YÜZ BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

YÜZ BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

YÜZ BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

Günümüzde çoğunluk ile kadınların yaşadığı sorunlardan bir tanesi olan yüz bölgesinde ki istenmeyen tüylere ne yapılsa da kökten çözüm bulunsa diye düşünülmektedir. Nereye gidilse cımbız çantamızdan ve elimizden eksik olmadığı günler yaşamak için can atılıyor olabilir. Her önemli buluşmalarda, toplantılarda kuaföre gidip gidilecek yere geç kalma durumundan herkes sıkılmış olmalıdır. Bunun için yıllar önce düşünülmüş olan lazer epilasyon bir çözüm olarak size sunabilirim.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Yüz bölgesinde ki istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmak için lazer epilasyon yaptırmanızı önerebilirim. Yüzünüzde yanık ve ya kızarıklık oluşmasında korkuyorsanız eğer merak etmeyin gelişen teknoloji ile birlikte lazer epilasyonlarında bulunan soğutucu cihazlar sizlerin acısız ve ağrısız, konforlu bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulmanızı sağlayacaktır. Eğer gideceğiniz poliklinikliği ve sizi tedavi edecek doktorunuzu iyi seçerseniz lazer epilasyon sonunda hiçbir şekilde yanık ve ya lekeler olmayacaktır. Fakat ilk seanslar sonrasın lazer epilasyona alışık olmadığınızdan ötürü cildinizde 24 saat içinde geçecek olan kızarıklık görülebilir. Ama telaşlanmamanızı söyleyebilirim çünkü ciddi bir şey olmadığını doktorunuz da sizlere söyleyecektir.

Lazer epilasyonu yaptırmadan önce hekiminiz tarafından tüy yapınız ve cilt renginizin analizi yapılarak doğru olan lazer epilasyon cihazı seçilir. Lazer epilasyonundan çıkan lazer ışınları koyu ve sert olan tüylere etki edeceği için öncelik ile tüyleriniz ince ise jilet yardımı ile tıraşlama yapılmaktadır. Böylelikle kolay bir şekilde ağrısız ve acısız lazer epilasyon uygulaması yapılır. Bununla birlikte lazer epilasyonu önce yüzüne bir jel sürülür böylelikle cildinize zarar gelmek ve epilasyon cihazı daha kolay bir şekilde istenilen bölgeye ışınları iletir.

Diğer bir durum ise lazer epilasyonundan gelen ışınlardan korunmanız için ciddi doktorunuz size koruyucu gözlük verecektir bunu takmayı unutmamalısınız tabi ki doktorunuzun da bu gözlükte takması gerekecektir. Ayrıyeten yüz bölgesine lazer epilasyon yaptıracağınız vakit tek seansta istenilen sonucu alamayacağınızı söyleyebilirim. Bunun için kişinin tüy yapısına göre değişecek olan ortalama 6-8 seansta istenilen sonuçlara ulaşabileceğiniz lazer epilasyon uygulaması gerçekleşecektir. Bununla birlikte lazer epilasyon seansları arası yaklaşık 1 ile 1,5 ay arasında değişiklik göstermesi ile yaklaşık küçük bir bölge olduğundan ötürü 10-15 dakika sürmektedir.

Sıla Güzellik Salonu

Elvankent

SILA GÜZELLİK SALONU VE SAÇ TASARIM MERKEZİ OLARAK EVİNİZİN RAHATLIĞINDA AİLE SICAKLIĞINDA SİZLERE EN ÖZEL HİZMETİ VERİYORUZ.

EĞİTİMLİ KADROMUZ İLE CİLT BAKIMI, CİLT TEDAVİSİ,HYDRAFACİAL,DERMAPEN, DERMAROLLER, İĞNESİZ MEZOTERAPİ, KALICI MAKYAJ, KAŞ KONTOR VE PUDRALAMA, KALICI EYELİNER, BB GLOW, BUZ LAZER, İĞNELİ EPİLASYON, MANİKÜR VE PEDİKÜR, AĞDA VE HER TÜRLÜ SAÇ HİZMETİ SUNUYORUZ.

ÖNCELİĞİMİZ SİZİN NELERE İHTİYACINIZ OLDUĞU KENDİNİZ…
devamını oku...
Adres: Atakent Mah. Şehit Murat İçöz Cad. No: 4/3 Elvankent - Ankara

MSZ Estetik ve Güzellik Salonu

Tunalı

MSZ Estetik ve Güzellik Salonu - TUNALI GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Barbaros Mahallesi Buğday Sokak No:6/25 Kat:1 Kozlar İşhanı Tunalı Hilmi-Ankara

Flora Güzellik Salonu

Tunalı

İşletmemizin ilk hedefi müşterilerimizin mutlu olarak ayrılmasıdır. Kendinizi güvende ve huzurlu hissetmenizdir. Erkek estetisyenimiz ile ,erkek müşterilerimizin'de ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik işlemleri gerçekleştiriyoruz. Amacımız; işlerinde uzman estetisyenlerimizle hem bay hemde bayan müşterilerimizi rahat bir ortamda işleme girmesi ve sonuç odaklı bir memnuniyetle ayrılmasıdır. Siz özelsiniz ve özel hissetmenizi sağlamak için biz her zaman buradayız...devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mah. Bestekar Cad. 74 / 9 Tunalı - Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon