LAZER IŞINI NASIL EPİLASYON YAPAR?

blog yazısı ekle !

LAZER IŞINI NASIL EPİLASYON YAPAR?

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak artık oldukça kolay ve konforludur. Bunun sebeplerinden bir tanesi de tıp alanında teknolojisinin oldukça gelişmesidir. Tip alanında lazer epilasyon uygulaması istenmeyen tüylerinizin yok olması için oldukça uygun bir tedavi yöntemidir. Lazer epilasyon uygulamalarında cildiniz hiçbir şekilde zarar görmemektedir. Lazer epilasyon cihazlarından çıkan lazer ışınları milisaniyelik atışlar ile cilde uygulanmaktadır.


Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara


Tüylerinizin melanin pigmenti tarafınca emilmektedir. Lazer epilasyon uygulanan bölgedeki çevre dokulara, hücrelere ve organlara zarar vermeden cildinizi geçerek tüy kokunuzu seçerek oradaki pigmentlere yoğunlaşmaktadır. Lazer epilasyonu uygulaması yapılan bölgedeki tüy köklerinde isi oluşturur ve tüy kokunu yok etmeye çalışır. Düzenle olarak gittiğiniz bir kaç seans sonunda tüylerinizde ki azalmayı göreceksiniz. İlk seansınızda tüy sorunu yasamayacağınızı söyleye bilirim. Gideceğiniz güzellik merkezlerinde uzman doktorlar tarafından cildinizin ve tüy yapınızın analizi yapılacaktır.

Tüy ve cilt analiziniz yapıldıktan sonra size uygun lazer epilasyon uygulaması cihazınız seçilecektir. Daha sonra eğer tüyleriniz ince ise kalınlaşması ve koyulaşması için o bölgedeki tüylerinizin lazer epilasyonu uygulaması sırasında lazer ışınlarının görülmesini sağlayacak kıvama getirilecektir.

Daha sonra lazer epilasyon uygulaması yapılacak olan böyleye Bir jel sürülür. Böylelikle lazer epilasyon cihazı daha kolay hareket etmektedir. Kullanılan lazer epilasyon cihazı cildinize dokunmadan, yaklaşık olarak 2 ile 3 cm uzaklıktan atış yapılacaktır. Bu sebepten dolayı hiç bir hijyen kaygısı gütmeden rahatlık ile lazer epilasyon uygulaması tedavisine başlayabilirsiniz.

Lazer epilasyon cihazları genel olarak lazer epilasyon uygulamalarında saniyede Ortalama 2 atış yapmaktadır, yaklaşık olarak lazer epilasyon cihazları her atışında 1,5 cm çapında bir cilt alanındaki tüy köklerini etkilemektedir. Bu sebepten ötürü lazer epilasyon uygulamaları genel olarak oldukça kısa bir surede tamamlanmaktadır. Tabi ki lazer epilasyonunun bu uygulamasının yanında cihazlarda bulunan soğutucu aparatları sayesinde acısız ve ağrısız bir uygulama tedavisi geçireceksiniz.

Ayriyeten lazer epilasyon uygulamalarını kesinlik ile herhangi bir güzellik merkezi gibi yerlerde yaptırmayı düşünmemelisiniz. Bunun sebebi ise lazer epilasyon uygulamaları güzellik merkezlerinde uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır. Ayrıca güzellik merkezlerinde bulunan lazer epilasyon uygulama cihazları son teknolojinin urunu olur seanslarınız hızlı ve konforlu olacağından emin olabilirsiniz utulmayın ki lazer epilasyon uygulaması ile hayatiniz daha kolaylaşacaktır. Kesinlik ile iyi araştırıp uzman doktorları tercih etmeniz gerek. Hayatinizin kalitesini arttırmak sizin elinizde bunu unutmamalısınız. İyi bir yasam sizlerin de hakkidir.