SIRT BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

SIRT BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

SIRT BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

Erkeklerin aşırı tüylenen bölgelerinde en çok rahatsız olduğu bölgelerden biride sırt bölgesi olduğunu söyleyebilirim. Çoğu erkekler ciddi anlamda aşırı tüylenme yaşadığı için oldukça rahatsızlık hissediyor olabilir. Hatta sırt bölgesinde oluşan tüy dönmeleri de bunun cabası. Bu sebepten ötürü Sırt bölgesi için lazer epilasyon son yıllarda oldukça tercih edilmektedir. Çünkü sırt bölgesinde ki istenmeyen tüylerden kurtulmak için ağda ve ya diğer türlü materyalleri kullanarak kurtulmaya çalışmak oldukça ağrılı ve acılı olduğunu söyleyebilirim. Çünkü sırt bölgesinde ki deri kalın gergin ve sert olduğu için ciddi acı çektirebilir.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Bundan kaynaklı dediğim gibi lazer epilasyon uygulaması sırt bölgesinde ki tüylerden kurtulmak için oldukça kolaylık sağladı. Peki, sırt bölgesinde ki istenmeye tüylerden kurtulmak için yapılan lazer epilasyon nasıl yapılıyor. Şöyle anlatayım, sırt bölgesinde ki tüyler diğer bölgelere oran ile daha sert olduğunu belirtmek gerek. Bu sebepten ötürü ciddi anlamda lazer epilasyon cihazından yayılan ışınlar sırt bölgesinde ki tüyleri görür ve sadece o bölgedeki tüy köklerine temas eder. Böylelikle sırt bölgesindeki istenmeyen tüylerde azalma ve tüylerde incelme görülecektir.

Tabi ki tek seansta istediğiniz sonucu almayacaksınız. Bunun için düzenli olarak gideceğiniz ortalama 8-9 seans olacak. Bu seanslar yaklaşık 1-2 ay aralıkları içerisinde gerçekleşecektir. Sırt bölgesi lazer epilasyon uygulamasında seans süresi ise yaklaşık yarım saat süreceğini söyleyebilirim. Tabi ki bu rakamlar sizlerin tüy yapınıza göre değişeceğini söyleyebilirim.

Sırt bölgesine uygulanan lazer epilasyon cihazlarında bulunan soğutucu cihazı ile yapılacak olan uygulama oldukça ağrısız ve acısız olacaktır. Bu sebepten ötürü lazer epilasyon yaptırmanız hayat kalitenizi bir nebzede olsa artıracağını söyleyebilirim. Lazer epilasyon uygulaması bittikten sonra yaklaşık en fazla 24 saat sürecek olan kızarmalar ve ya kaşıntılar olabilir. Bunlar oldukça doğal olduğunu söyleyerek içinizi rahatlatmak isterim. Fakat bu kızarıklıklar ve ya kaşıntılar 24 saat içerinde geçmez ise eğer sıkıntılı bir durum olduğunu da eklemek isterim. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız ilk yapmanız gereken doktorunuza görünmeniz olacaktır. Lazer epilasyonu sırasında ise unutmadan eklemek isterim siz ve doktorunuz lazer ışınlarından korunmak için koruyucu gözlük takması gerekmektedir. Hayatınızı neden biraz daha kolaylaştırmayasınız. Sırt bölgesine lazer epilasyon yaptırmak sizi mutlu edecektir.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon