ÜMİTKÖY BREZİLYA FÖNÜ

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY BREZİLYA FÖNÜ

Brezilya fönü günlük hayatınıza büyük kolaylık getirecek. Saçların altı ay boyunca her gün dümdüz fönlü gibi kalması tüm kadınların hayaliydi. Brezilya da saç bakımı ve nemlenmesi için uygulanan bu yöntem sayesinde saçların 6 ay boyunca fönlü kaldığı bulundu ve herkes tarafından kullanılır oldu.

Saçlarınız eğer çok yıpranmamışsa 6 ay saçlarda kalır eğer çok yıpranmış ve zarar görmüşse 4 ay kadar dayanmaktadır. Kuaförünüz sizin için uygun olan saçta bekletme miktarını bilir, ona göre saçlarınıza bakım yapar.


Boyalı ya da boyasız saçlarda rahatlıkla uygulanabilmektedir. Saçlardaki kabarıklığı, tel tel cansızlığını da brezilya fönü ile düzelttirebilirsiniz.

Kınalı saçlara da uygulanan bu yöntem ile, saçlarını 4-5 ay aralığında her gün fönlüymüş gibi kalır. Bu uygulama sayesinde saçlarınızla saatlerce uğraşmayacaksınız.

Ümitköy Ankara brezilya fönü ile saçlarınızın güzelliği meydana çıkacak ve gözler daima sizin üzerinizde olacak. Gerçek brezilya fönü ürünlerinin kullanılması da ayrıca çok önemlidir buna dikkat etmelisiniz. Sahte ürünler cildinize ve saçınıza zarar verebilir.