Ankara Lazerle Cilt Yenileme

Ankara Güzellik Salonları Lazerle Cilt Yenileme

LAZERLE CİLT YENİLEME

"Ankara'daki Lazerle Cilt Yenileme salonları listelenmiştir. Ankara Lazerle Cilt Yenileme salonlarını inceleyiniz."

Lazerle cilt yenileme tedavisi cildinizin parlaklığını, ışığını, sıkılığını ve rengini ortaya çıkarıp, bütün yaşlılık belirtilerini ve izlerini ortadan kaldırabilen oldukça önemli bir uygulamadır. Bu uygulamada kullanılan lazer teknolojisi sayesinde, cildinizde ki gözenekler sıkılaştırılıp, kolajen miktarının artırılması teşvik edilir. Bu sayede kırışıklıklar, buruşmalar, güne...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Lazerle Cilt Yenileme

VIP Lazerle Cilt Yenileme

toplam 2 sonuç bulundu.
1 - 2 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Lazerle Cilt Yenileme

LAZERLE CİLT YENİLEME

"Ankara'daki Lazerle Cilt Yenileme salonları listelenmiştir. Ankara Lazerle Cilt Yenileme salonlarını inceleyiniz."

Lazerle cilt yenileme tedavisi cildinizin parlaklığını, ışığını, sıkılığını ve rengini ortaya çıkarıp, bütün yaşlılık belirtilerini ve izlerini ortadan kaldırabilen oldukça önemli bir uygulamadır. Bu uygulamada kullanılan lazer teknolojisi sayesinde, cildinizde ki gözenekler sıkılaştırılıp, kolajen miktarının artırılması teşvik edilir. Bu sayede kırışıklıklar, buruşmalar, güneş lekeleri ve benzeri cilt sorunuyla başa çıkılmış olunur.

Lazerle cilt yenileme tedavisi, henüz ilk uygulamadan itibaren olumlu etkilerini göstermeye başlar. Cildiniz daha pürüzsüz ve ışıltılı olur. Yaşlılık lekeleri görünürlüğünü kaybeder, genel itibariyle cildiniz daha gergin ve sıkı hale gelir. Gözenekleriniz daralır ve kırışıklıklar giderilir. Her seans sonrasında ise bu etkiler çok daha ileri bir düzeye taşınmış olur.

Lazerle cilt yenileme uygulamasının en iyi tarafı ise herhangi bir iyileşme süresini beklemek zorunda olmayışınızdır. Uygulamanın gerçekleştiği her seans sonrasında genel cilt bakımınızı makyajınızı yaparak gündelik hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Uygulama yapılan bölgenin genişliğine bağlı olarak seanslar farklı sürelerde olabilmektedir ancak genel itibariyle bir seans ortalama 30 dakika sürmektedir ve genellikle tam bir cilt bakımı 3 haftalık aralıklarla tekrarlanabilmektedir.

Uygulamayla ilgili özellikle bilinmesi gereken konu ise cildi güneş ışınlarının etkisi nedeniyle zarar görmüş kişilerle, ciltlerinde renk tonu bozukluğu olan ve geniş gözeneklerle kalıcı kızarıklıklara sahip kişilerin en fazla olumlu etkiyi görebilecek olmasıdır. Aynı zamanda belirli aralıklarla uygulamayı tekrar ettirmek kalıcılığını artıracaktır.