KIZILAY GÖZ ÇEVRESİ MORLUĞU BAKIMI

blog yazısı ekle !

KIZILAY GÖZ ÇEVRESİ MORLUĞU BAKIMI

Gözaltı morlukları hem kadınların hem de erkeklerin büyük kâbusu. Her yaşta meydana çıkan gözaltı morlukları ve halkaları da genetik bozukluklardan da meydana çıkabiliyor.

Bazı durumlarda da gözaltı morlukları hastalıkların da habercisi olabiliyor. Bazı ilaçlar, yaşam tarzı, cilt sorunları da göz çevresi morluklarına neden olabilmektedir.

Kızılay'daki tüm Göz Çevresi Morluğu Bakımı yapan Güzellik Salonları için tıklayınız
Kızılay Göz Çevresi Morluğu Bakımı


Kızılay göz çevresi morluğu bakımı için yaşam tarzınıza da dikkat edebilirsiniz. Uyumamak ve yeterli su içmemek de bu soruna neden olabilir.

Düzenli uyku göz çevresi morluğunun oluşmaması için de bir önlem olarak da sayılabilir. Cildinizdeki kuruluk, derideki pullanmalar da egzama olabileceği gibi gözaltı halkalarına da neden olabilmektedir.

Genetik sorunlardan da meydana çıkan gözaltı morluklarına buz kompresi uygulayarak da çözüm bulabilirsiniz. Özellikle cilt sorunlarından kaynaklanan sorunlar kolay çözülebilir. Hastalıkların yol açtığı gözaltı morlukları içinse mutlaka bir hekime danışmalısınız. Bazen böbrek hastalıklarından da gözaltı morlukları oluşabiliyor.

Göz çevresi morluğu bakımı için ise özel kremler bulunuyor bu kremlerle mor halkaların görünümünde azalma sağlanabilir. Denemeniz sizin yararınıza olacaktır.