Ankara Ağda - Tüm Kol

Ağda - Tüm Kol Ankara Güzellik Merkezleri

TÜM KOL AĞDA

Tüm kol ağda uygulaması kadınların yaygın yaptırdığı bölgelerdendir. Tüm kol ağda sayesinde bu bölgedeki tüyler, kıllar etkili bir şekilde alınarak temiz bir görüntü elde edilir. Tüm kol ağda uygulaması genellikle açık tenli kadınlar tarafından yaptırılır. Çünkü kıyafetin altından görünen tüyler hem kişiyi hem de çevresi tarafından rahatsız edici bir etki oluşturmaktadır.

Tüm kol ağda...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Ağda - Tüm Kol

VIP+ Ağda - Tüm Kol

toplam 43 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Ağda - Tüm Kol Ankara Güzellik Merkezleri

TÜM KOL AĞDA

Tüm kol ağda uygulaması kadınların yaygın yaptırdığı bölgelerdendir. Tüm kol ağda sayesinde bu bölgedeki tüyler, kıllar etkili bir şekilde alınarak temiz bir görüntü elde edilir. Tüm kol ağda uygulaması genellikle açık tenli kadınlar tarafından yaptırılır. Çünkü kıyafetin altından görünen tüyler hem kişiyi hem de çevresi tarafından rahatsız edici bir etki oluşturmaktadır.

Tüm kol ağda uygulamasında acı hissini azaltmak ve kötü görüntüyü engellemek için kıl ve tüylerin uzamasını beklememektir. Tüm kol ağda uygulamasını evde yapabileceğiniz gibi kuaför salonlarında, güzellik merkezlerinde çabucak yaptırabilirsiniz. Evde zaman alması, yorucu olması, işlem için malzemenin bulunmaması gibi nedenlerden çoğu kadın Ankara güzellik merkezlerini tercih etmektedir.

Kadınların büyük çoğunluğunda istenmeyen tüy sorunu vardır. Vücudun farklı bölgelerinde ince tüyler olduğu gibi kalın ve sert tüyler yani kıllar da bulunmaktadır. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için kadınlar eskiden beri çeşitli yöntemler kullanmaktadır. Bu yöntemler zaman içerisinde geliştirilerek kalıcı olarak kıllardan kurtulmayı sağlayan makineleri, cihazları bile piyasada görebiliriz. Ancak vücudun çeşitli bölgelerinde yoğun olarak bulunan kıl ve tüyler için her yöntemden başarılı sonuç alınamamıştır. Tüm kol ağda uygulamasının pek çok avantajı vardır. Şöyle ki, kol bölgesindeki cilt hassas yapıdadır. Dolayısı ile epilasyon esnasında zarar görmemesi için uygun yöntemin seçilmesi gerekir. Ayrıca kol bölgesinde ince kalın pek çok kıl ve tüy vardır. Tek seferde bu pürüzlerden kurtulmak için Tüm kol ağda uygulaması doğru bir tercihtir.

İstenmeyen tüyleri ya da kılları çeşitli yöntemler ile almak mümkündür. Mesela cımbız ile kıllardan kurtulmak mümkündür. Ancak tek tek kılları alma işlemi zaman israfına neden olur. Tüy dökücü kremler çokça tercih edilmektedir. Ancak derinin üst kısmındaki kılları aldığı için etki süresi kısadır. İki ya da üç gün sonra kılların tekrar uzadığını görebilirsiniz. Eski bir yöntem olmasına rağmen hala çoğu kadının işini kolaylaştıran bir yöntem ağda bantları ya da ağdadır. Kılları ve tüyleri kökünden çektiği için kıl oluşumu üç ya da dört hafta gibi uzun bir süre de uzamaya sebep olur. Ne kadar geç uzarsa uygulamanın o kadar başarılı olduğunu göstermektedir.

Evde Tüm kol ağda nasıl yapılır? Eğer Tüm kol ağda işlemi ile temizlenecekse ağdaya kıvam verilmesi gerekir. Bunun için su buharının sıcaklığı yeterlidir. Benmari usulü de denilen eritme tarzı ile ağdaya kıvam verilebilir. Dokuz ya da on dakika kadar kıvam alması için beklenebilir. Ispatula aracılığı ile malzemenin yeterince alınıp cilt yüzeyine sürülmesine yardımcı olacaktır. Küçük alanlara sürülüp temizlenmesi hem daha pratik uygulama sağlar hem de acının şiddetini azaltır. Ağda malzemesine bütün kıl ve tüylerin yapışması gerekir. Bu durumda sürme işlemi bittikten sonra birkaç dakika beklemek gerekir. Ciltten malzemeyi temizlemek içi ters taraftan çekmek doğru olandır.

Eğer bu işlem zor ve yorucu geliyorsa Ankara da bulunan çoğu güzellik merkezi ya da kuaför salonu uygun fiyatlarda Tüm kol ağda yapmaktadır. İş çıkışı, okul dönüşü kıl ve tüylerinizin uzadığını fark ettiğiniz anda hemen bir güzellik merkezine uğrayarak istenmeyen tüylerden kolayca kurtulabilirsiniz.

Tüm kol ağda uygulaması sonrasında yan etkiler ya da zararları var mı? Gibi sorular kadınlar arasında merak edilen konulardır. Yani Tüm kol ağda sonrasında dokular deforme olduğundan sarkma gibi yeni bir soruna neden olabileceği inanışı gibi. Ancak bu konu hakkında yapılan araştırmalar, analizler, doku deformasyonuna bağlı olarak sarkma oluşabileceğine dair verilere rastlanmamıştır.