ÇANKAYA – ANKARA LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA – ANKARA LAZER EPİLASYON

İşiniz çok yoğun ve istenmeyen tüylerinizin almak için vaktiniz yok mu ? Pratik olsun diye vücudunuza sürdüğünüz ağdalar daha gür çıkmasını mı? sağlıyor. Ya da kullandığınız epilator aletleri canınızı yakmak ila kalmayıp cildinizi tahriş mi ediyor. Kullanılan yöntemlerin hepsi kalıcı bir çözümü maalesef sunamıyor. Ancak canınızı sokmayın teknolojini gelişmesi ile birlikte artık yeni bir çağ başlıyor. Burası alındı burası kaldı derdi olmaksızın kesin çözüme ulaştıran lazer epilasyon tedavisi sık tercih edilir durumdadır.

Kullanılan Lazer epilasyon cihazları sadece kıl köklerine nüfuz eder. Bundan dolayı cildinize zarar vermez. Çankaya Ankara lazer epilasyon poliklinikleri anlamın hem merkezinde olması ile birlikte kalitesi ile sizin güveninizi kazanıyor. Dermatoloji uzmanı doktorların yer aldığı Çankaya Ankara lazer epilasyon merkezleri sağlıklı bir ortam sunuyor. Sağlığınızı tehdit edecek tüm unsurları ortadan kaldırıyor.
Lazer epilasyon tedavinizi güzellik salonlarında kesinlik ile yaptırmayınız neticesi sizi mutlu etmeyecektir hatta sağlığınızı tehdit eder niteliktedir. Çankaya Ankara lazer epilasyon tedavisinde oldukça becerikli ve alanının uzmanı doktorlar bulunmaktadır. Kullanılan Lazer epilasyon cihazları kullanılan bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Lazer epilasyon tedavisi sürecinde kullanılan lazer epilasyon makinelerinin bakımları yaptırılmaktadır.

Eğer lazer epilasyon tedavisini uygulamaya karar verdi iseniz lütfen öncesinde yapacağınız bazı adımlar yer almaktadır. Lazer epilasyon öncesi kesinlik ile solaryum merkezlerine gitmeyiniz. Çünkü lazer ışınları direk olarak kıl kokunuzun koyuluğuna göre algıladığı için solaryuma gittiğiniz de bu durum zorlaşır. Hamile kadınların hamilelik sürecinde lazer epilasyon tedavisi uygulamasını önermiyoruz.

İstenmeyen tüylerinizi seanstan önce almazsanız seviniriz. 4 hafta boyunca kıl köklerinizi almayınız. Uzman doktorlar inceleyip ona göre seans sürelerini ve dakikalarını belirleyecektir. Eğer cildiniz açık renk kıl kökleriniz ise koyu ise lazer epilasyon için ideal bir konumumuz var demektir. Aklınıza gelen herhangi bir soru için bize ulaşmanızı tavsiye ederiz. Eğer beklenmedik bir durum ile karşılaşır iseniz hemen uzman doktorunuz ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Kızarıklıklarınız geçmiyor ise doktorunuzun tavsiye etmediği herhangi bir ürünü kullanmayınız. Size ve sevdiklerinize mutlu sağlıklı günler dileriz.