekleştirilen ve dışarıdan bakıldığında fark edilemeyecek şekilde olan kesikler ile gerçekleştirilir. Bunun için en uygun bölge de kulak arkasıdır. Bu bölgeye açılan küçük kesikler ile birlikte, sarkık bir kulağa sahip olan kişilerin kıkırdak dokusuna müdahale edilerek, olması gereken görünümüne kavuşması sağlanıyor.