LAZER EPİLASYON HER MEVSİM YAPILABİLİR Mİ?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON HER MEVSİM YAPILABİLİR Mİ?

LAZER EPİLASYON HER MEVSİM YAPILABİLİR Mİ?

İstenmeyen tüyler. Evet, ne görmek ne de duymak istediğimiz bir şey değiller. Ama maalesef insanların genelinin bir sorunu haline gelmiş durumdalar. Gerek kullanılan kozmetikler yüzünden gerek değişken hava şartları yüzünden gerek ise de hormon dengesizlikleri yüzünden bir çok insan istenmeyen tüy sorunuyla hayatları boyunca mücadele etmek zorunda kalıyor. Bu mücadele çok zorlu çok para ve sabır gerektiren ve de çok acılara katlanılan bir mücadele tarzı oluyor. Ama artık son yıllarda dünyada olduğu gibi Türkiye'de de yaygınlaşan lazer tedavileri istenmeyen tüyler içinde kullanılıyor.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


İstenmeyen tüyler için lazer epilasyon tedavisi uygulayanların referanslarıyla birlikte çok daha cazip bir hal almış durumda. Çünkü insanlar çok iyi sonuçları gördükçe bu yönteme daha da ilgi duymaya başladı. Bu ilginin başlıca sebepleri arasında mutlak çözüm ve kesin sonuç garantisi en önemlisi. Bu garantiyi hem duyup hem gören kişiler lazer epilasyon tedavisine başlıyorlar. Ama lazer epilasyon hakkında bilmemiz gereken bazı şeyler var.

Bu bilmemiz gereken bazı şeylerin yanında ise öğrenmek istediğimiz bazı soruların cevapları bulunmakta. Bu soruların biri ise lazer epilasyon her mevsim yapılabilir mi? Sorusu. Lazer epilasyon aslında her mevsim yapılabilinir. Ancak lazer epilasyonun öncesinde ve sonrasında güneş ışınlarından korunmak gerektirdiği için yaz aylarında yapılmaması tavsiye edilir.

Güneş ışınlarının en az bulunduğu mevsim kış olduğu için en çok tercih edilen lazer epilasyon mevsimi ise kıştır. Genelde güneşten korunma sorununu ortadan kaldırmak için kış aylarında yaptırılır. Bu sayede hem vücutlarını yaza hazırlayan insanlar hem de güneş derdinden tedavi süreci boyunca kurtulmuş olurlar.

Lazer epilasyon estetik ve tıbbı bir operasyon olduğu için uyarılara uymak önemli bir yer tutar tedavi süreci boyunca. Bu önerilere uyularak lazer epilasyon tedavisinin sonuçlarını istediğiniz sonuçlarla aynı düzleme çekersiniz. Buda hem istediğiniz sonucu almanızı hem de sağlıklı olan sonuca ulaşmanızı sağlar. Lazer epilasyon tedavisi yapanların çok memnun kaldığı karşılaşmayanların çok şey kaçırdığı duyanların ise bir an önce yapmak ve yaptırmak istedikleri bir tedavi çeşididir. İstenmeyen tüylerin en korkulu düşmanına dönüşen lazer epilasyon sizlerin de istenmeyen tüylerle olan savaşınızda en önemli silahınız haline gelmiştir.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon