Ankara Makyaj-Mezuniyet Makyajı

Makyaj-Mezuniyet Makyajı Ankara Güzellik Merkezleri

MAKYAJ-MEZUNİYET MAKYAJI

Makyaj-mezuniyet makyajı, okul hayatını eğlence dolu bir kutlama ile bitirmek için düzenlenen mezuniyet gecesinde kızların tercih ettiği makyaj trendidir. Makyaj-mezuniyet makyajı ile en güzel kızı olmak mümkün. Doğru renk tonları ve tarzına uygun Makyaj-mezuniyet makyajını tercih etmelisin. Çünkü uzun yıllardır zaman geçirdiğin arkadaşların ile son defa zaman geçirecek ve bol fotoğraf çekin...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Makyaj-Mezuniyet Makyajı

Neslim Güngen Beauty Mamak
Lola Beauty Çukurambar

VIP+ Makyaj-Mezuniyet Makyajı

toplam 48 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Makyaj-Mezuniyet Makyajı Ankara Güzellik Merkezleri

MAKYAJ-MEZUNİYET MAKYAJI

Makyaj-mezuniyet makyajı, okul hayatını eğlence dolu bir kutlama ile bitirmek için düzenlenen mezuniyet gecesinde kızların tercih ettiği makyaj trendidir. Makyaj-mezuniyet makyajı ile en güzel kızı olmak mümkün. Doğru renk tonları ve tarzına uygun Makyaj-mezuniyet makyajını tercih etmelisin. Çünkü uzun yıllardır zaman geçirdiğin arkadaşların ile son defa zaman geçirecek ve bol fotoğraf çekineceksin. Hem fotoğraflarda hem de gece boyunca kusursuz bir görüntüyü kim istemez. Makyaj-mezuniyet makyajı, elbise ve saç kadar önemli olduğundan tarzına ve yüz şekline uygun stili belirlemelisin. Özel bir gün olduğu için bu detaylara zaman ayırmak gerekir. Son anda çıkabilecek aksilikleri böylece önlemiş olursun.

Mezuniyet Makyajı Ortaokul

Makyaj denilince piyasa da sonsuz çeşit ve fiyata kozmetik ürünü bulmak kolay. Ancak bu ürünleri tercih ederken günün konsepti, yaş, tarz gibi faktörler belirleyici olmalıdır. Mezuniyet Makyajı Ortaokul için yapılacaksa o zaman kaliteli ancak bütçeyi zorlamayacak kozmetik ürünler ile işe başlanması gerekir. Cilt lekeleri, sivilce izi gibi sorunlar yoksa cildi sadece nemlendirmek yeterli olacaktır. Eğer bu tür sorunlar varsa o zaman fondöten sürmek gerekir. Göz makyajı için far kitleri idealdir. Çeşitli renk tonlarının olduğu bu malzeme ile istenilen göz makyajı yapılabilir. Pembe ve mavi tonlarının kullanılabilir. Kirpiklere bir kat rimel uygulanmalıdır. Ağır ve koyu renklerdeki rujlar nemlendiricili parlatıcı rujlara yerini bırakmalıdır.

Mezuniyet Makyajı Lise

Mezuniyet Makyajı Lise için stiller biraz daha genişliyor. Eğlenceli makyaj tarzları ve sade makyaj tarzları bu dönem için tercih edilebilir. Fondöten seçerken mat görünümlü olanların yerine ışıltı ve cilde nem veren ürünler kullanılmalıdır. Eğer fondöten simli veya parlaksa o zaman highlighter ürününü kullanmaya gerek kalmaz.

Eğer natürel bir makyaj tarzı isteniyorsa o zaman seçilen renkler ve kullanılan ürünler değişir. Mesela fondöten yerine kapatıcı ürün tercih edilir. Far rengi kıyafet ile uyum içinde olması bütünlüğü sağlar. Göz kalemi kirpik diplerine ince çizgiler halinde sürülür. Uçuk tonlardaki ruj ile makyaj bitirilir.

Mezuniyet Makyajı Tesettür

Makyaj, her tarza uydurulabilen güzellik işlemidir. Dolayısı ile Mezuniyet Makyajı Tesettür giyim tarzına sahip kişiler için de makyaj önerileri de var. İşte bu öneriler arasında en popüler olanlar:

Dumanlı göz trendi: göz makyajı belirgin yapılarak gözler ön plana çıkarılır. Klasik dumanlı göz makyajı için siyah renk tercih edilebileceği gibi mavi renk tonu da kullanılabilir.

Hafif pembe yanaklar: yanaklar ön plana çıkarılır. Kırmızı ve pembe renkler ile yanaklar vurgulanır. Göz ve dudaklar da nude tonlar kullanılması gerekir.

Doğal makyaj trendi: Eyeliner, far ile göz makyajının sade olduğu makyaj tarzıdır.

Mezuniyet Makyajı Tesettür giyim tarzındaki kişiler için yukarıdaki makyaj stilleri bu özel gece için tercih edilebilir.

Mezuniyet Makyaj Önerileri

1.Benekli Eyeliner: Eyeliner denildiğinde ince ya da kalın uzun ya da kısa çizgiler ile klasikleşen bir tarz akla gelmektedir. Ancak Makyaj-mezuniyet makyajı özel olsun istiyorsanız Eyeliner ürünü ile değişik bir makyaj yapılabilir. Far üstüne minik noktalar halinde Eyeliner sürülebilir.

2.Fuşya, narçiçeği renk tonları yazın popüler renkleridir. Makyaj-mezuniyet makyajı denildiğinde de canlı renkler akıllara gelmektedir. İşte bu özel gece de renkli tercih edilen elbiselere bu renkte makyaj yapılabilir.

3.Kedi gözü: makyaj da göz için kullanılan teknik oldukça geniştir. Kedi gözü stili de bunlardan biridir. Kuyruk ve başlangıç noktası uzatılır ve birleştirilir. İddialı bir makyaj stilidir.

4.Altın tonları: gerek göz gerekse dudaklar için kullanılabilecek bir renktir. Ruju farklılaştırmak için dudakların üst kısmına ruj iç kısımlarına altın tonu kullanılabilir. Ombre tarzı olarak geçmektedir.