Ankara Göz Kapağı İşlemleri

Göz Kapağı İşlemleri Ankara Güzellik Merkezleri

GÖZ KAPAĞI İŞLEMLERİ

"Ankara'daki Göz Kapağı İşlemleri salonları listelenmiştir. Ankara Göz Kapağı İşlemleri salonlarını inceleyiniz."

Göz kapağı işlemleri, göz kapaklarının ve göz çevresinin çeşitli estetik müdahalelerle iyileştirilmesiyle alakalı olan ufak operasyonlardan oluşur. Hatta bu türlü operasyonlardan birine dâhil olacaksanız, bu operasyonlar genellikle günü birlik işlemler olarak nitelendirilir. İşlemlerden önce de çeşitli sorular ve tetkiklerle sağlık durumunuz ve ihtiyacınız olan operasyon çeşi...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Göz Kapağı İşlemleri

VIP Göz Kapağı İşlemleri

toplam 5 sonuç bulundu.
1 - 5 arası gösteriliyor.
Göz Kapağı İşlemleri Ankara Güzellik Merkezleri

GÖZ KAPAĞI İŞLEMLERİ

"Ankara'daki Göz Kapağı İşlemleri salonları listelenmiştir. Ankara Göz Kapağı İşlemleri salonlarını inceleyiniz."

Göz kapağı işlemleri, göz kapaklarının ve göz çevresinin çeşitli estetik müdahalelerle iyileştirilmesiyle alakalı olan ufak operasyonlardan oluşur. Hatta bu türlü operasyonlardan birine dâhil olacaksanız, bu operasyonlar genellikle günü birlik işlemler olarak nitelendirilir. İşlemlerden önce de çeşitli sorular ve tetkiklerle sağlık durumunuz ve ihtiyacınız olan operasyon çeşidi tespit edilmiş olur.

Operasyonlar kıyafetlerinizi bile değiştirmeden özel bir bölümde çok hızlı bir şekilde gerçekleşir. Ardından tekrar muayene bölümüne alınarak operasyon sonrası kontroller ve sağlık durumunuz takip edilir. Başarılı geçen bir operasyon sonrasında ise taburcu olmanız için hiç bir engel kalmamış olur. Eviniz de ise dikkat edeceğiniz bir kaç tavsiye ile kısa sürede iyileşme sürecini de atlatabilirsiniz.

Göz kapağı işlemleri uygulanabilecek durumların başında ise ptosis olarak adlandırılan ve çeşitli nedenlerden dolayı göz kapağının düşüklüğüne yol açan durumlar gelir. Bu tip hastalarda yukarıda bahsedilen uygulamalar aynı gün içinde rahatlıkla gerçekleştirilebilir.
Prosedür sadece göz kapağı üzerine açılan ufak bir kesik yardımıyla gerçekleştirilmekte ve burada bulunan kas lifleri yeniden gerginleştirilerek kapatılmaktadır. Hatta bu işlemler sırasında doktorunuz ile iletişimde olup, size verdiği talimatlar yardımıyla göz kapağınızı tam olarak en estetik şekilde yeniden olması gereken formuna kavuşturmuş oluyorlar. Kesiğin kapatılması için kullanılan dikişlerde belli bir süre sonra kendiliğinden kaybolan özelliğe sahip olduğu için geride herhangi bir iz bırakılmamış oluyor.