ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ – KUAFÖR

blog yazısı ekle !

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ – KUAFÖR

Saç, bir kadının gerçekten vazgeçilmez bir aksesuarı. Saçları şekillendirerek bambaşka havalar katabilirsiniz kendinize. Saç modelleri arasında da örgü asla eskimeyecek bir tür bana kalırsa. Örgü ile o kadar çeşitli saç modeli yapılabilir ki! Bu yazımızda size birkaç pratik örgü modeli gösterelim istedik.

Ankara'daki tüm Kuaförler için tıklayınız
Ankara Kuaförler

Şelale Saç Örgüsü

Hem pratik hem de özenli ve farklı bir görünüme sahip olmak için gerçekten tercih edilebilecek modellerden birisi bu şelale saç örgüsü. Yapımını adım adım videodan takip ederek siz de evinizde farklılık yaratabilirsiniz.

Saç Örgüden Taç

Farklı bu saç modelini evde kendiniz yapmanız mümkün! Saç örgüsünden orijinal bir taç görünümü yaratmak için videodaki adımları izleyebilirsiniz. Oldukça farklı ve güzel bir görünüme sahip olacağınız bu modeli siz de seveceksiniz.

Helen Örgü Saç Modeli

Helen tarzını seviyorsanız bu model tam size göre! Hem basit yapımı hem de sonucunda elde edilen o güzel görünüm ile tercih edilebilecek bu modeli videodaki adımları takip ederek siz de evinizde yapabilirsiniz.

Burgulu Saç Örgüsü ile Kolay Toplu Saç Modeli

Sadece iki dakikada yapabileceğiniz oldukça orijinal bir model! Hemen dışarı çıkmanı gereken durumlarda çabucak yapabileceğiniz bu saç örgüsü modeli gerçekten sizin için de hayat kurtarıcı olacak!

Alın Örgüsü Modeli

Herkeste görüp beğendiğiniz ama evde bir türlü yapamadığınız alın örgüsü modelinin nasıl yapıldığını dikkatlice izlerseniz sizin de kuaföre gitmeden evde bu modeli yapmanız işten bile olmayacak.