Ankara Access Consciousness

Ankara Güzellik Salonları Access Consciousness

ACCESS CONSCİOUSNESS

Access consciousness ifadesinin dilimizdeki karşılığı bilince erişme, akla ulaşma, hislere yaklaşma gibi anlamlara karşılık gelmektedir. Access consciousness ifadesi ülkemizde yeni bir akımdır. Access consciousness nedir? Access consciousness ile anlatılmak istenen nedir?

Access consciousness; devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamamıştır. Lütfen tekrar arama yapınız.
Ankara Güzellik Salonları Access Consciousness

ACCESS CONSCİOUSNESS

Access consciousness ifadesinin dilimizdeki karşılığı bilince erişme, akla ulaşma, hislere yaklaşma gibi anlamlara karşılık gelmektedir. Access consciousness ifadesi ülkemizde yeni bir akımdır. Access consciousness nedir? Access consciousness ile anlatılmak istenen nedir?

Access consciousness; sistemli düşünme biçimidir. Gerek vücudumuzun çeşitli bölgelerinde gerekse yaşamın içerisinde kısacası herhangi bir konuda beklentilerin gerisinde kalan olumsuzlukları iyileştirmeye yönelik geliştirilen stratejiler, malzemeler, yöntemleri kapsayan düşünce şeklidir. Kişinin kendini tanıması, kendini keşfetmesi, iç dünyasına yolculuğu, duygu ve düşüncelerini kontrol edebilme, beklentiler kısacası kişi kendine bilinçli ve kolay bir şekilde yaptığı yolculuktur.

Access consciousness yöntemi için dünyanın her yerinde olduğu gibi Ankara şehrinde de çeşitli uzmanlar tarafından seminerler organize edilmekte ve uzmanlar eşliğinde çalışmalar yapılmaktadır. Ankara'da düzenlenen seminerlere ya da eğitim çalışmalarına herkes katılabilir.

Access consciousness yönteminin ilkeleri şunlardır:

Hiçbir ön koşul ya da şart aranmadan organizasyonlara katılmak söz konusudur. Bu organizasyonlar sayesinde zihniniz genişler ve fikir değişikliğine gidebilirsiniz. Eğer organizasyonlara katılmak istemediğiniz zamanlarda mazeret bulmak ya da paranın geri iadesi gibi konularda çaba harcamaya gerek yoktur. Yani bağlayıcı bir şart yoktur. Sadece organizasyona katılmak istememeniz yeterli olmaktadır.

Herkes özgürce seçim yapma hakkına sahiptir. Kişinin kendisi ya da dışarıdan gelebilecek baskı vb. zorlamalar bu maddenin çiğnenmesi anlamına gelir. Seçme konusu kişinin iradesine bağlıdır.

Access consciousness yöntemi sayesinde yaşam kalitenizi artırmak için ihtiyacınız olan konularda aradığınız değişikliği, yenilikleri bulmanızı sağladığı gibi istediğiniz şeyleri yapmak için değişik, modern ve sistemli sorular ve materyaller de sağlamaktadır. Düşünme, tasarlama, hayal etme sürecinde kendinizde aradığınız gücü keşfetmenizi sağlayarak farkındalık sağlama ve yaşamda da bilinçli karar alma, sorunları çözme gibi konularda stratejiler sunmaktadır. Bu stratejiler sayesinde eksiklikleri, hataları, yanlışları fark edip düzeltmenizi sağladığından yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. Bu stratejiler kolay, basit ve yararcı olmaları sayesinde karşınıza çıkan zorlukların risklerin azaltılması, engelleri aşmada seviye seviye kolaylık sağlar. Access consciousness yöntemi artık düşünce tarzınızda yeni ve eğlenceli soruların oluşmasını sağlar; hayattaki engelleri nasıl azaltabilirim? Hayalini kurduğum hayat nasıl? Karşılaştığım sorunlar için eğlenceli çözümler geliştirebilir miyim? Yaşamımın daha iyi bir şekilde seyretmesi mümkün mü? Başka neler gerçekleşebilir?

Dünya üzerinde milyarlarca insan yaşamaktadır ve herkesin kendine özgü hayata dair bakış açısı bulunmaktadır. İnsanların ihtiyaçları, beklentileri, umutları, kararları, istekli ya da isteksiz edindiği bilgiler gibi her bir faktör insanın yaşamını oluşturduğu gibi, geleceği de şekillendirecek unsurlardır. İşte Access consciousness yöntemi sayesinde tüm ezberlerden kurtulup kendinize yeni bir bakış açısı sağlamada ve sorgulayıcı bir düşünce tarzını getirmektedir.

Son beş yıl içerisinde yaygınlaşarak tüm dünyayı saran güçlü ve hızlı bir öğretim yöntemi; öğrendiğimiz, merak ettiğimiz, bilmek istediğimiz zihinsel öğrenme sürecinden tamamen farklı bir yaklaşım Access consciousness popülerlik kazanmaktadır.

Teknolojinin insanlara sunduğu bilgiye rahatça ulaşma sayesinde insanlar elde ettikleri çoğu bilgiyi sorgulamadan, düşünmeden kabul etmektedir. Ancak internet üzerinde yararlı ve yararsız pek çok bilgi bulunmaktadır. Dolayısı ile herkesin bilgileri kabul edip kabullenmeleri doğruların sorgulanmasını önlediği gibi ezberci bir anlayışta ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu durumda kişileri araştırma, hayal etme gibi konularda sınırlandırmaktadır. Türkiye'nin merkezi şehirlerinden olan Ankara da Access consciousness yöntemi organizasyonları ile insanları düşünmeye, en iyisini aramaya yönelmelerini sağlamak için uzmanlar çeşitli günlerde seminerler düzenlemektedir. Ankara halkının da ilgisi giderek artmaktadır. Access consciousness yöntemi yaşam koçları tarafından bilinen ve uygulanan bir yöntemdir.