ETLİK-KEÇİÖREN GELİN MAKYAJI

blog yazısı ekle !

ETLİK-KEÇİÖREN GELİN MAKYAJI

MÜKEMMEL BİR GELİN OLMAYI GARANTİLEYİN – ETLİK-KEÇİÖREN GELİN MAKYAJI

Biz kadınlar çocukluğumuzdan itibaren evlenmenin hayalini kurarız. Belki de bu nedenle hepimizin en sevdiği oyunlardan biri evciliktir. Yıllar geçip de büyüyüp hayallerimizdeki beyaz atlı prensi bulduğumuzdaysa sıra hayallerimizdeki kadar güzel bir gelin olmaya gelir. Bunun yoluysa harika bir gelinlik seçiminden olduğu kadar başarılı bir gelin makyajından da geçer.

Mine Güzellik ve Kuaför Salonu

Demetevler

devamını oku... Adres: Karşıyaka Mahallesi, İvedik Cda. No:482 / 2 Demetevler - Ankara

Dermaten Kuaför ve Güzellik Salonu

Keçiören


devamını oku...
Adres: Asya sok. No:29/A Keçören-Ankara

First Rain Güzellik Salonu

Keçiören

First Rain güzellik salonu 29.11.2016 yılında Keçiören semtinde bayanlara hizmete açılmıştır.


Kurucu ve işletme sahibi Uzman Estetisyen Esra Baransel ve ekibi tarafından sadece bayanlara özel olarak epilasyon cilt tedavileri kalıcı makyaj gibi bayanlara yönelik bir çok tedavi yöntemiyle hizmetlerine devam etmektedir
devamını oku...
Adres: Güçlü Kaya Mah. Belören Sok. No: 4/4 Keçiören ANKARA (Yeni Kaymakamlık Karşısı)

Doğru gelin makyajı birçok kritere uygun olmalı

Doğru gelin makyajı birçok kriter gözünde bulundurularak yapılmalı. Bunlar gelinliğe, ten rengine, yüz tipine ve sezon trendlerine uygunluk kriterleri. Tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak harika bir gelin makyajı ise ancak işinin ehli güzellik uzmanları tarafından yapılabilir. Bu nedenle delin makyajı yaptıracağınız yeri ve kişiyi seçerken çok özenli olmanız gerektiğini asla unutmayın.

Güzellik salonları sizi bekliyor

Ankara'nın en güzel gelini olmak istiyorsanız mükemmel bir gelin makyajı yaptırmanız için Etlik-Keçiören güzellik salonları siz gelin adaylarını bekliyor. Konunun uzmanlarınca yapılacak bir gelin makyajı ile bu en mutlu gününüzü unutulmaz kılmak istiyorsanız gelin ve uzmanlarımıza gelin makyajı yaptırarak mükemmelliği garantileyin.