Ankara Biorezonans Yöntemi ile Zayıflama

Ankara Güzellik Salonları Biorezonans Yöntemi ile Zayıflama

BİOREZONANS YÖNTEMİ İLE ZAYIFLAMA

Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisi, sağlığa zararlı olan besinlerden uzak kalmanızı sağlamaktadır. Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisi diyet gibi algılamamak gerekir. Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisi sayesinde doğru ve yeterli beslenmeyi alışkanlık haline dönüştürerek fazla kilolardan kurtulmanızda yardımcı olmaktadır. Biorez...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamamıştır. Lütfen tekrar arama yapınız.
Ankara Güzellik Salonları Biorezonans Yöntemi ile Zayıflama

BİOREZONANS YÖNTEMİ İLE ZAYIFLAMA

Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisi, sağlığa zararlı olan besinlerden uzak kalmanızı sağlamaktadır. Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisi diyet gibi algılamamak gerekir. Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisi sayesinde doğru ve yeterli beslenmeyi alışkanlık haline dönüştürerek fazla kilolardan kurtulmanızda yardımcı olmaktadır. Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisi glikoz, karbonhidrat, yağ gibi besinleri vücuda alıp aşırı kiloya dönüşmesini ortadan kaldırmanın yoludur. Yağ, glikoz, karbonhidratça zengin besinlere büyük bir açlık hissedildiğinde ve tüketimini sınırlandırılamaması durumunda kilo alma kaçınılmazdır. İşte bu açlık hissi Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisi durdurulmaktadır. Böylece seanslara düzenli katılım sağlandığı durumlarda porsiyonlar giderek küçüldüğünü de fark edeceksiniz. Ayrıca uzun vadede yarar sağlayan yeni nesil teknoloji Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisi ile hemen kilolara veda edin.

Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisi nasıl gerçekleştirilir? Baklava, börek, poğaça gibi hamurlu besinleri tüketmeden duramıyorsanız, asitli içecekler, bisküvi, çikolata, şekerleme gibi besinleri tüketimden vazgeçemiyorsanız Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisi idealdir. Çünkü normal diyet ile başlayan kilo verme çabaları bu tür besinleri gördükten sonra diyetin bozulmasına veya yarım kalmasına neden olmaktadır. Bu durumun temel sebebi hazır besinlerin insanlarda oluşturduğu bağımlı olma durumudur.

Kişide abur cubur gibi besinlere karşı açlık hissetme durumunu elektromanyetik dalgalar gönderilerek bu his ortadan kaldırılmaktadır. İşte bu yönteme Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisi denir. Aynı durum zararlı alışkanlıklardan olan sigarayı bırakma içinde uygulanmaktadır. Böylece zararlı besinlere yönelik uygulanan iştahı sınırlandırarak kilolardan kurtulmak mümkündür.

Renkli jelatinler içerisinde yer alan sağlıksız besinleri tüketmek zararlıdır. Ancak kilo derdine aldırış etmeden bu besinleri sürekli tüketme alışkanlığı bir süre sonra kilo sorunu başta olmak üzere sağlık sorunların oluşmasına neden olacaktır. Çikolata kilo almanın temel sebebi olduğu halde hemen tüketiminden vazgeçmek mümkün mü? Dolayısı ile bu besinlerin tüketiminden vazgeçilmemesi durumunda diyet yapmak, spor yapmak sadece emeklerin boşa gitmesi demektir. Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisi abur cubur tarzı besinleri hayatınızdan çıkarmanızda büyük destek olmaktadır.

Yeni nesil beslenme alışkanlıkları arasında sebze, meyve, et, bakliyat gibi ürünler yerini renkli pastalara, asitli içeceklere, pizza, hamburger, sandviç tarzı besinlere bırakmaktadır. Bu besinleri yemeğe başlamak artık geri dönülmez bir sürece girilmesine neden olmaktadır. Yani besinleri acıkılmadığı halde tüketme isteği insanlarda tüketim çılgınlığını da beraberinde getirmektedir. Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisinde işlenmiş besinlerin frekansları hedef noktasıdır. Bu frekanslar özel cihaz ile tespit edilip vücuttan arındırılmaktadır. Peki, kişi işlem esnasında neler hisseder? Acı, sızı, ağrı gibi hisler yerine dinlenme, yorgunluktan kurtulma gibi rahatlatıcı hisler ön plandadır.

Ciddi sağlık sorunu olmayıp sadece yedikleri besinleri sınırlandıramayıp, abur cubur besinlerden vazgeçemeyen kişiler için en fazla 3 seansta Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisi idealdir. İşlenmiş besinlerde aşırı iştahlı olma durumları 6 gün aralıklar ile 3 seans uygulanmaktadır.

Eğer ciddi sağlık sorunu yaşıyorsanız (diyabet, obezite, hormon dengesizliği vb.) Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisinde seans sayısı giderek artar. Bu seans sayısı 9'a kadar çıkmaktadır.

Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisinde ilk seans sonrasında bile değişimi fark edeceksiniz. Kendinizi yemekleri yememeye karşı koymak için çaba harcamak yerine canınız besinleri çekmeyip giderek cazibelerini kaybeder. İşte bu durumda besinlere olan iştah giderek azalır. Ve tüketimi de azalır. Ama Biorezonans yöntemi ile zayıflama tedavisinin 3 seans sonrasında etkileri daha çarpıcıdır. Sürekli bir şeyler yeme, abur cubur tüketme isteği ortadan kalkar.