Ankara Cilt Bakımı-İnci Maskeli

Cilt Bakımı-İnci Maskeli Ankara Güzellik Merkezleri

İNCİ MASKELİ ÖZEL CİLT BAKIMI

"Ankara'daki İnci Maskeli Özel Cilt Bakım salonları listelenmiştir. Ankara İnci Maskeli Özel Cilt Bakım salonlarını inceleyiniz."

Tıpkı bir incinin sahip olduğu güzelliğe ulaşması gibi sizin kendi güzelliğinize sahip olmanız da aslında uzun yıllar boyu süren uygulamaları ve cildinizin her katmanında ki çok farklı elementleri içerisinde barındırır. Aynı bir istiridyenin içerisine girmeyi başaran kum tanesinin zamanla ve çeşitli elementlerle bir araya gelerek yıllar sonra aldığı forma ...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Cilt Bakımı-İnci Maskeli

VIP+ Cilt Bakımı-İnci Maskeli

VIP Cilt Bakımı-İnci Maskeli

toplam 24 sonuç bulundu.
1 - 24 arası gösteriliyor.
Cilt Bakımı-İnci Maskeli Ankara Güzellik Merkezleri

İNCİ MASKELİ ÖZEL CİLT BAKIMI

"Ankara'daki İnci Maskeli Özel Cilt Bakım salonları listelenmiştir. Ankara İnci Maskeli Özel Cilt Bakım salonlarını inceleyiniz."

Tıpkı bir incinin sahip olduğu güzelliğe ulaşması gibi sizin kendi güzelliğinize sahip olmanız da aslında uzun yıllar boyu süren uygulamaları ve cildinizin her katmanında ki çok farklı elementleri içerisinde barındırır. Aynı bir istiridyenin içerisine girmeyi başaran kum tanesinin zamanla ve çeşitli elementlerle bir araya gelerek yıllar sonra aldığı forma kavuşması gibidir.

Tarihi bakımından incelendiğinde ise incilerin keşfinin ve kullanımının milattan önce 1000 yılında Çinliler tarafından ilk kez olduğu kabul edilmektedir. O zamanlar da inciler toz haline getirilip, çeşitli şifalı otlarla karıştırılıyor ve cilde uygulanıyordu. Böylece incinin iyileştirici ve iltihapları önleyici etkisi de kullanışmış oluyordu.

Bu yönleriyle incelendiğinde de inci tozunun, akne ve çeşitli cilt problemlerine karşı oldukça etkili bir tedavi sağlamış olduğu görünüyor. Bunun yanı sıra cildi iyileştirdikten sonra onu koruması ve pürüzsüzlük sağlayıp, ışıltınızı korumaya yardımcı olması ise içeriğinde ki çok farklı ve yararlı minerallerden kaynaklanıyor.

İnci maskeli özel cilt bakımı sayesinde de sadece yüzünüzde ki ufak sorunları gidermiş olmakla kalmıyor aynı zamanda ışıltılı ve genç bir cilde sahip oluyorsunuz. Bu uygulamayı özel yapan yönü ise piyasada bulunan hazır inci tozu içerikli kremlerin aksine içerisinde yoğun ve yağlı başka kremleri içermemesi ve uygulama sonrasında cildiniz de bir kabalık ve rahatsızlık hissetmemeniz oluyor. İnci maskeli özel cilt bakımı ile cinci tozunun sağladığı özel mineralleri ve bakımı kendiniz için en doğru yolla sağlamış oluyorsunuz.