GARNİER İLE GÜZELLEŞMEK İSTEYENLERE HAFTANIN EN ÖZEL ÇEKİLİŞ FIRSATI!

blog yazısı ekle !

GARNİER İLE GÜZELLEŞMEK İSTEYENLERE HAFTANIN EN ÖZEL ÇEKİLİŞ FIRSATI!

Bu haftanın çekilişi herkesi sevindirmeye hazır. Bu hafta Garnier ile mutluluk yaşamak isteyenlerin haftası olacak. Çok özel bir çekilişle birlikte Garnier farkını yaşamanıza imkân tanıyoruz. Çekilişe katılmak ise oldukça basittir. Sitemizin kurucularını instagram üzerinden takip ederek işleme başlayabilirsiniz. Ardından bu özel çekiliş için paylaşımımızı repost yapman gerekiyor. Sadece bu kadarla bitmedi ayrıca paylaşımımıza özel etiketimizi altına yazmayı unutmamalısın.

Ankara'daki tüm Kampanyalar için tıklayınız
Ankara Kampanyalar


Çekilişimizin son tarihi itibari ile saat 24.00 ' da son bulacaktır. Bu zamandan sonraki katılımlar direk olarak çekiliş isimleri arasında yerlerini alamayacaktır. Sonuçları öğrenmek isteyenler ise internet sitemize gelerek en güncel duyurularımızı takip etmelidir. Ayrıca son bir erk bilgi olarak çekiliş günlerinde hesabınızı gizli konumundan açık konumuna getirmeniz gerekli. Aksi takdirde repostlarınız görünmeyeceği için çekiliş isimleri arasında adınızı bulamayabilirsiniz. İşte Garnier farkını yaşayacağınız bu haftaya özel hediyelerimiz:

Garnier Esas Bakım Bardane Özlü Nemlendirici: Nemlendirici arayanlar için en özel Garnier ürünlerinden biri. Cildi yumuşacık yaparken yağlanmaya da engel olmakta. Bu ürünün incelemesini sayfamızdan bulabilirsiniz.

Garnier BB Krem, Orta Ton: Fondoten kullanımı konusunda kendisini rahatsız hissedenlerin yaşadığı sıkıntıyı tarihe gömecek bir krem. BB krem konusunda başarıyı yakalayan Garnier farkını keşfetmeniz için mükemmel bir hediye olacak. Bu özel kreminde ayrıntılı incelemesini sayfamızdan bulmanız mümkün.

Garnier Makyaj Temizleme Mendili: Makyaj temizleme konusunda az zamanda çok iş yapmak isteyenler arasında iseniz bu ürün tam size göre. Garnier' in başarıyı yakaladığı bu ürün ayrıca cilde zarar vermeyerek de mükemmel sonuç elde etmek için en iyisini sunuyor.

Slique Face and Body Hair Theading System: Garnier ürünü olmasa da en başarılı işlerden birini de bu sunmakta. Son zamanların en çok kullanılan temizleme aleti. Tüylerden kurtulmak için zaman harcamadan en iyisini sunmakta.