Ankara Leke Giderme - Cosmelan

Ankara Güzellik Salonları Leke Giderme - Cosmelan

LEKE GİDERME – COSMELAN

Deri üzerinde oluşan açık ya da koyu renkli lekelerde tedavi amaçlı kullanılan yeni yöntem; leke giderme – cosmelan. Leke giderme – cosmelan diğer adı enzim peeling'dir. Leke giderme – cosmelan tedavisi lekelerin rengini açarak silmektedir. Bunun için çeşitli asit karışımından yararlanılmaktadır. Asit, genellikle zararlı bir madde olarak zihinlere yerleşmiştir. Ancak bazı asitler vücuda, cilde ...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Leke Giderme - Cosmelan

VIP Leke Giderme - Cosmelan

toplam 5 sonuç bulundu.
1 - 5 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Leke Giderme - Cosmelan

LEKE GİDERME – COSMELAN

Deri üzerinde oluşan açık ya da koyu renkli lekelerde tedavi amaçlı kullanılan yeni yöntem; leke giderme – cosmelan. Leke giderme – cosmelan diğer adı enzim peeling'dir. Leke giderme – cosmelan tedavisi lekelerin rengini açarak silmektedir. Bunun için çeşitli asit karışımından yararlanılmaktadır. Asit, genellikle zararlı bir madde olarak zihinlere yerleşmiştir. Ancak bazı asitler vücuda, cilde yararları vardır. Tıpkı leke giderme – cosmelan tedavisinde kullanılan yararlı asitler olduğu gibi. Bu asitler şunlardır: azelaik, kolijik ve fitik asit. Bunlar dışında bir de c vitamini bulunmaktadır. Cilt üzerinde leke oluşumuna neden olan renk maddesi diğer adı ile melanin pigmentine etki etmektedir. Hızlı çalışmayı yavaşlatır ve yeni lekelerin oluşmasını önlediği gibi eski lekeleri de iyileştirir.

Enzim peeling tedavisi öteki uygulamalardan daha avantajlıdır. Hedef noktası cildin alt tabakasında yer alan renk maddesidir. Böylece uygulanan tedavi yüzeysel olmayıp sorunu kökünden halletmektedir. Ayrıca işlemin adında yer alan peeling ifadesi sıradan peeling uygulamalarındaki gibi deriyi soymaz.

Enzim peeling tedavisi, vücutta farklı bölgelerde oluşan lekeler için uygulanabilir. Böylece hassas cilt yüzeyleri ya da çok kalın deri yüzeylerinde bulunan lekeleri iyileştirecek kadar etkilidir. Eller, kollar, bacaklar, yüz, göbek bölgesi.

Cosmelan Öncesi Sonrası

Cosmelan Öncesi Sonrası sürecini ikiye ayırıp ayrı ayrı incelemek gerekir. Tedavi süreci başlatılmadan önce hasta ve uzman ya da doktor iletişime geçelidir. Ve ön muayene ile hastanın durumu tespit edilmesi gerekir. Uçuk, açık yara durumları belirlenir. Yakın geçmişte cildini soyma işlemi yaptırmış olması, sigara, ilaç kullanımı. Hamilelik durumu. Bütün bu durumların doktora belirtilmesi gerekir.

Tedavi sonrasında cilt hassaslaşır. Dolayısı ile bakım uygulamalarında aşırıya kaçmamak gerekir. mesela cildin rengini değiştirmek için kullanılan solaryum cihazları. Güneşi şiddetli olduğu saatlerde dışarı çıkmamak gerekir. Eğer çıkılması gerekiyorsa tedbirler alınmalıdır. Mesela güneş kremi, gözlük, şapka, uzun kıyafetler. Deniz suyu, havuz suyu ile deriyi temas ettirmemek gerekir. tedavi bitip 30 gün iyileşme süreci tanınması gerekir.

Cosmelan Fiyat

Deri yüzeyinde oluşan lekenin tipine, hastanın durumuna ve yapılan muayene sonrasında uygulanacak Cosmelan Fiyatlar hastane ya da kliniklere göre değişmektedir. Çünkü seans sayısı – süresi, hizmet kalitesi ücretleri belirleyen en önemli unsurlardır. İşlem öncesi ve işlem sonrasında bakım uygulaması için kullanılan ürünler, hekimin bilgi ve tecrübesi de ücreti değiştirmektedir.

Leke Tedavisi

Güzelliği belirleyicisi cildin parlak ve lekesiz olmasıdır. Mevsimler değiştikçe ciltte leke oluşması kaçınılmazdır. Ancak bu durumda korku ve panik yapmak yerine Leke Tedavisi yaptırılabilir. Böylece bakımlı ve güzel olmanın ilk şartı gerçekleştirilmiş olacaktır. Leke Tedavisi için geliştirilen sistemler ile korku yaşamadan, acı sızı hissetmeden konforlu bir şekilde uygulanmaktadır.

Leke giderme – cosmelan tedavisinde zararı ya da riski var mıdır? Yeni nesil tedavi uygulaması olduğundan herhangi bir zararı bulunmamıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki lekesiz deriyi etkilememektedir. Ayrıca lekeleri tedavi ederken cildi yıpratmaz, hasar vermez. Sadece lekelerin rengini açmak için etki eder. Güvenle uygulanabilir. Dolayısı ile leke sorunu olan herkes bu tedaviye başvurabilir.

Bu yöntem hayatın sonuna kadar etkisini sürdürmez. İlk tedavi tamamlandıktan sonra lekeler oluştukça bu yöntem yeniden yaptırılması gerekir.

leke giderme – cosmelan tedavisini doktor gözetim ve denetiminde sürdürülmesi gerekir. İlk seans uygulaması klinik ya da hastane ortamında yapılır. İkinci seansa kadar evde yapılacak bakım uygulamaları ile süreç devam ettirilir. Dolayısı ile evde yapılacak kısım aksatılmaması gerekir. bütün seanslar bitirilinceye kadar aynı bakım v tedavi uygulaması devam ettirilmelidir.