Ankara Hifu Gold (Focuslu Ultrason)

Ankara Güzellik Salonları Hifu Gold (Focuslu Ultrason)

HİFU GOLD (FOKUSLU ULTRASON)

Hifu gold (fokuslu ultrason) uygulaması ameliyatsız cilt gençleştirme işlemidir. Hifu gold (fokuslu ultrason) uygulaması sayesinde ciltte meydana gelen her türlü sorun kesin çözülmektedir. Hifu gold (fokuslu ultrason) uygulaması ile gevşek olan cildi toparlama, yüz bölgesindeki cildi sıkılaştırma, çene altına sarkan deriyi eski sağlıklı haline getirme, düşük kaşları kaldırma ya da derini...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

toplam 4 sonuç bulundu.
1 - 4 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Hifu Gold (Focuslu Ultrason)

HİFU GOLD (FOKUSLU ULTRASON)

Hifu gold (fokuslu ultrason) uygulaması ameliyatsız cilt gençleştirme işlemidir. Hifu gold (fokuslu ultrason) uygulaması sayesinde ciltte meydana gelen her türlü sorun kesin çözülmektedir. Hifu gold (fokuslu ultrason) uygulaması ile gevşek olan cildi toparlama, yüz bölgesindeki cildi sıkılaştırma, çene altına sarkan deriyi eski sağlıklı haline getirme, düşük kaşları kaldırma ya da derinin gevşemesinden dolayı düşen kaşları kaldırma, vücut hatlarını düzenleme gibi çeşitli konularda işlem yapma imkânı sağlar. Hifu gold (fokuslu ultrason) uygulaması konforlu olduğu kadar güvenli bir uygulamadır. Çünkü tıp dünyasında uzun yıllardır kullanılan ultrason teknolojisinin bugüne kadar bir zararına rastlanmamıştır. Dolayısı ile bu teknolojinin kullanıldığı yeni sistem Hifu gold (fokuslu ultrason) uygulaması ile başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Hifu gold (fokuslu ultrason) uygulaması şu şekilde uygulanır; cihazın yaydığı ses dalgaları (ultrasonik) cildin orta ve alt tabakasına kadar ulaşabilir. Cildin bu katmanlarına ulaşan ses dalgalarını göndermedeki amaç, Collagen hücrelerini canlandırmak. Böylece cildi kökten etkileyerek yeniden dokularının işlevsel hale getirilmesini sağlar. Yani yüzeysel bir uygulama değildir. Cildin orta ve alt tabakalarına ulaşabilmesi için farklı dalga boyları kullanılır. Mesela 4,6 mm, 3,1 mm, 1,6 mm gibi. Bu farklı dalga boyları vücudun farklı bölgelerindeki cildin kalınlığına göre geliştirilmiştir. Yani yüz bölgesi ince, kol ve bacaklar orta kalınlıkta cilt yapısında sahiptir. Kalça, basen gibi bölgeler için 4,6 mm lik ses dalgalarının kullanılması gerekir. Ses dalgalarının titreşimleri hücreler arasında enerjiye dönüşür. Bu uygulama öncesinde ses dalgaları kullanıldığından herhangi bölgesel bir uyuşturmaya gerek duyulmaz. Kişi işlem esnasında hafif titreşim hissetmesi ile sınırlıdır. Cildin kimyasal ürünlerden arındırılmış olması gerekir. Varsa işlem öncesinde temizlenir. Cihaz başlığı yüz ve vücut olmak üzere ayrı ayrıdır. İşlem yapılacak bölgeye uygun cihaz başlığı takılır. Cihaz başlığının cilt yüzeyinde hareketini kolaylaştırmak için jel ile masaj yapılır.

Hifu gold (fokuslu ultrason) uygulamasının konforlu olduğundan bahsettik. Bunun temel sebebi uygulamanın kısa sürede tamamlanmasından da kaynaklanıyor. Yaklaşık 1 saatlik bir sürede seans tamamlanır ve kişi işlerine kaldığı yerden devam edebilir. Üstelik bu yeni nesil uygulama da 1 seans yeterli olmaktadır. 30 gün içerisinde cildin toparlanmaya başlanması 7 ayda tamamen gençleştiği görülebilir.

Hifu gold (fokuslu ultrason) uygulamasının etkisi yaklaşık 3 yıl gibi uzun vadede etkili olmaktadır. Böylece bu süre içerisinde pürüzsüz bir cilt hayaline kavuşanlar son derece mutludur. Hifu gold (fokuslu ultrason) uygulaması cilt gençleştirme işlevi ile sınırlı değildir. Derin yaraların kapanmasında da oldukça başarı sağlandığı kanıtlanmıştır.

Hifu Fiyatları

Hifu Fiyatları, değişkendir. Net bir ücretten bahsetmek yanlış olur. Kliniğe, doktora, işlem yapılacak bölge vb. durumlar fiyatların değişkenlik göstermesine neden olmaktadır. Piyasa genelinde yapılan geniş çaplı araştırmalar sonucunda ortalama fiyatları belirlemiştir. 2500 TL ila 4000 TL arasında değişmektedir.

Hifu Zararları

Hifu gold (fokuslu ultrason) uygulamasında neşter, anestezi, enjeksiyon vb. ameliyat malzemeleri kullanılmadan gerçekleştirilen bir işlemdir. Dolayısı ile seans tamamlandıktan sonra cilt yüzeyinde herhangi bir iz, leke gibi görüntülerde oluşmaz. Sadece ciltte geçici olarak görülen yan etkilerin olduğundan bahsedilebilir. Mesela geçici hassasiyet, kızarıklık, şişme gibi. Bazı uygulamalar sonucunda ödem oluştuğu da doktorlar tarafından belirtilir. Ancak bütün yan etkileri iki gün içerisinde geçerek eski haline gelir. Kişinin cildini koruması durumunda ciddi sorunlara dönüşmez. Mesela sıcak su, güneş ışınları, ilaç ve alkol kullanımına ara vermek gerekir. böylece etkiler ciddi sorun oluşturmaz.