Ankara Burun Dolgusu

Ankara Güzellik Salonları Burun Dolgusu

BURUN DOLGUSU

Burun dolgusu işlemi nedir? Burun dolgusu işlemi hangi durumlarda etkili olmaktadır? Burun dolgusu işlemi sonrasında etkisi ne kadar sürer? Burun dolgusu işlemi ameliyat gerektirmeyen bir estetik işlemidir. Buruna şekil vermek, kusurları düzeltmek için Burun dolgusu işlemi son yıllarda başarı oranı oldukça yüksektir. Ayrıca teknolojik yenilikler...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Burun Dolgusu

toplam 1 sonuç bulundu.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Burun Dolgusu

BURUN DOLGUSU

Burun dolgusu işlemi nedir? Burun dolgusu işlemi hangi durumlarda etkili olmaktadır? Burun dolgusu işlemi sonrasında etkisi ne kadar sürer? Burun dolgusu işlemi ameliyat gerektirmeyen bir estetik işlemidir. Buruna şekil vermek, kusurları düzeltmek için Burun dolgusu işlemi son yıllarda başarı oranı oldukça yüksektir. Ayrıca teknolojik yenilikleri içermesi ile yeni nesil bir tedaviler arasında yerini almıştır. Burun dolgusu işlemi için gerekli olan malzeme vücuda ya da cilde zarar vermeyen, kişinin dokusu ile uyumlu Burun dolgusu malzemesi kullanılmaktadır. Burun dolgusu malzemesinin içeriğinde hyluronik asit bulunmaktadır.

Burun dolgusu işlemi oldukça pratik uygulanır. İşlem esnasında buruna uygun şırınga yardımı ile Burun dolgusu işlemi gerçekleştirilir.

Burun dolgusu işlemi şu durumlarda gerçekleştirilir:

Burun yapısı dar olan kişilerde

Burnun eğrilik olan kişilerde

Burunda girinti, çıkıntı gibi şekil açısından sorun olan kişilerde

Küçük, dar yapılı burun kemerleri olan kişilerde burun kemerinden kurtulmak için

Burunun uç kısmı aşağı doğru olan kişilerde

Buruna estetik kazandırmak için daha önce işlemden geçmiş olup hala pürüzler varsa Burun dolgusu işlemi uygulandığında başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Burun dolgusu işlemi buruna kıkırdak, kemik eklemek ya da burunu açarak dikiş atarak hacim kazandırma gibi uygulamalar yoktur. Çünkü dolgu malzemesi buruna enjekte edildikten sonra burun istenilen şekle gelir ya da hacim kazanır. Kadın ya da erkeklerde Burun dolgusu işlemi uygulanır. Ancak her hastanın burun yapısı, yüz şekli farklı olduğundan bu unsurlara uygun olarak Burun dolgusu işlemi yapılır. Dolayısı ile Burun dolgusu işlemi yüze ve burun şekline göre yapıldığında doğal bir görüntü elde edilir.

Yaklaşık 2 yıl boyunca Burun dolgusu işlemi etkisini korur. Çeşitli darbelere, çarpmalara karşı korunduğu sürece birkaç seans sonrasında Burun dolgusu işlemi tamamen kalıcı olmaktadır. Burun dolgusu işleminin etkisi seans tamamlandıktan sonra 30 gün içinde görülmeye başlar. Burundaki kızarıklık, şişlik gibi geçici etkiler düzeldikten sonra burnun şekli yerine oturmuş oluyor. Aynı zamanda buruna enjekte edilen dolgunun vücuda uyum sağlaması da biraz zaman gerektirebilir.

Burun dolgusu işlemi nasıl uygulanır? Oldukça pratik bir uygulamadan bahsedilir. Burun bölgesi uyuşturulur. Uyuşma beş ya da on dakika içinde gerçekleşir. Ardından yeterli miktarda Burun dolgusu malzemesi buruna enjekte edilir. Burnun şeklini bozmadan sadece kusurları kapatmak için uygulanır.

Burun dolgusu işleminin yan etkileri oldukça basit ve geçici niteliktedir. Burun dolgusu işlemi güvenilir kişilere yani işin uzmanı, doktoruna yaptırıldığı zaman son derece konforludur. İşte yan etkileri; kaşıntı, ödem, şişlik.

Burun dolgusu işlemi herkese uygulanabilir. Ameliyat işlemi için kemik ve doku oluşumunun tamamlanması için bir yaş sınırı varken Burun dolgusu işlemi için bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Eğer sağlık açısından bir problem yaşanmadığı sürece çocuk hastalara Burun dolgusu işlemi yapılmamalıdır. Hem sağlığını etkileyip hem de estetik açıdan psikolojik açıdan rahatsız edici derecede sorun varsa Burun dolgusu işlemi için aile doktorunuza danışmanız gerekir. Doktor tavsiyesine göre hareket etmek en doğru olandır.

Burun dolgusu işleminin avantajları şunlardır:

Burun dolgusu işlemi daha pratik ve kolay bir uygulamadır.

Ameliyattan korkusu olan kişilere kolayca uygulayabilir.

Her bütçeye hitap eden bir uygulamadır.

İşlem sonrasında modası geçmesi ya da beğenmeyip vazgeçme durumlarında geri dönüşü olan bir uygulamadır.

Burun dolgusu işleminden sonra işe, okula kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Burun dolgusu işlemi yapılmadan önce doktorunuz ile görüşme yapmalısınız. Bu işlem için burun tipinin uygun olup olmadığı durumları doktorunuz ile konuşabilirsiniz.