Ankara Dermotoskopik Cilt Analizi

Ankara Güzellik Salonları Dermotoskopik Cilt Analizi

DERMOTOSKOPİK CİLT ANALİZLERİ

"Ankara'daki Dermotoskopik Cilt Analizi merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara Dermotoskopik Cilt Analizi merkezlerini inceleyiniz."

Dermotoskopik cilt analizleri, ciltte oluşan lezyonların yani doku bozukluklarının, bir dermotoskop cihazı ile analizidir. Bu cihaz, üzerinde bir polarize olmayan ışık kaynağı ve büyüteç ile cilt üzerinde gezdirilerek, mevcut dokuların durumu yakından izlenmektedir. Günümüzde ise artık bu cihazların elektronik olarak görüntü sağlayabilen çeşitler...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Dermotoskopik Cilt Analizi

toplam 2 sonuç bulundu.
1 - 2 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Dermotoskopik Cilt Analizi

DERMOTOSKOPİK CİLT ANALİZLERİ

"Ankara'daki Dermotoskopik Cilt Analizi merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara Dermotoskopik Cilt Analizi merkezlerini inceleyiniz."

Dermotoskopik cilt analizleri, ciltte oluşan lezyonların yani doku bozukluklarının, bir dermotoskop cihazı ile analizidir. Bu cihaz, üzerinde bir polarize olmayan ışık kaynağı ve büyüteç ile cilt üzerinde gezdirilerek, mevcut dokuların durumu yakından izlenmektedir. Günümüzde ise artık bu cihazların elektronik olarak görüntü sağlayabilen çeşitleri de analizler için kullanılabilmektedir. Bu cihazlar ile pek çok önemli cilt hastalığı rahatlıkla tespit edilebilmektedir.

Dermotoskopik cilt analizlerinin en büyük avantajı, muayeneyi gerçekleştiren doktorun kişisel tecrübelerine çok bağlı kalmadan, cilt üzerinde mevcut olan durumun net bir şekilde fark edilmesini sağlamasıdır. Yapılan gelişmeler ile birlikte ise bu teşhislerin doğruluğu %20 oranında artırılmıştır. Böylece çıplak gözle görülemeyecek pek çok durum bu analizle tespit edilebilmektedir.

Dermotoskopik cilt analizleri, cilt hastalıklarının erken teşhisi için kullanılmak istenildiğinde ise özellikle dijital cihazlarla yapılan analizler, hastanın kayıt arşivinde kolaylıkla saklanabilmekte ve ileriki zamanlarda yapılacak başka analizlerle kolayca karşılaştırılabilmektedir. Bu yöntemle aynı zamanda mantar hastalıkları da tespit edilebilmektedir.

Çok uzun yıllardır kullanılan ve oldukça güvenilir sonuçlar sağlayan bu analizler günümüzde de eski temellerinde ayrılmadan halen kullanılmakta ve insanoğluna hizmet edilmesini sağlamaktadır. Böylece deri ve deri yüzeyi ile alakalı her türlü rahatsızlık, gelişme ve lezyonlar analiz edilebilmektedir.

Dermotoskopik cilt analizleri, ihtiyaç duyulması halinde tercih edebileceğiniz tüm doktorlar, estetisyenler, güzellik uzmanları tarafından hem tıbbi hem de kozmetik açıdan kullanılabilmektedir.