LAZER EPİLASYON GÜVENLİ MİDİR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON GÜVENLİ MİDİR?

LAZER EPİLASYON GÜVENLİ MİDİR?

Lazer
uygulaması yöntemi 50-60 yıldır tıp camiasında kullanılmaya başlamış ve günümüze kadar çok fazla gelişerek kullanılmaktadır. Şimdiler de lazer epilasyon uygulaması oldukça gelişmiştir. Oldukça gelişen lazer epilasyonu kesinlikle size, cildinize zarar vermemektedir. X ışınları gibi birikici, zararlı ve cildinizi yakacak bir etkisi yoktur.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Lazer epilasyonun cildinize verdiği lazer ışınların kesinlikle kansörajen gibi bir etkisi yoktur. Lazer ışınlarında ki dalga boyları ve ışınların seçici özelliği ile sadece tüy köklerinizde bulunan pigmentlerin yardımı ile ışınları çeker ve tüy köklerini zayıflatır azalmasını sağlayarak düzenli olarak gittiğiniz seanslar sayesinde yok olmaları sağlanır. Dolayısı ile tüy dışında hiçbir dokuya zarar vermemektedir.

Gittiğiniz polikliniklerde de tedavi olacağınız doktorunuz tarafından da bu yazdıklarımı dinleyeceğinizi garanti verebilirim. Lazer ışınlarının tüy köklerine gelip tüylerinizin yok olmasını sağlayacak ve iç bir şekilde zarar görmeyeceksiniz. Sadece bazı kişilerin hassaslığına göre özellik ile daha hassas bölgelerde ki örneğin yüz ve bikini bölgelerde epilasyon yaptırdıktan sonra uygulama bittikten sonra bir ağrı hissedilebilir.

Bacak, kol gibi bölgelerine göre yüz ve bikini bölgesine oran ile bu ağrıyı daha az hissedebilirsiniz. Ama merak etmeyin bu ağrı çok uzun sürmeyecek. Hiç spor yapmayan bir insanın bir anda spora başladığında evine gittiği zaman ki ağrı nasıl oluyor ise alıştıktan sonra bu ağrının geçmesi gibi bir şey olacağını söyleyebilirim. Ayrı yeten şunu da eklemek istiyorum.

Lazer epilasyon yaptırdığınız da uygulama esnasında bazı insanlar sıcaklığından ötürü rahatsızlık duyduğunu söyleyebiliriz. Fakat dediğim gibi teknoloji çağında yaşasan biz insanlar bunun için de çalışarak çeşitli soğutucular icat etmişlerdir. Nasıl mı? Son yıllar da lazer epilasyonu yaptıranlar bu durumdan oldukça memnundur. Sıcak olan lazer ışınları tabiî ki de cildinize zarar vermeden bir sıcaklık veriyor. İster istemezden bundan rahat olunabiliniyor ve artık lazer soğutucuları tarafından bu sıkıntıdan kurtulunuyor. Artık rahat bir şekilde iç bir zarar görmeden istenmeyen tüylerinizden kurtulacaksınız. Hem konforlu hem de sağlıklı bir şekilde güzelleşmenin tadını çıkaracaksınız. Ben kesinlikle acı çekmeden lazer epilasyonu tedavimi bitirmiş durumdayım. Artık mutlu ve huzurluyum.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon